Відпочиваємо в Поляниці: 12 готелів недалеко від Буковелю

 

За вікном – осінь. Але пройде зовсім небагато часу – і зима прийде, як завжди, несподівано, а з її приходом виникне питання: де провести зимову відпустку, канікули, новорічні або різдвяні свята. У IGotoWorld.com є пропозиція: а чи не поїхати в гірське село Поляницю. Чули про таке?

 

Поляниця знаходиться буквально в кількох кілометрах від гірськолижного курорту Буковель, але ціни на проживання тут набагато нижчі, ніж на самому курорті.

 

Автор фото: VargaA, джерело – uk.wikipedia.org.

Цікаві факти про Поляницю

  1. Село Поляниця знаходиться недалеко від гірськолижного курорту Буковель. Для порівняння: Яремче від Буковелі знаходиться в 37 км, Татарів – у 10 км, Яблуниця – в 9 км, Поляниця – в 4 км (від початку села) і в 1 км (від кінця села).
  2. Назву село, за однією версій, отримало від слова «полонина» або «поляна». Недалеко від нього по дорозі на гору Хом'як знаходиться велика полонина, за іншою версією, слово «поляниця» означає «випалене місце». Село Тягнеться вздовж траси, яка веде на Буковель.
  3. Село ніби загубилося серед Карпатських вершин і поселилося біля підніжжя гір: Синяк (1665 м), Хом'як (1542 м), Довга (1372 м), Буковель (1127 м), його омиває річка Прутець.
  4. Гори захищають село від холодного вітру взимку, а влітку – від пекучого сонця огортають хвойною свіжістю. Розташоване на висоті 910 м над рівнем моря, оточене горами, стародавніми густими лісами. Тут чудове гірське повітря. Поселення згадується в документах ще на початку 19 століття, але популярність здобуло завдяки тому, що розташоване поблизу гірськолижного курорту Буковель.

Перевага відпочинку в Поляниці взимку

Зупинившись у Поляниці взимку, в лижний сезон, ви зможете заощадити на проживанні. Багато відпочиваючих воліють знімати житло в Поляниці, а на лижах кататися їздять до Буковелі. У зимовий період це невелике село збільшує своє населення в 2–3 рази. До лижних трас їздять своїм авто, якщо його немає, можна скористатися трансферами, які організовують місцеві власники готелів біля Буковелі.

Відпочинок в Поляниці влітку

Поляниця влітку – це місце для любителів спокійного усамітненого розміреного відпочинку без зайвої суєти і шуму, для тих сімей, які хочуть оздоровити своїх дітей, і для тих, хто хоче набратися енергії та сил від первозданної природи.

Спекотним літом від палючого сонця можна піти в гори. Тут велика кількість лісових ягід: чорниці, малини, суниці. Любителі «тихого полювання» можуть збирати гриби або просто дихати чистим повітрям, слухати шум водоспадів, насичуватися енергією буття.

Село розташоване біля підніжжя гір Хом'як та Синяк. Любителі активного відпочинку можуть скористатися цією можливістю і підкорити їхні вершини.

Популярні тут велосипедні, кінні, піші прогулянки по гірських схилах. Можна просто насолоджуватися прогулянками гірськими вулицями селища, милуючись місцевими будівлями в гуцульському стилі – один будинок красивіший за інший.

У селі є культова споруда – церква Введення в Храм Пресвятої Діви Марії, а недалеко при в'їзді в село – перевернутий будинок.

До речі, добірку перевернутих будинків в Україні можете переглянути тут.

Фото: infokava.com.

Ну а якщо комусь захочеться більш сучасного відпочинку – будь ласка. В 3–4 кілометрах від Поляниці знаходиться гірськолижний курорт Буковель. Тут розваги на будь-який смак і на кожному кроці, навіть влітку. Ми вже писали про літній відпочинок у Буковелі, в цій статті мова піде про готелі біля Буковелі – в селі Поляниця.

Поляниця швидкими темпами розвивається. Тут величезний вибір житла: на будь-який смак і гаманець. Готелі, розкішні вілли, гостинні двори, приватні садиби... Ціни залежать від якості послуг, місця розташування (спочатку села дешевше, до кінця села – дорожче).

