Як доглядати за шкірою після літа

Осінь - час для активного відновлення та допомоги шкірі після активного сонця. Час для реабілітації та підготовки до наступного агресивного сезону - зими.

Часто  на консультації  жінки запитують, коли можна робити пілінг. Тут хочу зауважити, що сезонність з наших (косметологічних) процедур поступово зникає. Це стає можливим завдяки вдосконаленню косметичних засобів. Вони стали надійними, досконалими, науково обґрунтованими.

Осінь чудова пора, щоб подбати про шкіру змінену внаслідок інсоляції, обновити її, зволожити, попрацювати з оксидантним стресом.

Осінь - це час пілінгів, ретиноїдів, мікродермобразій, мезотерапій, лазерних процедур. Всіх тих більш агресивних впливів на шкіру, яких ми намагались уникати в сонячний період, на які не мали часу та можливості в період відпусток та літніх подорожей.

З настанням холодів нам потрібно  змінити крема на щільніші. Купуючи їх, зверніть увагу на вміст ліпідів, які покращують бар'єрні функції шкіри.

Основні принципи щоденного догляду суттєво не змінюються. Це ті самі процедури: вмивання, тонізація, зволоження.  Але пам'ятаймо, що зволоження краще перенести на нічний догляд, а на день застосовувати щільніші засоби - метеопротектори. Сонцезахисні можна змінити на легкі ВВ креми.

Після спекотного літа ваша шкіра потребує допомоги, оскільки сонце виснажило її. Для цього найкраще застосовувати пілінги - вони відлущать мертві часточки, зроблять шкіру рівнішою, сяючою й світлішою.

Для цієї мети підійдуть апаратні методики мікродермобразії, лазерні процедури. Але лазери взаємодіють зі шкіряними покривами значно глибше, тому після цих процедур ми можемо чекати і висвітлення глибокої пігментації, і омолодження внаслідок викиду нового колагену та еластину. За кілька тижнів ваша шкіра може отримати якісно кращий вигляд.

Ін'єкційні (мезотерапевтичні) процедури - це на сьогодні «наше все». Основний принцип мезотерапії - "у потрібний час, в потрібне місце, у потрібній кількості".

Ця методика розроблена, щоб не давати старіти такому органу, як шкіра. Вона здатна перебороти навіть погану генетику.

Питань, які вирішують за допомогою мезотерапії безліч: фотостаріння, хроностаріння, пігментація, купероз, акне. Тому, якщо ви відчуваєте, що домашні засоби не допомагають слід подумати про впливовіші методики.

Слід пам'ятати, що шкіра - це орган, основною функцією якого є захист. Тому "пропхати" за допомогою зовнішніх засобів корисні часточки  глибоко не вдається. Трішки глибше їх можна "проштовхнути" за допомогою безголкової мезотерапії, ультразвуку, але й вони зупиняться на певній глибині.

Розібратись в засобах і методах вам завжди допоможуть кваліфіковані фахівці.

Якщо підсумувати, то осінній період - час для пілінгів та переходу на щільніші крема. В косметологічних засобах звертаємо увагу на ліпіди, вітаміни С, Е та ретинол, а ще антиоксиданти.

Саме останні допоможуть відновити все, що пошкодили ультрафіолетові промені. Згадуємо про маски та сироватки під них.

Пам'ятаємо про захист губ та шкіри рук.

Приділяємо увагу всьому тілу.  Пілінгуємо та скрабуємо його. Використовуємо зволожуючі засоби. І ще важливий момент - намагаємось якомога менше використовувати синтетичний одяг, принаймі слід створювати бавовняний прошарок у вигляді футболки (особливо у дітей), щоб уникнути електростатичних дерматитів.

Відомий вислів, що не буває поганої погоди, буває поганий одяг можна перефразувати наступним чином: не буває поганої шкіри - буває неправильний її догляд.

Любіть себе і виглядайте  неперевершено!


20.09.2021 Латинська Алла 11907
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

379
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

520
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2331
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1720
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2014
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5619 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1129

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1142

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1653

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1127
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

885
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

740
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14559
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

551
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10400
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6074
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

622
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7543
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2781
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

529
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

625
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

461