ВНУТРІШНЯ ЕМПІРІЯ

 

Текст все ж таки має стабільність. Текст зчитує різні змісти й породжує інтертекстуальність. Зрештою, текстів можна уникнути.

Хтось колись зазначив, що із друком Біблії, диявол увійшов в цей світ із фарбою. А чому, скажімо не з друкованим механізмом чи друкувальними пластинами. Перші книги, щоб собі уявити , були чимсь таким глобальним, як скажімо, на сьогоднішній день придбати двохкімнанту квартиру : підготувати пергамент, заколотити фарби, виписати вручну, задіяти ненайгіршого ілюстратора, продумати форму книги, самої палітурки/ з дубових дощечок чи оливкових/ - і вдихнути аромат потойбічного досвіду-пам'яті-абстракції, можна довго продовжувати.
Окремі полотна окремих митців теж є Книгами, з безліччу описових контекстів й символіки. Зрештою, все є Текстом, буття є текстом й знаком чи сукупністю знаків. Знак є символом й матеріальною картою суто астральних коливань та модифікацій. 
Можна книгу й не читати, бо є книги, які варто просто мати. Не дивуйтесь тому, що ви так багато купуєте книжок й не читаєте їх- це абсолютні знаки, які потребують тільки локаційного задіяння.
Від деяких книжок може бути користь: коли є фактори часу, умов та ситуації о-знайомлення.
Текст несе певну інформаційну складову, хоча сприйняття та розуміння індиферентне й феноменологічно неоднозначне - в цьому певною мірою й є Завдання чи меседж чи посилання, чи постіж.
Хоча зараз стало актуальним все зводити до гри симулякрів й форм безоден, але симулякр теж є і текстом і символом й позбавити його цього вкрай важко. І чи варто.
Хоча для усього Нового та Новітнього потрібними є певні перед-умови. Для текстів ціле життя чи його частини , для відтворення книги - ресурси й часові грануляції. Так свого часу текст отримав полізначимість в моментах окремих перекладів. Так свого часу Птолемей просив перекласти Святий текст з іудейської на грецьку - й сотні змістів та образів нахлинули в нове буття. Все ж таки феномен Вавілонської башти настільки є бездонно невичерпним та феноменологічно каузальним...не факт, що, якщо б планетою розширювалась одна мова, все було однозначно зрозумілим. І наскільки зрозумілим. І чи потрібною є взагалі розуміння.
Проговорення є більш суттєвим. Коли спілкуєшся із аудиторією- отримаєш Логос Єднання із всезагальним струмом Загальних істин та розумінь. Істина теж є симулякром, але вона в кожного своя, як і в кожного Свій Вавілон. Розумієш, що усі носії Агній-знань та текстових сутностей , усі персоналії окремих істричних періодів є Носіями однієї й тої самої плазмоїдної всесвітньої єдиної космічної -позакосмічної Суті-істини- образу-знаку й мета одна та проста - біфуркація внутрішньої емпірії. Зрозуміло, що це не моє індивідуально авторське, що підгледів це в Лінча, а він в Кокошки чи навпаки - чи це знову ж таки прояв Всезагального Всеєдиного всесвітньо важливого могутнього сенсу підсенсів, але є Час й є момент розкриття часу через знаки-явища чи явища-сутності : тому все має виправдання, якщо цього виправдання немає його б просто вигадали одного чудового вечора в літературному диспуті-обговоренні. Лінч був психологом й практикував східну дисциплінарію сходження духу та його відходження- тому все так і будбулось , плюс магія геномів та атомарні біоенергетичні кляузури- одним словом текст є всім і нічим одночасно й есею цю завершу по -лінчівськи акуратно несподівано й випадково з певних причин....

Світлина від Roman  Bonchuk.


26.12.2016 Роман Бончук 2517 0
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2425
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19534
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1747
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1220 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2268
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3874

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

139

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2010

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

697

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1310
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

638
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

747
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1641
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8052
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

490
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

781
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2056 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

738