В Івано-Франківську, в ніч з 20 на 21 листопада кілька сотень містян вийшли на Вічевий майдан.
Кажуть, що зібралися через соцмережі для того, щоб зустрітися з людьми, які близькі по духу, вшанувати тих, хто віддав свої життя за Україну, щоб створити майданівський символ.
Горіла бочка, були намети, чай...
"Це зустріч людей, які були тоді, які стали майданівцями, отримали синдром майданівця, це те, що нам нагадує про ті події, - розповідає активістка Наталя Сербин.
"Не змінилася погода, змінилися люди. Абсолютно змінилася країна, яка немає точних кордонів, немає точних кордонів і у свідомості людей. Люди стали вільнішими, знають. чого вони хочуть - миру і кращого життя. З того часу люди вже навчилися виходити і відчувати, що вони можуть знайти однодумців. Тоді була єдина думка, що потрібно щось робити. Думаю, що тоді ніхто не знав відразу, що треба робити. Поетапно відчуття вели людей. Саме відчуття совісті і справедливості привели до змін у країні. Зміни йшли від кожногоу країнця, вони в унісон зрозуміли, що повинні бути на майдані і цей майдан зрушив думки не тільки українців, але й усього світу", - ділиться враженнями активістка.
Нагадаємо, що в різних регіонах України охочі висловити невдоволення призупиненням підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС вийшли на мітинги в ніч з 21 на 22 листопада 2013 року.