За чинного президента України готові проголосувати 24% серед усього населення або 32% серед тих, хто визначився і піде на вибори.
Про це свідчать результати соціологічного дослідження щодо соціально-політичних настроїв українців, яке провів Український інститут майбутнього, передає Фіртка.
З лютого, рейтинг Володимира Зеленського поступово зростав на кілька відсотків щомісяця. З початку літа спостерігається стабілізація рейтингу президента на рівні 30-33%.
Натомість рейтинги його найближчих конкурентів – Петра Порошенка та Юрія Бойка – незначно, однак знижувалися. За них проголосували б – по 9% серед усіх виборців та 12% серед тих, хто йде голосувати та визначився.
Юлія Тимошенко з лютого займає умовне четверте місце: вона набирає 8% серед усіх виборців та 11% серед тих, хто визначився і піде на вибори.
читайте також: Президентський рейтинг: хто з відривом лідирує у соцопитуваннях
З усіх інших кандидатів вже традиційно Ігор Смешко, як і в попередніх хвилях, отримав би 6% підтримки (8% серед тих, хто визначився і піде на вибори).
Також 5-відсотковий бар’єр подолали б Володимир Гройсман та Євген Мураєв: серед усіх виборців отримують 5% та 7% серед тих, визначився і піде на вибори.
До слова, жоден з політиків або діячів не має позитивного балансу довіри. Ця тенденція повторюється з часу першого дослідження в лютому.
Разом із тим, з лютого сталися дуже значні зміни щодо довіри до Володимира Зеленського: баланс довіри до президента покращився у два рази – з -39% до -19% у вересні.
читайте також: Оцінка діяльності Зеленського: більшість українців не схвалюють роботу Президента (ОПИТУВАННЯ)
На другому місці, із невеликим відривом за балансом довіри-недовіри, ексспікер Дмитро Разумков: – 22% та Ігор Смешко -23%.
Умовне третє місце ділять між собою секретар РНБО Олексій Данілов з -33% та міністр внутрішніх справ Денис Монастирський -34%.
На порівняному четвертому місці Володимир Гройсман, чий баланс довіри є -29%.
Найгірші показники довіри, як і на початку літа, демонструють Петро Порошенко (-56%) та Віктор Медведчук (-57%).
Нагадаємо, понад 62% громадян вважають напрям розвитку подій в Україні неправильним.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Більшість мешканців західних областей проти приєднання України до Митного Союзу (ОПИТУВАННЯ)
69% мешканців Західної України схвалюють санкції проти Медведчука (ОПИТУВАННЯ)