Левкович Андрій

СТАТТІ АВТОРА

Перебування офіційної делегації Івано-Франківської ТПП в Німеччині. Підсумки

Минулого тижня, в лютому 2023 року, делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати перебувала в північно-західній Німеччині, в регіонах Східної Фрізії та Папенбургу, на запрошення місцевої регіональної ТПП. Програма перебування видалася насиченою.

4570 0

Хліба і видовищ! Але в першу чергу – безпека

Що ми, як головний бенефіціар перемоги порядку над хаосом, демократії над деспотією, зможемо запропонувати світу? Світу, який з величезною цікавістю зараз спостерігає за колишньою для себе «терра інкогніта», яку більшість колись не змогли б знайти на глобусі? Яким ми бачимо розвиток України, її місце у світовому поділі праці?

5263 0

Урсула фон дер Ляєн – представниця саме тієї Європи, в яку ми прагнемо

Останні свої публічні виступи Урсула фон дер Ляєн символічно проводить в синьо-жовтому вбранні, або в сорочках з українською вишивкою. Її виступи в підтримку України викликають дуже хвилюючі емоції. Хотілося б ще раз їх пригадати...

6393 0

Бізнес Прикарпаття проти збільшення податкового навантаження

Законопроєкт 5600 суттєво збільшує податковий тиск на сільськогосподарських виробників, малий бізнес та створює суттєві інфляційні ризики, спровокує тінізацію виробництва та збуту сільгосппродукції.

 

10979 0

Життя батарейки після смерті

Майже всі невеликі побутові електронні прилади та пристрої живляться від батарей.

30413 0