Вправи без поту

 

/data/blog/75214/939e969c22372a07ee255a48ec1d206d.jpg

 

Вправи без поту можуть бути дуже корисними. Дізнайтеся, які види спорту дозволять вам без зайвої напруги домогтися гарних результатів.

 

Здоровий спосіб життя нині в моді. Все більше людей долучаються до активних видів спорту та здорового харчування. Це дійсно допомагає зберегти здоров’я і підтримувати тіло в тонусі. Після хорошої пробіжки або тренування в спортзалі піт біжить струмком. У ці моменти людина відчуває фізичну втому, після якої відпочинок особливо приємний. Однак далеко не всім підходить такий режим занять спортом. Багато хто з нас в силу самих різних причин (в тому числі і за медичними показаннями) зовсім не бажають виснажувати своє тіло тренуваннями до появи поту.

 

Спортивний міф

Прихильники активного способу життя часто вважають, що користь здоров’ю приносять тільки важкі тренування, від яких промокає одяг та істотно збільшується пульс. Що ж, ми ні в якому разі не намагаємося спростувати цю тезу. Таке фізичне навантаження дійсно корисне. Але це зовсім не означає, що малоінтенсивні вправи марні. Більш того, в деяких випадках м’які статичні вправи надають куди більш позитивну дію, ніж активні рухи. Відзначимо, що всякі вправи (навіть найлегші) обов’язково принесуть користь. Головне тут — систематичність. При регулярному виконанні вправ результат не змусить себе чекати.

 

Йога

Йога — це унікальна ментально-фізична практика, яка зробить вас гнучким і підтягнутим. Переоцінити користь йоги дійсно складно. Повільні статичні вправи (при регулярному їх виконанні) здатні творити чудеса. Йога — це паличка-виручалочка для тих, хто не хоче пітніти, але при цьому отримувати максимальну користь від занять.

 

 

Для занять йогою вам не потрібно ніяких спеціальних пристосувань: тільки килимок, свіже повітря і тиша. Займатися йогою можна вдома, в спортзалі або на природі.

 

Плавання і водна гімнастика

Якщо ви не любите потіти, то плавання і водна гімнастика просто створені для вас. Цей вид фізичної активності виснажує тіло не менше хорошої пробіжки, і все це без неприємного запаху поту і промоклого одягу. Плавання може стати вибором тих, у кого є проблеми з суглобами (зокрема, для осіб з великою надмірною вагою), оскільки цей вид спорту не перевантажує суглоби. Різні види плавання і аквааеробіка — це відмінний «струс» для організму, який піде тільки на користь.

 

Ходьба

На думку багатьох фахівців, ходьба є найкориснішим видом фізичної активності. Посперечатися з цим дійсно складно. Ходьба в середньому темпі — це відмінне тренування для серця, а також для всіх груп скелетних м’язів. Крім того, ходьба допомагає долати стреси, а також надає лікувальну дію на організм, допомагаючи боротися з різними захворюваннями, в тому числі і серйозними хронічними недугами.

 

Люди з нормальною вагою при ходьбі зазвичай не пітніють. Тому намагайтеся якомога більше ходити, навіть якщо ви одягнені не по-спортивному. Що стосується осіб із зайвою вагою, то при ходьбі вони, як правило, пітніють. Для того щоб піт встигав випаровуватися, потрібно підбирати більш легкий одяг або зменшити темп ходьби.

 

Пілатес

Пілатес — це система фізичних вправ, яка була спеціально розроблена для розтяжки, поліпшення постави і загального зміцнення організму. Пілатес включає в себе безліч елементів з йоги, танців і гімнастики. Вправи не надають значного навантаження на серцевий м’яз, але при цьому сприяють розвитку м’язів спини і черевної області. На заняттях з пілатесу ви майже не будете потіти. А поєднання оптимального навантаження з правильною системою дихання надасть саме позитивну дію на ваш організм.

 

Силові вправи

Силові вправи (в тому числі і без «тягання» заліза) — корисне навантаження, особливо для чоловіків. Такі вправи поліпшують метаболізм, підтягують м’язовий корсет і роблять тіло більш рельєфним.

 

Для виконання силових вправ зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Працювати можна і вдома з власною вагою. Для цього відмінно підійдуть віджимання від підлоги, підтягування, прокачування преса, присідання, заняття з гімнастичними джгутами і багато інших.

 

ukrhealth.net


23.04.2015 1948 0
Коментарі (0)

27.12.2024

У військовозобов'язаних перевіряють документи, вручають повістки, а також виявляють порушників військового обліку, які вчасно не оновили військові-облікові дані та перебувають у розшуку.

32623
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

1617
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2453
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

4087 6
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

4435
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

4123

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так:

38

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

331

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

602

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

1228
29.12.2024

Новий рік — це не лише шампанське та олів’є. У різних куточках світу люди святкують по-різному, і їхні страви можуть стати чудовим натхненням для вашого святкового столу.  

538
26.12.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

19488
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

763
27.12.2024

Найбільша релігійна парафія села вирішила святкувати Різдво по-старому — 7 січня. Основні аргументи: за таким календарем жили їхні батьки та діди.    

6876
26.12.2024

Привітання із Різдвом від СВЯТОСЛАВА,Отця і Голови Української Греко-Католицької Церкви.

397
22.12.2024

В Івано-Франківську протягом 24 та 25 грудня, на Святвечір та Різдво, у храмах відбудуться святкові богослужіння.  

1437 1
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5635
27.12.2024

Івано-Франківський драмтеатр підготував для своїх глядачів чергову прем'єру 86 театрального сезону — рок-мюзикл "Наталка Полтавка", показ якого відбудеться вже 29 грудня на Головній сцені о 14:00 та 18:00.  

723
30.12.2024

Частка респондентів, які не погоджуються, що наступальна операція ЗСУ в Курській області посилила шанси України на переговорах, зростає з віком.  

338
26.12.2024

18 грудня настав граничний термін, коли Уряд мав представити законопроєкт щодо демобілізації.   

543
21.12.2024

У Львові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.  

762
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

775 1