Був поранений та переведений в ТЦК. У Ворохті на блокпості напали на військовослужбовця

У Ворохті напали на військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який раніше отримав поранення на фронті.

На інцидент відреагували в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки, пише Фіртка.

У Ворохті на Івано-Франківщині місцеві жителі протестували проти блокпоста, на якому військові центру комплектування перевіряють документи військовозобов’язаних. Люди стверджують, що через це на курорт бояться їхати туристи.

Під час сварки протестувальники почали бити по автівці військових ногами та руками, а потім виштовхали авто на узбіччя. З відео, опублікованого у мережі, видно, що військовому стало погано.

У територіальному центрі комплектування наголосили, що цей військовослужбовець був поранений на фронті.

«Сьогодні жителі Ворохти розпочали конфлікт. Напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. Цей військовослужбовець був поранений та воював за «подібних осіб». Така подяка.

Нам не зрозуміло проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз та захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні.

Не риторичною є одна теза: військовослужбовці й надалі перевірятимуть документи. Крапка. У нас триває війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає.

Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів»,— наголосили в повідомленні ТЦК та СП.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада


04.07.2024 Іван Муканик 1547 1
Коментарі (1)

Читач 2024.07.04, 20:56

Прикро бачити таке. Не має бути ні блок-постів ні коли бють у військовій формі. Бо і люди праві і військовий виконував задачу поки хитріші його посилали знаючи що не "на добре діло". Бо перефразовуючи тцкашну заяву виходить "воював за блок пости, за сажання кого хоч в машину і під конвоєм на війну"? Може досить маніпуляцій з усіх сторін. Понарозказували військовим "воюватимуть усі" натравлюючи на людей "ухилянтів" і зараз мають що в новинах коментувати обурюватись піаритись на реальній проблемі. Коли уже Зеленський признався "сидять без зброю 14 бригад. Це скільки десятків тис людей. Про дефолт уже пишуть реалістично... І Хуйло посміявся з цього божевілля мантр про "переговори" якісь. Облом на Харківщині були там укріплення чи ні і скількома втратами, але таки облом для москалів не дав захопити Запоріжжя, звідки мали перекидати війська для захисту заркова в оточені яке планували орки. Але в довгостроковій перспективі, кол ив Україін світло по 12 год на добо, в армію силою і ось такі конфілкти, немає грошей платити по боргам облігацій, ракети і шахеди кожен день і просування і постійна війна на території України, коли так і не перейшли на територію Росії отримавши вже дозволи бити західною зброю - то нащо росії переговори? От нащо? Чомусь ніхто собі це питання не стаивть а потворює серйозно обговорюють. Сильнішою має ставати Україна. Економічні чинники примусу і мотивації для захисту свого майна і родини, а не силове затримання і блок пости. Перекладати бумажки мають в тцк, а не блок-пости і "оповіщення" - вилов тобто з силовим доставленням. І заходити на теориторію Росію закріплятись хоч де, бити у відповідь по їх електростанціях. Але то ж треба спробувати всі граблі в Україні перед тим як логічних рішень. І питання чи це агентура так діє чи просто дурні любуться такими конфліктами як у Ворохті, бо їм не жаль ні людей ні військового.

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

778
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

775
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1590
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2215
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4194 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3197

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

196

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

425

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

367

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

837
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

606
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

650
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

936
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1046
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

653
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6238
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1730
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31743 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1511
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

740 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

700