Зручний касовий термінал у вашому смартфоні: як встановити та які переваги для прийому платежів

Вам відомо, що ваш смартфон може працювати як повноцінний касовий термінал, приймаючи оплату картками, телефонами та навіть розумними годинниками? Жодного додаткового обладнання, жодних зайвих витрат – лише ваш телефон і спеціальний застосунок. 

Для підприємців це справжня знахідка! Незалежно від того, чи ви продаєте товари на ринку, працюєте кур’єром, надаєте послуги або керуєте кав’ярнею – такий термінал дає можливість приймати безконтактні Tap to Pay платежі в застосунку для iOS або Android будь-де. Як це працює та як підключити собі таку функцію? Розповідаємо далі.

Як працює касовий термінал у смартфоні

Мобільний еквайринг – це зручний касовий термінал у вашому смартфоні, аналог класичного POS-термінала, який працює без громіздкого обладнання. Вам достатньо смартфона з NFC-модулем та встановленого застосунку "Термінал" від ПриватБанку. Як відбувається оплата? 

  • Покупець підносить свою картку, смартфон або розумний годинник до вашого телефону.
  • Смартфон зчитує дані та проводить платіж через ПриватБанк.
  • Клієнт отримує електронний чек, а ви – кошти на рахунок. 

Приймати платежі можна з карток Visa, Mastercard, а також через Google Pay та Apple Pay. Жодних дротів чи окремих пристроїв – все працює на вашому телефоні!

Як встановити касовий термінал на смартфон: покрокова інструкція

Щоб перетворити свій смартфон на касовий термінал, знадобиться трохи вашого часу і стабільний інтернет. 

  1. Завантажте Android застосунок Термінал із Google Play. Якщо у вас iPhone, тоді завантажте з Apple Store
  2. Увійдіть за номером телефону, який будете використовувати для прийому платежів.
  3. Якщо у вас ще немає зареєстрованого магазину, система запропонує його створити – вкажіть назву, сферу діяльності, адресу та реквізити (можна вибрати рахунок у ПриватБанку або вказати IBAN іншого банку).
  4. Підпишіть договір еквайрингу онлайн через Приват24 для бізнесу (знадобиться електронний підпис).
  5. Після активації магазину відкрийте застосунок "Термінал", виберіть свій магазин і почніть приймати платежі. 

Якщо для роботи вам потрібна фіскалізація операцій (наприклад, для видачі фіскальних чеків у податкову), можна підключити Програмний РРО "Каса" – це також легко робиться через застосунок. Після налаштування ви зможете приймати безконтактні платежі так само як звичайний POS-термінал.

Переваги використання смартфона як терміналу

Якщо раніше для прийому безготівкових платежів бізнесу потрібен був окремий POS-термінал, то тепер все стало набагато простіше – ваш смартфон може виконувати цю роль. Ось чому це зручно: 

  • жодного зайвого обладнання – не потрібно купувати дорогий POS-термінал, обслуговувати його чи замовляти паперові чеки. Все працює через смартфон;
  • прийом платежів будь-де – це ідеальний варіант для кур’єрів, продавців на ринках, виїзних майстрів, таксистів та будь-якого мобільного або малого бізнесу;
  • економія на комісіях – оренда класичного POS-терміналу може коштувати чимало, а використання смартфона знижує витрати на отриманні платежів;
  • контроль фінансів у Приват24 – всі платежі відображаються у вашому мобільному банкінгу, тож ви завжди бачите рух коштів.

Які ще еквайрингові операції пропонує ПриватБанк

Крім мобільного терміналу, ПриватБанк пропонує інші еквайрингові операції для прийому платежів, тож кожен бізнес може знайти оптимальне рішення. 

Класичний POS-термінал – ідеально підходить для магазинів, кафе та ресторанів. Він працює з чеками, підтримує всі типи карток і навіть кешбек-програми. 

Інтернет-еквайринг – для тих, хто продає онлайн. Дозволяє приймати платежі через сайт або мобільний застосунок, підключивши зручний платіжний модуль. 

QR-код для торговців  – якщо у вас немає сайту, можна просто відправити QR-код клієнту або роздрукувати його у точці продажу Це ідеальне рішення для інстаграм магазинів, оплати в транспорті чи кафе. 

Незалежно від формату вашого бізнесу, у ПриватБанку є зручний варіант еквайрингу, який допоможе швидко отримувати оплату від клієнтів. 

Смартфон-термінал – це майбутнє безготівкових платежів. Якщо ви підприємець і хочете приймати платежі зручно, швидко та без зайвих витрат, мобільний термінал від ПриватБанку – ідеальне рішення

Реклама


03.02.2025 270
05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

638
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1256
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2954 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2398
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3258
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2838

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

154

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

643

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

659

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1236
06.02.2025

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

3098
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20604
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

829
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

411
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

991
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5688
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7558
03.02.2025

Колективи Івано-Франківського театру драми та комедії та Івано-Франківський драмтеатр підтримали протест у "Молодому театрі".  

1145
05.02.2025

Україна готова до закінчення гарячої стадії війни з росією, втім без правових компромісів щодо окупованих територій.  

529 1
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

871
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1217 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1747 1