Відомий франківець презентував комедію про пригоди Святого Миколая (відео)

До 13 грудня залишається більше ніж місяць, а в Полтаві вже презентували фільм «Пригоди S Миколая», який саме цього числа виходить у широкий прокат.

Виконавець головної ролі, франківець Василь Вірастюк разом з творчою командою зустрівся з полтавськими шанувальниками кіно, роздавав автографи та з усіма фотографувався, пишуть Новини Полтавщини.

У холі кінотеатру Multiplex, що в Екваторі, здебільшого зібрались діти. Василю Вірастюку задавали питання, які чи не найбільше смішили його – чи впізнають його на вулицях і як він до цього відноситься. Говорить, що в своєму арсеналі має вже близько 10 ролей у кіно і гра з дітьми була не вперше.

«Я не перший раз працював з дітьми, мне вже була практика, тому я знав чого чекати. Ходить жарт серед операторів – важче, ніж з дітьми, працювати лише зі звірами. Тому що це завжди непередбачувано. Якщо з акторами можна домовитись, зробити чітку установку, то дитина може вийти в зовсім іншому настрої. Цей процес настільки цікавий і непередбачуваний, це треба пропускати через себе».

Фільм знімався в декількох місцях – це Карпати, Драгобрат, у Києві в павільйонах та в Пирогово. Головні ролі виконали актори-діти Іванка Бородай, Максим Лучак, а також відомі актори Маша Єфросиніна, Пшемислав Циприаньський. Іванка Бородай яка вже знімалась у фільмі «Бобот та енергія Всесвіту», розповідає, як починала свій акторський шлях.

«Мама мене повела в акторську студію не для того, щоб я стала актрисою, а для мого розвитку. Я почала займатися, мені це дуже подобалося. Через 4 роки в акторську студію прийшов запит від кастинг-директора, що потрібні дівчатка 10-13 років в кіно. Я пішла на кастинг і пройшла всі етапи відбору. Перший фільм був «Бобот». Після нього мене стали радити іншим кастинг-директорам. І для того, щоб потрапити в це кіно, я знову проходила всі етапи».

У майбутньому бачить себе в кінематографі, але поки що не впевнена чи буде актрисою.

Дитячий коуч, який допомагав на знімальному майданчику організовувати дітей, та актор В’ячеслав Рак розповідає, що з дітьми під час зйомок проблем не було. Водночас, назвав хто на майданчику був найшкодливішим хлопчиною.

«Особливих складнощів з дітьми не було. Були моменти, коли діти розносили майданчик. Але по акторським питанням проблем не було. Діти максимально природно виглядають в кадрі. Пишаюся нашими дітьми, тому що вони настільки працездатні, що іноді давали фору знаменитим акторам. Втомлювалися режисери, оператори, а діти десь знаходили енергію для роботи. Найшкодливішим хлопчиною на майданчику був Василь Вірастюк. Я намагаюсь підготувати дитину перед зйомкою, а Василь підійде, скаже що-небудь і все – дитина забула, що їй робити, – з посмішкою згадує цікаві моменти В’ячеслав Рак.

Вся творча група настільки полюбила фільм, тому що актори працювали над ним протягом року, а продюсери – останні 4 роки. І перебувають в очікуванні прем’єри, зізнається Василь Вірастюк, бо ще не бачили фільм повністю.

Сюжет: це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що чудеса можуть повернути життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім’я щойно переїхала з великого міста до будинку у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з’являється сам Миколай. Насправді це злодій в костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.


30.10.2018 1592
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2787
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20941
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1830
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1306 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2324
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3979

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

615

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2080

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

772

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1371
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

434
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

959
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24461
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

695
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

705
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

653
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

794
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8144
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

688 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

833
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2125 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

790