Готелі неподалік від Буковелі – Поляниця

Гостинний двір «Красна поляна»

Гостинний двір «Красна поляна» знаходиться в 4 км від курорту Буковель. Це 16 двоповерхових котеджних будиночків з натурального дерева із затишними номерами, зручними як для проживання сім'ї, так і компанії з 4–6 осіб. У кожному котеджі є камін. У пабі-ресторані «Веселий гуцул» смачно готують. Влітку тут працює сімейний табір, а взимку є прокат лижного спорядження, місце для стоянки автомобілів, трансфер на Буковель.

Вартість проживання: від 500 грн/доба.

Де знаходиться: ділянка Прохідна, Поляниця.

Фото: booking.com.

Готель «Ведмежий двір»

Готель «Ведмежий двір» розташований у селищі Поляниця в Карпатах, в 4 км від гірськолижного курорту «Буковель». При готелі працює пункт прокату лижного спорядження, є приміщення для його зберігання. Тут відмінна українська кухня. Готель «Ведмежий двір» знаходиться в оточенні соснових лісів у 2 км від річки Прут.

Вартість проживання: від 500 грн/доба.

Де знаходиться: вул. Карпатська, 1/1, Поляниця.

Фото: travelport.cz.

Готель «Гуцулія»

Готель «Гуцулія» – це готель поблизу Буковелі. Від підйомника знаходиться на відстані 2,5 км, розташований на березі річки. Дерев'яний котедж зі зрубу на 14 осіб. Є кафе, сауна, теніс, автостоянка, трансфер до підйомника, прокат гірськолижного обладнання.

Вартість проживання: від 350 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Прилуки, Поляниця.

Фото: ukarpatah.com.ua.

Люкс-готель «Викрутаси»

Люкс-готель «Викрутаси» приваблює нестандартним дизайнерським оформленням номерів. Кожен номер має свою назву і виразно стилізований, наприклад, «Дух лісу», «Світлиці», «Гірські вершини»... Арт-готель розташований в 2,5 км від Буковелі. Хочете цілодобово відчувати дух лісу – тоді поселяйтеся в номері на двох під однойменною назвою, а якщо в зимову холоднечу скучили за літом, – тоді вам треба зняти номер під назвою «Квіткова долина».

Вартість проживання: від 650 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Подина, Поляниця.

Фото: ukarpatah.com.ua.

Міні-готель «Згарда»

Міні-готель «Згарда» – комплекс із трьох котеджів, тут хороший сервіс, чудові пейзажі, розташування від гірськолижного курорту – 2 км. Номери з усіма зручностями різної категорії. Є сауна, камінний і конференц-зали, ресторан, традиційна гуцульська кухня, парковка для особистого транспорту, дитячий майданчик.

Вартість проживання: від 600 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Подина, 261, Поляниця.

Фото: booking.karpaty.ua.

Готель «Белла Віста»

Готель «Белла Віста» розташований у селищі Поляниця в 2 км від гірськолижного курорту Буковель. Розміщується в мальовничій місцевості, вілла включає 28 комфортабельних однокімнатних і двокімнатних номерів. У ресторані українська та європейська кухні.

Вартість проживання: від 1000 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Стаїще, 274, Поляниця.

Фото: bookit.pylypets.com.ua.

Готель «Анастасія Голд»

Готель «Анастасія Голд» – це приватна садиба, розташована в самому центрі села, за 200 метрів від головної дороги. В 2 км від готелю – підйомник 1Р ТК Буковель. Якщо проведете відпустку і канікули в оточенні неймовірної магії гір, кришталево чистого повітря та гостинної атмосфери, то вам неодмінно захочеться повернутися сюди знову! Готель являє собою 4-поверхову будівлю сучасного зразка з усіма зручностями для проживання.

Вартість проживання: від 1200 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Росич, 252, Поляниця.

Фото: anastasiya-gold.com.ua.

Вілла «Анет»

Вілла «Анет» знаходиться у 1,7 км від лижного курорту, являє собою затишну сучасну будівлю для гостей: мансарда, люкс, дво-, три- і чотиримісні номери, є комфортні умови для проживання.

Вартість проживання: від 800 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Стаїще, 236, Поляниця.

Фото: hotel-anet.com.ua.

