Вправи без поту

 

/data/blog/75214/939e969c22372a07ee255a48ec1d206d.jpg

 

Вправи без поту можуть бути дуже корисними. Дізнайтеся, які види спорту дозволять вам без зайвої напруги домогтися гарних результатів.

 

Здоровий спосіб життя нині в моді. Все більше людей долучаються до активних видів спорту та здорового харчування. Це дійсно допомагає зберегти здоров’я і підтримувати тіло в тонусі. Після хорошої пробіжки або тренування в спортзалі піт біжить струмком. У ці моменти людина відчуває фізичну втому, після якої відпочинок особливо приємний. Однак далеко не всім підходить такий режим занять спортом. Багато хто з нас в силу самих різних причин (в тому числі і за медичними показаннями) зовсім не бажають виснажувати своє тіло тренуваннями до появи поту.

 

Спортивний міф

Прихильники активного способу життя часто вважають, що користь здоров’ю приносять тільки важкі тренування, від яких промокає одяг та істотно збільшується пульс. Що ж, ми ні в якому разі не намагаємося спростувати цю тезу. Таке фізичне навантаження дійсно корисне. Але це зовсім не означає, що малоінтенсивні вправи марні. Більш того, в деяких випадках м’які статичні вправи надають куди більш позитивну дію, ніж активні рухи. Відзначимо, що всякі вправи (навіть найлегші) обов’язково принесуть користь. Головне тут — систематичність. При регулярному виконанні вправ результат не змусить себе чекати.

 

Йога

Йога — це унікальна ментально-фізична практика, яка зробить вас гнучким і підтягнутим. Переоцінити користь йоги дійсно складно. Повільні статичні вправи (при регулярному їх виконанні) здатні творити чудеса. Йога — це паличка-виручалочка для тих, хто не хоче пітніти, але при цьому отримувати максимальну користь від занять.

 

 

Для занять йогою вам не потрібно ніяких спеціальних пристосувань: тільки килимок, свіже повітря і тиша. Займатися йогою можна вдома, в спортзалі або на природі.

 

Плавання і водна гімнастика

Якщо ви не любите потіти, то плавання і водна гімнастика просто створені для вас. Цей вид фізичної активності виснажує тіло не менше хорошої пробіжки, і все це без неприємного запаху поту і промоклого одягу. Плавання може стати вибором тих, у кого є проблеми з суглобами (зокрема, для осіб з великою надмірною вагою), оскільки цей вид спорту не перевантажує суглоби. Різні види плавання і аквааеробіка — це відмінний «струс» для організму, який піде тільки на користь.

 

Ходьба

На думку багатьох фахівців, ходьба є найкориснішим видом фізичної активності. Посперечатися з цим дійсно складно. Ходьба в середньому темпі — це відмінне тренування для серця, а також для всіх груп скелетних м’язів. Крім того, ходьба допомагає долати стреси, а також надає лікувальну дію на організм, допомагаючи боротися з різними захворюваннями, в тому числі і серйозними хронічними недугами.

 

Люди з нормальною вагою при ходьбі зазвичай не пітніють. Тому намагайтеся якомога більше ходити, навіть якщо ви одягнені не по-спортивному. Що стосується осіб із зайвою вагою, то при ходьбі вони, як правило, пітніють. Для того щоб піт встигав випаровуватися, потрібно підбирати більш легкий одяг або зменшити темп ходьби.

 

Пілатес

Пілатес — це система фізичних вправ, яка була спеціально розроблена для розтяжки, поліпшення постави і загального зміцнення організму. Пілатес включає в себе безліч елементів з йоги, танців і гімнастики. Вправи не надають значного навантаження на серцевий м’яз, але при цьому сприяють розвитку м’язів спини і черевної області. На заняттях з пілатесу ви майже не будете потіти. А поєднання оптимального навантаження з правильною системою дихання надасть саме позитивну дію на ваш організм.

 

Силові вправи

Силові вправи (в тому числі і без «тягання» заліза) — корисне навантаження, особливо для чоловіків. Такі вправи поліпшують метаболізм, підтягують м’язовий корсет і роблять тіло більш рельєфним.

 

Для виконання силових вправ зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Працювати можна і вдома з власною вагою. Для цього відмінно підійдуть віджимання від підлоги, підтягування, прокачування преса, присідання, заняття з гімнастичними джгутами і багато інших.

 

ukrhealth.net


23.04.2015 1978 0
Коментарі (0)

30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

990
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2588 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2173
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3020
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2624
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2346 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

479

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

483

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

982

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2201
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

680
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1948
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

2044
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

214
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

825
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5533
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7391
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1407
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

681
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1061 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1564 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1424