
Сантехнічний прилад для регулювання води, змішування гарячого потоку з холодним, його напрями до лійки або виливу називається змішувачем. Це універсальний пристрій, потрібний скрізь, де постійно користуються водою. Його встановлюють у санвузлах, ванних кімнатах, кухнях квартир, приватних будинків, дачних котеджів. Виріб в асортименті купують для готелів, ресторанів, кафе будь-якого рівня.
Сучасні виробники пропонують широке розмаїття пристроїв для найвибагливіших користувачів. Можна вибрати варіанти з різними способами керування, типами виливу та конструкції загалом. Змішувачі відрізняються і за зовнішнім виконанням. Перед придбанням завжди дивляться на дизайн, адже він має поєднуватися з рештою сантехніки та інтер'єру приміщення.
Які є варіанти за призначенням
Якщо подивитися асортименти в каталогах магазинів, легко розгубитися. Справді, існує величезна кількість різновидів, що сильно відрізняються між собою. Вибрати відповідний змішувач для води дійсно непросто. Він має бути комфортним у використанні, довговічним та красивим, невибагливим у догляді. Найзручніший критерій для вибору – призначення. Залежно від цього пристрою випускаються для:
- раковини на кухні. Високий вилив - головна особливість. Це зроблено спеціально, щоб дозволити господарям за один раз вимити велику кількість посуду. Крім того, легко набрати води, скільки потрібно, навіть у величезну каструлю. Моделі для кухні використовуються інтенсивно та часто, тому завжди робляться надійними, якісними;
- умивальника або раковини у ванній, санвузлі. Тут, навпаки, встановлюється низький вилив. Габарити компактні, адже такі приміщення часто бувають малогабаритними. Конструкція дуже проста, тому що функціональність обмежена. У ванній кімнаті умивальником користуються тільки для гігієнічних процедур;
- душової, ванни. Такі змішувачі випускаються у великій різноманітності варіантів. Найчастіше вибирають ті, які продаються разом із лійкою для душу, розміщеною на гнучкому шлангу. Вилив, як правило, подовжений. Якщо вільного простору достатньо, його можна встановити одночасно для ванни та умивальника;
- душового боксу. Подібні моделі, як правило, є стійками. Змішувач оснащений вертикальною трубою великої довжини, на самому кінці конструкції встановлена лійка. Виробники передбачають і низку додаткових функцій для більшої зручності;
- біде. Це специфічні змішувачі, що мають конкретне, вузьке призначення. Стандартний виріб для біде виглядає як компактний монолітний корпус з аератором, що рухається. Останній подає струмінь води у горизонтальному напрямку.
Які ще є різновиди
Призначення – не єдиний критерій вибору. Інтернет-магазин сантехніки UKRINSTAL пропонує великий асортимент для різних ванних та санвузлів. Так, за способом установки змішувачі бувають настінними, монтуються безпосередньо на умивальник або призначеними для прихованого монтажу. Останні вибирають, коли потрібно сховати труби комунікацій від сторонніх очей.
Також дивляться тип запірного механізму. Класичний тип – змішувачі із вентилем. Вони бувають також одноважільні або на сенсорному управлінні, тобто запускаються після піднесення рук до виливу. Моделі відрізняються також за дизайном. Будь-яка має вписуватися в інтер'єр приміщення.
Джерело: ukrinstal.com.ua
Партнерський матеріал