Як доглядати за шкірою після літа

Осінь - час для активного відновлення та допомоги шкірі після активного сонця. Час для реабілітації та підготовки до наступного агресивного сезону - зими.

Часто  на консультації  жінки запитують, коли можна робити пілінг. Тут хочу зауважити, що сезонність з наших (косметологічних) процедур поступово зникає. Це стає можливим завдяки вдосконаленню косметичних засобів. Вони стали надійними, досконалими, науково обґрунтованими.

Осінь чудова пора, щоб подбати про шкіру змінену внаслідок інсоляції, обновити її, зволожити, попрацювати з оксидантним стресом.

Осінь - це час пілінгів, ретиноїдів, мікродермобразій, мезотерапій, лазерних процедур. Всіх тих більш агресивних впливів на шкіру, яких ми намагались уникати в сонячний період, на які не мали часу та можливості в період відпусток та літніх подорожей.

З настанням холодів нам потрібно  змінити крема на щільніші. Купуючи їх, зверніть увагу на вміст ліпідів, які покращують бар'єрні функції шкіри.

Основні принципи щоденного догляду суттєво не змінюються. Це ті самі процедури: вмивання, тонізація, зволоження.  Але пам'ятаймо, що зволоження краще перенести на нічний догляд, а на день застосовувати щільніші засоби - метеопротектори. Сонцезахисні можна змінити на легкі ВВ креми.

Після спекотного літа ваша шкіра потребує допомоги, оскільки сонце виснажило її. Для цього найкраще застосовувати пілінги - вони відлущать мертві часточки, зроблять шкіру рівнішою, сяючою й світлішою.

Для цієї мети підійдуть апаратні методики мікродермобразії, лазерні процедури. Але лазери взаємодіють зі шкіряними покривами значно глибше, тому після цих процедур ми можемо чекати і висвітлення глибокої пігментації, і омолодження внаслідок викиду нового колагену та еластину. За кілька тижнів ваша шкіра може отримати якісно кращий вигляд.

Ін'єкційні (мезотерапевтичні) процедури - це на сьогодні «наше все». Основний принцип мезотерапії - "у потрібний час, в потрібне місце, у потрібній кількості".

Ця методика розроблена, щоб не давати старіти такому органу, як шкіра. Вона здатна перебороти навіть погану генетику.

Питань, які вирішують за допомогою мезотерапії безліч: фотостаріння, хроностаріння, пігментація, купероз, акне. Тому, якщо ви відчуваєте, що домашні засоби не допомагають слід подумати про впливовіші методики.

Слід пам'ятати, що шкіра - це орган, основною функцією якого є захист. Тому "пропхати" за допомогою зовнішніх засобів корисні часточки  глибоко не вдається. Трішки глибше їх можна "проштовхнути" за допомогою безголкової мезотерапії, ультразвуку, але й вони зупиняться на певній глибині.

Розібратись в засобах і методах вам завжди допоможуть кваліфіковані фахівці.

Якщо підсумувати, то осінній період - час для пілінгів та переходу на щільніші крема. В косметологічних засобах звертаємо увагу на ліпіди, вітаміни С, Е та ретинол, а ще антиоксиданти.

Саме останні допоможуть відновити все, що пошкодили ультрафіолетові промені. Згадуємо про маски та сироватки під них.

Пам'ятаємо про захист губ та шкіри рук.

Приділяємо увагу всьому тілу.  Пілінгуємо та скрабуємо його. Використовуємо зволожуючі засоби. І ще важливий момент - намагаємось якомога менше використовувати синтетичний одяг, принаймі слід створювати бавовняний прошарок у вигляді футболки (особливо у дітей), щоб уникнути електростатичних дерматитів.

Відомий вислів, що не буває поганої погоди, буває поганий одяг можна перефразувати наступним чином: не буває поганої шкіри - буває неправильний її догляд.

Любіть себе і виглядайте  неперевершено!


20.09.2021 Латинська Алла 11813
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

821
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5263 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1711
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1728
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2867
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2500

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

433

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1642

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2377

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3113
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

197
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

750
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

933
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

505
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

688
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16165
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3045
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

330
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1164
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1013 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

812