В Калуській лікарні будуть перепустки та автомати з бахілами

З липня для відвідувачів Калуської центральної районної лікарні запровадять систему перепусток і встановлять автомати з бахіламиwww.briz.if.ua.

 

Як повідомив головний лікар Іван Красійчук, всі лікувально-профілактичні заклади за рівнем надання допомоги поділяються на дві групи.

 

До І рівня належать заклади, які надають первинно-санітарну допомогу, що передбачає консультацію, діагностику і лікування хворих з захворюваннями, травмами та отруєннями. Це, зокрема, Калуська міська поліклініка, Калуська центральна районна поліклініка, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поліклінічне відділення Войнилівської лікарні, дитяча поліклініка та фельдшерсько-акушерські пункти. Одним із завдань даних закладів є відбір пацієнтів, які за станом здоров’я вимагають лікування на вищому, більш спеціалізованому рівні.

 

До II рівня належать стаціонарні заклади, які надають вторинну медичну допомогу у спеціалізованих відділеннях. Так, надання такої допомоги забезпечують стаціонарні відділення Калуської ЦРЛ, які розташовані на вул. Медичній,6 та вул. Каракая, 25, дитяча лікарня й стаціонарні відділення Войнилівської лікарні.

 

Пацієнти в даний заклад, зауважує Іван Красійчук, скеровуються за направленнями з поліклінік та амбулаторій. У разі виникнення раптового погіршення самопочуття хворі госпіталізуються бригадами швидкої невідкладної медичної допомоги. Одна з вимог до лікування пацієнта в стаціонарному відділенні є необхідність дотримання режиму цілодобового перебування в лікарні. Це дозволяє уникати фізичних перенавантажень, створює хороший психоемоційний стан, сприяє швидкому одужанню пацієнта. Якщо стан хворого не вимагає дотримання режиму цілодобового перебування у лікувальному закладі, його скеровують для лікування у відділення денного стаціонару при поліклініках.

 

За словами головного лікаря, з 1 липня адміністрацією Калуської ЦРЛ заплановано введення деяких змін для удосконалення надання медичної допомоги в стаціонарних закладах. Оскільки основні лікувально-діагностичні процедури, тобто обходи лікарів, виконання маніпуляцій, діагностичні обстеження, оперативні втручання, у відділеннях проходять у ранковий час, і це вимагає зосередженості як персоналу, так і пацієнта, відвідування хворих родичами буде дозволено в період з 15.00 до 19.00. Для забезпечення дотримання режиму відвідувань до 15.00 вхід у лікарню буде дозволено з боку приймального покою. Заплановано також введення системи перепусток для відвідувачів. Слідкувати за дотриманням даного порядку будуть працівники міської варти.

 

На території стаціонару ЦРЛ розміщені відділення високого епідеміологічного ризику: пологовий будинок, дитяча лікарня, відділення хірургічного профілю. Для підтримки тут належної чистоти, каже Іван Олексійович, для відвідувачів заплановано також встановлення автоматів з бахілами.

 

Адміністрація ЦРЛ сподівається, що дані зміни будуть з розумінням сприйняті населенням міста й району, адже їхня мета — це забезпечення, в першу чергу, комфортного перебування в лікарні пацієнтів і створення благополучних санітарних норм.

 

Людмила Пастушок


17.06.2011 2998 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

97
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2876
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21037
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1951
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1334 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2344

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

666

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2124

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

807

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1394
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

117
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

454
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

986
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

120
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

739
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

727
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

670
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8190
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

789 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

864
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2148 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

806