В самому "серці" Франківська буде перший український фастфуд. Фоторепортаж з відкриття "ЗЕНИКа"

Центральніше може бути тільки Ратуша – а поруч неї новий ЗЕНИК. Заклад громадського харчування в якому за лічені хвилини можна зробити замовлення та отримати страви української кухні, що принесуть максимальне гастрономічне задоволення.

В меню першого українського фастфуду пампушки, сирники, вареники, перепічки, деруни, пельмені, чебуреки, смачні десерти та напої.

“Ми почали планувати відкриття закладу заздалегідь – ще до війни. ЗЕНИК – перший український фастфуд. Тут можна замовити чи придбати суто українські страви – вареники, пампушки, перепічку, сирники, деруни, чебуреки.

Якщо раніше серед молоді побутувала думка, що найкращий фастфуд – це хотдог, по суті запозичена страва, то ми зробили акцент саме на українських стравах.

У нас не зовсім традиційна подача, бо крім звичайних у нас також є смажені вареники та смажені пельмені з різними начинками.

Глобальна ідея – пропагувати та відродити українську кухню, зробити її більш сучасною та модною, щоб молодь не забувала своє кулінарне коріння – заходила до нас і ласувала українськими стравами”, – розповідає Богдан Ковальчук, маркетинговий директор торгової марки ЗЕНИК.

До речі, харчуючись у ЗЕНИКу ви будете підтримувати місцевого виробника. Адже уся продукція представлена тут – від «Торгової марки «ВАМ» (Фабрики Домашніх Страв), яка є відомим та успішним на Прикарпатті виробником натуральних заморожених напівфабрикатів, таких як вареники, пельмені, деруни, сирники, млинці, зрази тощо. 

В ЗЕНИКу навіть найвибагливіший відвідувач знайде тут страву до свого смаку. Асортимент лише вареників та пельменів налічує кілька позицій. А найголовніше, що всі страви тут готують як дома - з душею та любов'ю.

“Традиційно вареники вважаються українською національною стравою. Але коли ми були в Польщі, то здалося, що там більше споживають наших вареників, аніж в Україні.

У нас є власне виробництво, ми самі виготовляємо всю продукцію. Це торгова марка “ВАМ”. Вся продукція натуральна, без наповнювачів, покращувачів смаку та різної “хімії”. Тому наші страви люблять і дорослі, і діти”, – додає Богдан Ковальчук.

Ще одною коронною стравою ЗЕНИКа неодмінно стануть чебуреки - з хрусткою скоринкою і кількома видами начинки. До речі, вони здатні побити не лише смакові рекорди, але й цінові. Адже ЗЕНИК пропонує своїм відвідувачам дуже лояльну цінову політику.

Працює ЗЕНИК щодня із 10.00 до 20.00. Детальніше ознайомитися із меню першого українського фастфуду можна на офіційних сторінках у соцмережах Фейсбук та Інстаграм.

Це вже другий заклад мережі в Івано-Франківську.

"Перший ЗЕНИК відкрили влітку минулого року біля ринку. Він має формат МАФу. А цей має інший формат: тут є місця для споживання продукту всередині закладу, є можливість взяти з собою – спеціальний посуд дозволяє взяти з собою в дорогу, в машину чи будь-куди. Так само на сайті можна замовити доставку – де вам зручно, там і споживаєте”, – розповів Богдан Ковальчук.

До слова, якщо з якихось причин вам не виходить дістатися безпосередньо до одного із двох закладів мережі - ви легко можете замовити доставляння їжі додому чи в офіс скориставшись офіційним сайтом закладу. Доставлення здійснюють кур'єрські служби, що працюють на ринку Івано-Франківська.

В планах власників, щоб ЗЕНИК з’явився і в мікрорайонах Івано-Франківська.

“Це насправді – франшиза. Ми вже підготували проєкт франшизи, тому будь-хто може долучитись до нас, з нами співпрацювати. Заклади такого типу будуть популярні всюди, де є потік людей. Це така їжа, яку можна і з собою взяти, і додому замовити. Це їжа, до якої ми звикли і яку ми дуже любимо”,  – каже Богдан Ковальчук.

Партнерський матеріал

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Дієтологиня пояснила, як харчуватися під час війни, аби зберегти фізичні сили та здоров'я (ВІДЕО)

Смачний обід за символічними цінами: в яких ліцеях у Івано-Франківську готують їжу для переселенців


Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

239
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1390 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2061
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2080 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7443
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15181 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

220

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

971

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1039

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1826
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

226
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

604
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

849
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3085
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

849
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1905
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

938
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35088 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

433
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

577
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

903
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

804