Залучанському дитбудинку волонтери передали 18 ліжок (фото)

 

 

Вихованці Залучанського дитбудинку отримали ще 18 новеньких ліжок.

 

Про це повідомляє Українська благодійницька мережа.

 

У лютому цього року було встановлено перші 2 ліжка для молодіжного відділення 2-х видів: в одному – поперечні шухляди, в іншому повздовжні. Ці шухляди (з 2-ма видами відкривання) дуже потрібні, оскільки зараз у більшості кімнат для старших вихованців немає ані шаф, ані тумб.

 

"Завдяки шухлядам, молоді люди отримують принаймні невеликий «куточок» для зберігання речей (одягу, подарунків, особистих «дрібничок»). Після врахування побажань працівників дитбудинку (щодо незначного підвищення шухляд від рівня підлоги та збільшення коліс – для кращої рухомості шухляд), ми замовили ще 18 таких ліжок. Основа усіх ліжок виготовлена з натурального дерева – бука. Останнім часом у сиротинці однією з «топ-тем» обговорення є ці нові ліжка, наші особливі друзі запитують коли будуть наступні . Також у відремонтованих кімнатах, в яких мешкають дівчата, на підлогу устелено новий утеплений лінолеум, який ми передали дитбудинку ще у минулому році", - пишуть волонтери.

 

Найбільші сподівання щодо «ліжкових інновацій» покладають на ліжка, котрі мають складатися за рахунок різної висоти та вивільняти простір кімнат у денний час. Ці ліжка даруватимуть для переважно «лежачих» дітей, котрі мешкають на 2-му поверсі дитбудинку у тісних, переповнених кімнатах. Складення ліжок дозволить створювати ігровий та реабілітаційний простір безпосередньо у кімнаті і, найголовніше, дозволить дітям значно менше часу проводити у «закритих» ліжках, а більше – у цьому «вільному» просторі. Ідея використання таких ліжок не нова,  її запозичили з книги, в якій описано досвід напрацьований, зокрема, французькими та швейцарськими фахівцями. Вони впровадили докорінні зміни у подібному до Залучанського інтернаті для важконеповносправних дітей в одній з пострадянських країн, де також була гостра проблема з переповненістю кімнат та браком життєвого простору. Ці «інноваційні» ліжка не можна купити готовими, їх можна зробити лише за індивідуальним замовленням. Їх закупівля потребує тривалого часу.

 

"12 березня, за результатами тривалого обговорення раніше переданих 2-х «експериментальних» зразків, ми нарешті дійшли згоди про конфігурацію таких ліжок, замовили у виробника 5 пар ліжок та плануємо їх розміщення у кімнаті № 37 орієнтовна наприкінці квітня – початку травня (після ремонту у цій кімнаті).

Більшу частину коштів, необхідних для заміни ліжок у Залучанському дитбудинку (7532 доларів США), зібрано на благодійному показі одягу українського модельєра Oksana Polonets у США. Вкотре дякуємо організатору цього показу Nataliya Malinovsky та всім жертводавцям!

За 20 ліжок ми оплатили безпосередньо виробнику 56730 гривень, тобто кожне таке виготовлене за індивідуальним замовленням ліжко в основі з масиву бука коштувало нам 2836 гривень. 1-а пара «експериментальних» ліжок обійшлася нам у 2099 гривень, а 2-у таку пару нам безкоштовно виготовив і передав виробник з м. Львова. За 5 пар «інноваційних» ліжок вже погодженої конфігурації ми оплатили виробнику 15500 гривень. Станом на 20 квітня залишок зібраних коштів на потребу заміни ліжок у Залучанському дитбудинку становить 3532 доларів США та 18713 гривень. Першочергово ці кошти будуть спрямовані саме на закупівлю «інноваційних» ліжок для «лежачих» дітей", - йдеться у повідомленні.

 

Також волонтери оприлюднили детальний фінансовий звіт про збір та використання пожертв :
http://report.ubm.org.ua/ua/accounts/44

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Діти-інваліди із Залучанського сиротинця потребують допомоги сильних чоловіків (фото)


20.04.2016 457 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

616
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3203
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21324
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2107
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1596 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2475

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

407

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

864

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2268
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

288
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

566
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1111
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

270
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

888
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

856
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

769
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8347
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

430
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1259 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2290 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

978