Готель «Плюс»

Готель «Плюс» пропонує туристам проживання в 3-поверховому готелі з хорошим недорогим рестораном і дитячою ігровою зоною. У дворі є альтанка і велика парковка. Можлива оплата кредитною карткою. Розташований новий комфортабельний готель «Плюс» у самому серці Карпатських гір, всього 1,7 км до підйомника 1Р гірськолижного курорту Буковель.

Вартість проживання: від 790 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Стаїще, 273, Поляниця.

Фото: plus-bukovel.ru.

Вілла «Влад»

Вілла «Влад» розташована в центрі села, до першого підйомника – 1,5 км. Знаходиться в оточенні лісу. Це додасть відпочинку умиротворення, є однокімнатні номери категорії «стандарт», а також дво- і трикімнатні номери категорії «люкс».

Вартість проживання: від 1000 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Татарів, Поляниця.

Фото: villavlad.com.ua.

Парк-готель «Фомич»

Парк-готель «Фомич» має у своєму розпорядженні три комфортабельні котеджі для 3 і 2 сімей, є і готельний комплекс з номерами. Знаходиться в 1,2 км від Буковелі.

Вартість проживання: від 700 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Вишня, 13, Поляниця.

Фото: bookit.hitouring.ru.

Музей-садиба «Гражда»

Музей-садиба «Гражда» – гарний приватний міні-готель поблизу Буковелі в урочищі Вишня. Побудований в кращих традиціях класичного карпатського житла з використанням старовинних предметів побуту. Ця інфраструктура робить відпочинок ще й пізнавальним. Цей готель поблизу Буковелі – один з кращих.

Вартість проживання: від 600 грн/доба.

Де знаходиться: урочище Вишня, 9, Поляниця.

Фото: hotels-group.net.

Слід зазначити, що ціни з 29.12.2015 по 10.01 2016 відрізняються від тих, що є на сьогоднішній день у всіх готелях і гостинних дворах.

Ну що ж, як бачимо, зняти житло в Поляниці можна на будь-який смак, і готель буде недалеко від Буковелі. Гостинні двори і готелі пропонують туристам стандартний вид послуг, і кожен у своєму розмаїтті. Але не забуваємо, що Поляниця – це все ж село, в якому здавна живуть місцеві гуцули. І відчути по-справжньому колорит цього краю можна, оселившись саме в місцевих жителів. Знімаєте будиночок у місцевого газди і впритул наближаєтеся до культури цього краю.

Тут почуєте живий діалект, скуштуєте справжню домашню кухню, дізнаєтеся, по секрету, де влітку знаходяться багаті грибні місця і стежки, «незаходжені» туристами. Якщо вам до душі такий варіант відпочинку, то осядьте, наприклад, на ранчо. Ні, не обмовка по-португальськи. У Карпатах теж знайдеться ранчо.

«Ранчо в Карпатах»

«Ранчо в Карпатах» знаходиться в 4 км від Буковелі. Тут ви відпочинете в дерев'яному котеджі зі зрубу. Для комфортного перебування є все необхідне. Затишок, стилізований гуцульський інтер'єр, кухня за домовленістю, трансфер до курорту, є 2-, 3-, 4-місні номери.

Вартість проживання: від 300 грн/доба.

Де знаходиться: вул. Прохідна, 1, Поляниця.

Фото: ukrtur.info.

Слід зазначити, що всі готелі, гостинні двори, приватні садиби в сервіс включають безкоштовний Інтернет Wi-Fi, супутникове телебачення.

Як дістатися до Поляниці

Їхати до Івано-Франківська чи Львова, звідти – автобусом або маршруткою в бік Буковелі до села Поляниця.

Для тих, хто їде власним транспортом, по автотрасі Львів – Рахів – Мукачеве (Н-09), біля села Татарів повернути за вказівником в бік Буковелі до села Поляниця.

Приїжджайте до Поляниці, це рідні Карпати, вони не гірші за швейцарські Альпи. Самі переконаєтеся.


28.11.2015 7940 2
Коментарі (2)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

355
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1407
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2601 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3644
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3006
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2153

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

625

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

476

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1643

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1806
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

299
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

512
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

814
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4996
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

364
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

890
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10135
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

519
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

272
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

380
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

407
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

727