З чим їдять суші?

Страви японської кухні дуже подобаються українцям, саме тому вони готуються в багатьох закладах. Зокрема, в барах, ресторанах, піцеріях та кафе. Наприклад, достатньо популярними є суші від Aleksandr Sann – закладу, де працюють справжні фанати своєї справи. Вони та багато інших майстрів готують безліч різних варіацій страви, якими можна насолоджуватися як окремо, так і з іншими делікатесами. Пропонуємо дізнатися, з чим їдять суші, та які напої можна до них підібрати для максимальної насолоди смаком.

З чим подають суші?

Неважливо, обираєте ви доставку, чи замовляєте їжу в закладі, разом з нею подаються стандартні доповнення. Розглянемо основні з них, щоб ви могли одразу підібрати те, що краще розкриє всі смакові відтінки.

Соєвий соус

Солонуватий та злегка пікантний продукт підкреслює смак риби та морепродуктів.

Саме тому, його завжди додають до порцій у одноразовій ємності (якщо замовляється доставка) або в спеціальній піалці в закладах. Шматочки можна злегка вмочувати в соус.

Васабі

З чим їсти суші, якщо хочеться чогось гострого? В цьому випадку підходить ще одне доповнення, яке подається разом зі стравою – васабі. Цей продукт нагадує гірчицю, проте має ніжніший присмак. Він дозволяє краще розкрити смак страв та забезпечує антибактеріальний ефект.

Імбир

Якщо запитати будь-якого поціновувача страви, що подають до суші, то відповідь буде схожа – імбир. Цей компонент має специфічний гострий та навіть злегка пекучий смак, тому його вживають рідко.

Проте, він є цінним у разі замовлення сету, адже запобігає змішуванню смакових відтінків.

Горіховий соус

Хочете дізнатися, яким соусом поливають суші? Ось відповідь – горіховий соус. Продукт готується на основі різних видів горіхів. Зокрема, волоських видів, кеш’ю та арахісу. До них додають різні спеції та добавки, щоб створити збалансоване поєднання. Воно дозволяє підкреслити смаки багатьох страв, в тому числі суші.

Рисовий оцет

Це обов’язковий інгредієнт страви у разі використання класичної технології приготування. Він має злегка кислуватий, але водночас ніжний смак. За рецептурою його змішують з сіллю, цукром та особливим видом водоростей. Готовою сумішшю заправляють рис.

Кунжут

Дрібні зернятка кунжуту використовуються для посипання ролів. Основне призначення – це прикрашання делікатесів. Проте, компонент також надає страві легкий пікантний смак.

Який напій підходить до суші?

Це одне з найпоширеніших запитань, які турбують тих, хто хоче посмакувати улюбленою стравою. Якщо розглядати найкращі напої до суші, то варто виділити традиційне японське сяке та біле сухе вино. Перший напій створюється шляхом бродіння та має міцність до 20%.

Біле сухе вино можна обирати за власними вподобаннями. Злегка кислуватий напій чудово розкриває смкові відтінки делікатесу. Якщо перші два варіанти не підходять, можна спробувати пиво або взагалі безалкогольні напої. Наприклад, запивати суші можете соком, фрешем чи чаєм.

З якими блюдами можна поєднувати суші і роли?

Незважаючи на специфічний смак, ці делікатеси поєднуються з багатьма стравами. Розглянемо найпоширеніші варіації.

Місо-суп

Основними складовими в цьому випадку є паста місо та спеціальний бульон дасі. Класична рецептура передбачає також додавання овочі, цибулі та сиру тофу. Для заправки використовують пікантні спеції. Місо-суп зазвичай пробуджує апетит, тому його подають перед основною їжею.

Темпура

Так називають хрусткий та легкий кляр, в якому обсмажуються різні морепродукти. Найчастіше використовуються креветки. Проте, в деяких барах і ресторанах подають також лосось, кальмар та овочі в темпурі.

Чука

Це різновид морських водоростей, які мають легкий аромат та нейтральний післясмак.

Зазвичай подаються в складі салатів. Окрім них в склад додають моркву, кунжут та різні спеції. Таке поєднання є чудовим доповненням до ролів.

Салати

Суші мають достатньо виражений та насичений смак, тому до них краще обирати легкі салати без жирних соусів та гострих спецій. Найпопулярнішим варіантом вважається варіант на основі водоростей чука або морської капусти. Крім цього, підходять овочеві салати з кунжутною олією та лимонним соком.

Подача та сервірування столу

В закладах для подачі часто використовуються дерев’яні дошки, керамічний та фарфоровий посуд. Щоб прикрасити страву, суші-майстри використовують різні листя рослин, іноді навіть квіти.

Обов’язковим атрибутом також є бамбукові палички. Це можуть бути звичайні або тренувальні (з’єднанні в верхній частині) варіанти. Для комфортної трапези на столі викладаються також серветки.

"Джерело: aleksandrsann.od.ua"

Реклама


31.07.2024 4208
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

585
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1146
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2447
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1323
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1934 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2904

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

645

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

732

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1644

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1624
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

290
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

434
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18351
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3643
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1029
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10765
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6572
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

1178
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

242
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

437
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

669
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3293