Вправи без поту

 

/data/blog/75214/939e969c22372a07ee255a48ec1d206d.jpg

 

Вправи без поту можуть бути дуже корисними. Дізнайтеся, які види спорту дозволять вам без зайвої напруги домогтися гарних результатів.

 

Здоровий спосіб життя нині в моді. Все більше людей долучаються до активних видів спорту та здорового харчування. Це дійсно допомагає зберегти здоров’я і підтримувати тіло в тонусі. Після хорошої пробіжки або тренування в спортзалі піт біжить струмком. У ці моменти людина відчуває фізичну втому, після якої відпочинок особливо приємний. Однак далеко не всім підходить такий режим занять спортом. Багато хто з нас в силу самих різних причин (в тому числі і за медичними показаннями) зовсім не бажають виснажувати своє тіло тренуваннями до появи поту.

 

Спортивний міф

Прихильники активного способу життя часто вважають, що користь здоров’ю приносять тільки важкі тренування, від яких промокає одяг та істотно збільшується пульс. Що ж, ми ні в якому разі не намагаємося спростувати цю тезу. Таке фізичне навантаження дійсно корисне. Але це зовсім не означає, що малоінтенсивні вправи марні. Більш того, в деяких випадках м’які статичні вправи надають куди більш позитивну дію, ніж активні рухи. Відзначимо, що всякі вправи (навіть найлегші) обов’язково принесуть користь. Головне тут — систематичність. При регулярному виконанні вправ результат не змусить себе чекати.

 

Йога

Йога — це унікальна ментально-фізична практика, яка зробить вас гнучким і підтягнутим. Переоцінити користь йоги дійсно складно. Повільні статичні вправи (при регулярному їх виконанні) здатні творити чудеса. Йога — це паличка-виручалочка для тих, хто не хоче пітніти, але при цьому отримувати максимальну користь від занять.

 

 

Для занять йогою вам не потрібно ніяких спеціальних пристосувань: тільки килимок, свіже повітря і тиша. Займатися йогою можна вдома, в спортзалі або на природі.

 

Плавання і водна гімнастика

Якщо ви не любите потіти, то плавання і водна гімнастика просто створені для вас. Цей вид фізичної активності виснажує тіло не менше хорошої пробіжки, і все це без неприємного запаху поту і промоклого одягу. Плавання може стати вибором тих, у кого є проблеми з суглобами (зокрема, для осіб з великою надмірною вагою), оскільки цей вид спорту не перевантажує суглоби. Різні види плавання і аквааеробіка — це відмінний «струс» для організму, який піде тільки на користь.

 

Ходьба

На думку багатьох фахівців, ходьба є найкориснішим видом фізичної активності. Посперечатися з цим дійсно складно. Ходьба в середньому темпі — це відмінне тренування для серця, а також для всіх груп скелетних м’язів. Крім того, ходьба допомагає долати стреси, а також надає лікувальну дію на організм, допомагаючи боротися з різними захворюваннями, в тому числі і серйозними хронічними недугами.

 

Люди з нормальною вагою при ходьбі зазвичай не пітніють. Тому намагайтеся якомога більше ходити, навіть якщо ви одягнені не по-спортивному. Що стосується осіб із зайвою вагою, то при ходьбі вони, як правило, пітніють. Для того щоб піт встигав випаровуватися, потрібно підбирати більш легкий одяг або зменшити темп ходьби.

 

Пілатес

Пілатес — це система фізичних вправ, яка була спеціально розроблена для розтяжки, поліпшення постави і загального зміцнення організму. Пілатес включає в себе безліч елементів з йоги, танців і гімнастики. Вправи не надають значного навантаження на серцевий м’яз, але при цьому сприяють розвитку м’язів спини і черевної області. На заняттях з пілатесу ви майже не будете потіти. А поєднання оптимального навантаження з правильною системою дихання надасть саме позитивну дію на ваш організм.

 

Силові вправи

Силові вправи (в тому числі і без «тягання» заліза) — корисне навантаження, особливо для чоловіків. Такі вправи поліпшують метаболізм, підтягують м’язовий корсет і роблять тіло більш рельєфним.

 

Для виконання силових вправ зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Працювати можна і вдома з власною вагою. Для цього відмінно підійдуть віджимання від підлоги, підтягування, прокачування преса, присідання, заняття з гімнастичними джгутами і багато інших.

 

ukrhealth.net


23.04.2015 1732 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1902
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1831
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1828
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5385 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1487

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

699

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

752

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

947

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

982
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1732
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3648
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10220
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26099
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10150 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7687
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

871
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1372
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

357
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1251
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

848
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1053