Види і особливості бандажів для вагітних

У процесі вагітності майбутній матері вкрай важливо максимально убезпечити себе і свого малюка. Необхідно відмовитися від шкідливих звичок, правильно харчуватися, своєчасно відвідувати лікаря, а також купити бандаж для вагітних.

Здоровий спосіб життя і використання захисних підтримуючих бандажів забезпечить вам сприятливі пологи і появу на світ здорової дитину. Для чого необхідний бандаж? Як правильно одягати / носити виріб? Які переваги забезпечить вагітній дівчині? Про це далі.

Види і особливості бандажів для вагітних

Існують різні моделі бандажів, які діляться на два типи:

  • дородові;
  • післяпологові.

Допологовий бандаж застосовується для підтримки живота, плода і внутрішніх органів, щоб попередити їх опущення. Через високі навантаження на хребет, вагітних жінок часто турбують такі симптоми, як: біль у попереку, втома, набряклість ніг, щиколоток, ступень і т.д. Бандаж для вагітних рівномірно розподіляє навантаження по спині, знімає напругу в попереку і дарує сприятливе самопочуття.

Бандаж після пологів також надає підтримку органів черевної порожнини і сприяє швидкому скороченню епітеліальної і м'язової тканини. Такий бандаж дозволить вам швидко відновитися і знову відчути природний комфорт. Бандажі після пологів знижують ймовірність утворювання ускладнень, тому всі лікарі рекомендують їх застосування протягом декількох місяців після родової діяльності.

Як вибрати бандаж для вагітних?

При самостійному підборі допологового або післяродового бандажа необхідно враховувати кілька критеріїв. Перш за все, необхідно проконсультуватися з лікарем, який веде вашу вагітність, і переконатися, що у вас немає ніяких протипоказань до використання пояса. Також лікар визначить вам максимально допустимий ступінь компресії, необхідний в вашому індивідуальному випадку (так як бандажі надають різний ступінь стиснення) і підкаже який вибрати.

Як вибрати бандаж для підтримки живота під час вагітності? Перед покупкою необхідно буде заміряти обсяг вашого живота за допомогою сантиметрової стрічки. Кожен виробник пропонує розмірну сітку на ту чи іншу модель виробу. Також важливо враховувати:

  • наявність / відсутність додаткових жорстких елементів (зазвичай виступають у вигляді металевих або пластмасових ребер жорсткості);
  • спосіб фіксації на тілі (липучки, шнурування, застібки). Фіксація повинна бути для вас максимально зручна і практична, не вимагаюча сторонньої допомоги;
  • матеріали. Переконайтеся, що у вас відсутні алергічні реакції на будь-які компоненти, що входять до складу виробу. Найкраще віддавати перевагу інноваційним гіпоалергенним матеріалам.
  • виробник. Існують як вітчизняні, так і зарубіжні бренди. Якщо ви не знаєте кому віддати перевагу і який бандаж купити - зверніть увагу на відгуки на бандажі для вагітних.

У спеціалізованих магазинах Ортомедіка в Україні працюють спеціально навчені консультанти, які допоможуть вам зробити вибір і підібрати модель бандажа, виходячи з ваших індивідуальних особливостей.

Виробники. Який бренд вибрати?

Не секрет, що ціни на бандажі для вагітних залежать не тільки від матеріалів і функціональних особливостей, а й від торгової марки безпосередньо. Краще віддавати перевагу перевіреним виробам, про які ви знайдете тільки позитивні відгуки. Особливою популярністю користуються такі бренди, як: Thuasne (Франція) і Aurafix (Туреччина). Дані бандажі практичні, відмінно справляються зі своїм призначенням, не викликають алергій і подразнень шкіри, надають хорошу підтримку попереку і живота.

У магазинах Ортомедіка представлена оптимальна ціна на бандажно-корсетні вироби для вагітних. Ми напряму співпрацюємо з провідними виробничими компаніями, що дозволяє нам регулярно оновлювати асортимент і надавати клієнтам доступну вартість товарів європейської якості. При виникненні будь-яких питань ви завжди можете звернутися на гарячу лінію нашого call-центру або відвідати будь-який з наших салонів безпосередньо.

Партнерський матеріал


19.03.2021 1038
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

837
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1554 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2320
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2160 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7504
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15219 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

268

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

998

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1068

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1855
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

250
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

626
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

872
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3107
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

886
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1925
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

968
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35118 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

215
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

452
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

595
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

921