Гайд для абітурієнтів: десять причин вступити до популярного Франківського університету нафти і газу

Не за горами – останній шкільний дзвінок. Попереду – нові, незнайомі шляхи, з яких хочеться обрати найкращий. Той, що приведе до успішної кар’єри, до здійснення мрій.

А це означає, що зараз – найвідповідальніший момент у житті кожного випускника. Момент вибору освітнього закладу, що скерує його на цей шлях. Вибирати його можна з різних міркувань.

Чому цьогорічним абітурієнтам варто обрати саме Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, розповідає Правда іф.


1. ІФНТУНГ – не новачок на освітянській ниві: йому вже більш як пів століття!

Його слава – випускники, котрі завжди швидко зростали до керівних посад в найпотужніших нафтогазових фірмах. Їх завжди чекали і чекають на бурових в різних куточках світу – від пустельних родовищ вуглеводнів і до Канади. Але з часу заснування ІФНТУНГ багато змінилось: в його складі з’явились інститути, які пропонують освіту за низкою найпопулярніших спеціальностей.

Тож і випускники ІФНТУНГ тепер не тільки в топ-менеджменті таких компаній-партнерів, як  ПАТ «Укрнафта», «ДТЕК Нафтогаз»,   АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Івано-Франківськгаз», але й в добре знаних прикарпатцям ТзОВ “Фірма”Надія”, компанії «SoftServe» та багатьох інших компаніях.


2. ІФНТУНГ – це освітнє середовище, орієнтоване на найвищі стандарти.

Найбільш промовисте свідчення цього високого рівня – членство ІФНТУНГ в Асоціації університетів Європи (EUA), яка впливає на політику ЄС у царині вищої освіти, досліджень та інновацій і надає своїм членам кращі можливості  для участі в освітніх проєктах.

З 2023 року ІФНТУНГ – член великої європейської  освітянської родини. Безумовно, це новий рівень визнання університету та його досягнень.


3. ІФНТУНГ готує фахівців, які відповідають потребам ринку.

Ректор університету Ігор Чудик каже:

«Починати варто з усвідомлення потреб часу. а він нині зумовлює гостру необхідність у фахівцях технічних спеціальностей – в архітекторах, будівельниках, енергетиках, геодезистах, програмістах тощо. Принципове питання для україни – енергетична безпека.

І створити такий енергетичний щит можуть нафтовики й газовики. держава борониться від агресора, значить потрібно забезпечувати військову логістику пально-мастильних матеріалів.

Зрештою, на кожному підприємстві потрібні інженери. Саме з такими запитами до іфнтунг ледь не щодня звертаються роботодавці, готові запропонувати цікаві вакансії не тільки нашим випускникам, але навіть студентам старших курсів».


4. ІФНТУНГ – це надзвичайно широкий вибір популярних спеціальностей.

Освіта тут пропонується за сімома основними напрямками:

  • - Нафтогазова;

  • - Механічна;

  • - Природнича;

  • - Будівельно-енергетична;

  • - Гуманітарна;

  • - Економічна;

  • - З інформаційних технологій.

І кожен із напрямів важливий для становлення енергетичної незалежності України.


5. ІФНТУНГ дає можливість своїм вихованцям стартувати у професії ще зі студентської лави.

Це означає, що тут можна скористатись перевагами дуальної форми освіти – одночасно навчатися на денній формі й отримувати стипендію та працювати й отримувати заробітну платню. А головне – набувати досвід на першому робочому місці. Неабиякий плюс у будь-якому резюме!


6. ІФНТУНГ тісно співпрацює зі своїми партнерами-стейкхолдерами.

Це означає, що компанії, з якими підписано відповідні угоди, беруть активну участь у створенні освітніх програм для студентів. Щоб їхнє навчання було максимально наближене до реальних потреб практичної роботи й не обмежувалось підручниковою теорією.

