Учителька початкових класів Ліцею №7 Івано-Франківської міської ради Леся Павлюк уже втретє бере участь у всеукраїнській премії Global Teacher Prize Ukraine. Цьогоріч — педагогиня здобула перемогу.
Про те, як здобула перемогу, педагогиня з Івано-Франківська розповідає в сюжеті програми "Ранок", пише Фіртка.
Так, Леся Павлюк була однією з перших, хто взявся працювати з інклюзивним класом ще до реформи Нової української школи. Зараз педагогиня активно займається розробкою нових методик і впроваджує їх у навчальний процес, вміє знаходити індивідуальний підхід до кожного учня.
У 2020 році учителька з Івано-Франківська ввійшла до переліку 50 кращих вчителів України національної премії.
"Це було моє свідоме рішення взяти участь в конкурсі.
Ба більше, ще у 2019 році мені прийшло повідомлення на пошту, що мене анонімно номінували — досі не знаю, хто це був. Але тоді я вирішила, що я неготова брати участь в премії — мені був потрібен час, щоб узагальнити свою роботу, досягти чогось більшого.
Відповідно у 2020 році я заповнила анкету вже самостійно. Так і потрапила до 50 кращих вчителів України за версією премії. Я побачила, що в мене є вчителі-однодумці, з деякими ми й досі спілкуємось.
А у 2021 році я подалась знову, оскільки захотіла ще раз опинитися в тому середовищі, познайомитись з новими педагогами, побачитись з тими, кого знала.
Я мріяла опинитися в десятці кращих, але вирішила для себе просто насолоджуватися тим, що є", — розповідає Леся Павлюк.
Два наступні роки у премії був інший формат — переможця не обирали, проте розповідали історії вчителів у час повномасштабної війни через конкретні приклади.
Цього ж року, коли Леся Павлюк знову вирішила позмагатись з іншими вчителями країни, українці активно підтримали талановиту педагогиню, віддавши за неї понад три тисячі голосів.
"У момент оголошення переможця до нас звернулись військові з гарячих точок та передали український прапор з підписами.
Мені навіть навернулися на очі сльози, коли я побачила слова про те, що вчителі роблять важливу роботу, хоча ми, звісно ж, вважаємо зусилля наших військовослужбовців найважливішими.
У багатьох сім'ях моїх учнів та учениць є військові. І навіть ми не завжди знаємо, як правильно підібрати до них слова в різних ситуаціях.
Ми виховуємо громадян нашої країни, людей, які вже готові щось робити заради нашого майбутнього.
Минулого року навіть мої четвертокласники активно долучалися, щоб допомогти військовим: намагалися відправити листи, згодом сувеніри. Був зворотній зв'язок — нам відправили шеврони. Це приємно й мотивує працювати далі", — вказує педагогиня.
Цьогоріч конкурс повернувся до свого попереднього формату, зокрема під час премії вчителі проводили уроки учням, яких вперше бачать, та на тему, яку вони отримали шляхом жеребкування.
Читайте також: