Змішувачі: які є різновиди

Сантехнічний прилад для регулювання води, змішування гарячого потоку з холодним, його напрями до лійки або виливу називається змішувачем. Це універсальний пристрій, потрібний скрізь, де постійно користуються водою. Його встановлюють у санвузлах, ванних кімнатах, кухнях квартир, приватних будинків, дачних котеджів. Виріб в асортименті купують для готелів, ресторанів, кафе будь-якого рівня.

Сучасні виробники пропонують широке розмаїття пристроїв для найвибагливіших користувачів. Можна вибрати варіанти з різними способами керування, типами виливу та конструкції загалом. Змішувачі відрізняються і за зовнішнім виконанням. Перед придбанням завжди дивляться на дизайн, адже він має поєднуватися з рештою сантехніки та інтер'єру приміщення.

Які є варіанти за призначенням

Якщо подивитися асортименти в каталогах магазинів, легко розгубитися. Справді, існує величезна кількість різновидів, що сильно відрізняються між собою. Вибрати відповідний змішувач для води дійсно непросто. Він має бути комфортним у використанні, довговічним та красивим, невибагливим у догляді. Найзручніший критерій для вибору – призначення. Залежно від цього пристрою випускаються для:

  • раковини на кухні. Високий вилив - головна особливість. Це зроблено спеціально, щоб дозволити господарям за один раз вимити велику кількість посуду. Крім того, легко набрати води, скільки потрібно, навіть у величезну каструлю. Моделі для кухні використовуються інтенсивно та часто, тому завжди робляться надійними, якісними;
  • умивальника або раковини у ванній, санвузлі. Тут, навпаки, встановлюється низький вилив. Габарити компактні, адже такі приміщення часто бувають малогабаритними. Конструкція дуже проста, тому що функціональність обмежена. У ванній кімнаті умивальником користуються тільки для гігієнічних процедур;
  • душової, ванни. Такі змішувачі випускаються у великій різноманітності варіантів. Найчастіше вибирають ті, які продаються разом із лійкою для душу, розміщеною на гнучкому шлангу. Вилив, як правило, подовжений. Якщо вільного простору достатньо, його можна встановити одночасно для ванни та умивальника;
  • душового боксу. Подібні моделі, як правило, є стійками. Змішувач оснащений вертикальною трубою великої довжини, на самому кінці конструкції встановлена лійка. Виробники передбачають і низку додаткових функцій для більшої зручності;
  • біде. Це специфічні змішувачі, що мають конкретне, вузьке призначення. Стандартний виріб для біде виглядає як компактний монолітний корпус з аератором, що рухається. Останній подає струмінь води у горизонтальному напрямку.

Які ще є різновиди

Призначення – не єдиний критерій вибору. Інтернет-магазин сантехніки UKRINSTAL пропонує великий асортимент для різних ванних та санвузлів. Так, за способом установки змішувачі бувають настінними, монтуються безпосередньо на умивальник або призначеними для прихованого монтажу. Останні вибирають, коли потрібно сховати труби комунікацій від сторонніх очей.

Також дивляться тип запірного механізму. Класичний тип – змішувачі із вентилем. Вони бувають також одноважільні або на сенсорному управлінні, тобто запускаються після піднесення рук до виливу. Моделі відрізняються також за дизайном. Будь-яка має вписуватися в інтер'єр приміщення.

Джерело: ukrinstal.com.ua

Партнерський матеріал


09.08.2022 496
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

217
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

852
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2259
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

815
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1023
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

1959

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

764

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1313 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1544

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1681
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

190
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

397
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

730
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

399
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

384
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

586
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1089
19.09.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

318
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

169
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

322
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

714
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

664