Партнери в цьому зацікавлені, адже чекають студентів ІФНТУНГ у себе вже через кілька років як молодих фахівців, яких не доведеться перенавчати й довго адаптувати в колективі.

Ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК розповідає, що розпочиналась ця робота з гігантів нафтогазового ринку:

«Завдяки добрим стосункам із випускниками нашого університету, ми підписали меморандум про співпрацю з «НАК «Нафтогаз України». Вона перетворилась на дорожню карту, котра стала для нас щоденником завдань, як для базового університету нафтогазової галузі.

Було також підписано тристоронню угоду про співпрацю з компанією ДТЕК «Нафтогаз» та групою компаній «Західнадрасервіс». На сьогоднішній день коло партнерів – надзвичайно широке, і всі вони чекають на випускників ІФНТУНГ різних спеціальностей.


7. ІФНТУНГ розвиває міжнародну співпрацю.

Університет має хорошу й тривалу історію взаємовідносин з Краківською гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця (AGH) (Польща) і нову, але дуже плідну співпрацю з London South Bank University (LSBU) (Великобританія). Вони дають випускникам ІФНТУНГ чудову можливість отримати по два дипломи – український і польський або британський.

Така ж програма подвійних дипломів ІФНТУНГ діє з Вищою школою управління охороною праці в м. Катовіце (Польща). Багаторічна плідна співпраця триває з Реджайнським університетом (Канада), Північним університетським центром Бая-Маре (Румунія), Технічним університетом Кошице (Словаччина), Університетом Мохамеда Бугуера м. Бурмердес (Алжирська народна республіка), Університетом Мішкольц (Угорщина), Університетом Нурланда (Норвегія), Ліннеус університетом (Швеція) та ін.


8. Високий рівень викладання в ІФНТУНГ забезпечують фахівці, які завжди тримають руку на пульсі своєї галузі.  

Науковці університету беруть участь в міжнародних конференціях, наукових та освітніх симпозіумах в Австрії, Алжирі, Бельгії, Німеччині, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Швеції. В університеті функціонує Українсько-Канадська програма наукового стажування.

Задля підвищення якості навчального процесу ІФНТУНГ тісно співпрацює із закордонними освітніми та науковими організаціями. Не пасуть задніх і студенти: вони щорічно проходять наукові стажування в Польщі, Німеччині, Туреччині, Румунії, Австрії, Норвегії, Чехії, Греції, Македонії, Індії, Канаді.


9. Але ІФНТУНГ – це не тільки навчання!

Хай у вас не складається враження, ніби тут студенти лише гризуть граніт науки, не піднімаючи голови. До їхніх послуг – найкращий на Прикарпатті Спортивний комплекс ім. Гемби А.П. Саме тут облаштовано легкоатлетичний стадіон, спроможний приймати змагання найвищого рівня.

І саме тут діє найкращий в місті басейн, цілорічний підігрів якого забезпечує геліоколекторна станція. Як бачите, інноваційні технології в ІФНТУНГ не лише вивчають, але й застосовують повсякденно на практиці.


10. І, зрештою, ІФНТУНГ – це бренд.

Ректор університету Ігор Чудик каже:

«На спеціалістів з нашим брендовим дипломом чекають із нетерпінням. Адже наші випускники автоматично стають частиною цього бренду й роблять блискучу кар’єру у відомих нафтогазових та іт-компаніях, в машинобудівній галузі.

Але цьому успіхові завжди передував вибір. Найважливіший вибір після завершення школи. Всі вони обрали свого часу іфнтунг».

Цей вибір також може стати вашим, якщо ви зацікавлені технікою, якщо вам небайдужі фізика й математика, якщо ви амбітні й налаштовані на зростання. Рости вгору буде тільки той, хто не боїться робити вибір!


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:


23.04.2024 Іван Муканик 936
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

402
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

535
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2337
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1725
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2022
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5625 16

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

77

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1136

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1151

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1661
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

891
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

745
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14563
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

563
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10405
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6079
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

627
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7555
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2804
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

540
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

635
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

468