За словами керівниці ветеранського простору Олени Дудзенко, вилучені кошти з ярмарку ветеранські бізнеси спрямують на підтримку тих бригад, які особисто знають.
“Окрім тих учасників, які представлені в палатці ще є у нас розроблений буклет з тими ветеранами,які через особливості своєї продукції не можуть бути присутні, але є їх контакти можна взяти в кожній палатці для того,щоб підтримати їх. Ті хто зараз є це: ресторан кримсько-татарської кухні, глиняні вироби, сувенірні вироби з неба, шеврони,жетони. Ті ж хто не є учасниками сьогодні - це абсолютно різна сфера послуг”, - зазначає керівниця ветеранського простору, психолог Олена Дудзенко.
“В першому добровольчому хірургічному шпиталі є ще ветеранський простір і на одній із зустрічей, яку організовував ветеранський простір, ми кликали ветеранів, які вже відкрили свою справу і тих, які мріють, або хочуть відкрити свою справу.На тій зустрічі також був міський голова. В процесі живої дискусії виникла ідея організувати ярмарок з ветеранським бізнесом. Дуже радію,що з такої простої ідеї є результат і є наміри на подальше. Буде передвеликодній ярмарок, де ми теж вже плануємо мати частину саме ветеранських бізнесів”, - каже засновник ветеранського простору Станіслав Онищук.
“Потрібен ярмарок для того щоб ми могли заявити про себе,що є ветерани виробники, власники бізнесів - це як реклама”, - відзначає власник ветеранського бізнесу «Wood for home» Володимир Косолапов.
“Це дуже добре,що є такі заходи на підтримку ветеранів тому, що це чи не один з основних таких способів показати свої роботи, поспілкуватися з людьми. Ми звідти вертаємся і знову себе шукаємо. Це важка і велика робота з ветеранами. Реабілітація мусить бути різнопланова. Я ще займаюся в лікарнях з військовими гончарими виробами, ліпим, щоб якось виходити з цього”, - каже ветеран Віталій Владковський.
“Була ідея в рамках передріздвяного ярмарку зробити ярмарок ветеранського бізнесу. Вперше у місті Івано-Франківську відбувається такий ярмарок. Ви знаєте, що я ходжу на ветеранський бізнес і рекламую тому, що це хлопці, які повернулись або з полону, тут є й дружина нашого загиблого Героя, яка має свій бізнес. Або хлопці, які отримали інвалідність, поранення. Вони прийшли додому і не вдома, а працюють - це Герої,які віддали своє здоров’я і незважаючи на це вони далі розвиваються та пропонують франківцям підтримати. Цей бізнес соціально відповідальний,бо хлопці дуже велику кількість коштів витрачають на підтримку ЗСУ. Підтримуйте такі речі”,- резюмує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
На 2025 рік на добудову моста на Пасічну в Івано-Франківську заклали 400 мільйонів гривень
Івано-Франківська міська рада проголосила 2025 — роком митрополита Андрея Шептицького
Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Івано-Франківській громаді (ФОТО/ВІДЕО)