47 звернень громадян щодо затоплення квартир та під’їздів через течу покрівель та незадовільний стан дощозливних елементів взяли на контроль працівники Івано-Франківської міської служби оперативного реагування за останній дощовий тиждень.
Про це керівник служби Тетяна Клочко повідомила сьогодні під час оперативної наради у першого заступника Івано-Франківського міського голови Зіновія Фітеля.
З її слів, на даний час 19 скарг ще залишаються не знятими з контролю. Проте і серед тих, що зняті з контролю, є ціла низка адрес, в яких, не зважаючи на усі звіти відповідальних комунальних служб про усунення проблем, насправді підтоплення приміщень продовжується по мірі дощів, що спонукає мешканців звертатись з все новими і новими скаргами.
«Це такі адреси, - зазначає пані Клочко, - як Молодіжна, 34, Хоткевича, 71, 54, Молодіжна, 50. Все то будинки колишнього ЖЕО-8». Особливо наголосила чиновниця на останній адресі – будинок № 50 по вулиці Молодіжній, де скарги мешканців квартир дев’ятого поверху другого під’їзду про протікання води і про те, що стіни б’ють током надходили протягом усіх минулих вихідних та вчора і тільки після того, як в будинку побувала комісія комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр», підрядник – ТзОВ «Молодіжний» почало чистити будинкову дощову каналізацію, назбиравши при цьому з покрівлі «мішок пластику».
В свою чергу директор КП «ЄРЦ» Вадим Войтик схильний звинувачувати у підтопленнях самих мешканців будинків, які з його слів… виносять сміття на дах, пише Бріз.
Отака от новітня українська народна традиція.
«В будь-якому випадку, - додав пан Войтик під час оперативної наради, - якщо щось буде робитись, то воно робитиметься силами самих мешканців».
Читайте також:
На Івано-Франківщині підтоплено 5 населених пунктів, пошкоджено будинки, евакуйовано 103 людини