Володимир Кушніренко

"Молоде обдарування" (с)

Народився, розчарувався і прийняв як належне.

СТАТТІ АВТОРА

Природній відбір: «за» і «проти»

Нещодавно в не дуже віддалених місцях відбувся круглий стіл на тему гуманності в нинішньому глобалізованому суспільстві. Порушена тема: «Гуманність – виправдання слабодухих чи шанс на життя?».

2223 4

Право на вбивство

Уявіть собі суспільство, в якому кожна людина з народження має право на одне законне вбивство собі подібного. Це вбивство абсолютно безкарне. За нього навіть не штрафують. Тому, що воно одне і єдине.

2863 18

Чому дороги в Івано-Франківську ремонтувати не потрібно

Доріг в Івано-Франківську немає. Невідомо чи були, але що іх немає – це факт. Але їх і не треба. Адже кожна яма на дорогах Івано-Франківська з’явилася не просто так, а з чітко визначеною метою. Одна – мотивує пригальмувати перед небезпечним поворотом, інша – нагадує про існування міського голови.

1928 10

Політична реабілітація

Сьогоднішні «політичні репресії», про які кричать в одне горло як і «репресовані» Юля Тимошенко і Юрій Луценко, так і політичні партії, до яких ще черга не дійшла – не інше, як реабілітація політичних трупів.

28672 5

Маніпулятивні технології в дії

Маніпулятивні технології на нашому телебаченні, в наших газетах, інтернет-ресурсах і навіть блогах використовуються у найрізноманітніших варіантах, а жертвами їхнього впливу стають саме ті люди, які не хочуть оцінювати інформацію з екрану критично.

2752 12

"Шиза" косить наші ряди

Так так. Саме "шиза". Не світова економічна криза, не безробіття і безгрошів’я, не провладні партії, а "шиза". Який шанс, що якомусь ідіоту голос з космосу не накаже вас зарубати, підсипати ціаністого калію, задушити, переїхати чи порізати лезвієм? Скільки психів кожен день проходить поруч? Задумайтеся…

2461 25

10 типологічних ознак "рагуля"

Не так давно у нашу лексику увірвалося і сильно закріпилося слово "рагуль", яке застосовується як характеристика сусіда, однокурсника, зятя, начальства і решти представників українського багатогранного суспільства. "Рагуль" вживається на рівні з "дебіл", "придурок" чи "ідіот". І якщо типові ознаки  "дебіла", "придурка" чи "ідіота" ми так-сяк уявляємо, то чітка типологія "рагуля" залишається невизначеною.

13927 37

Добро VS Зло: спіраль історії

Пост-хелоуінський період ознаменувався великою перемогою "сил добра" над "силами темряви". Проте у відлякуванні "зла" від "небесного престолу" взяло участь не так вже й багато "простих смертних". Чи можливо через абсолютну байдужсть до діаметрально протилежних сил, чи тому, що часто "добро" і "зло" міняються ролями.

2005 6