
Цифрова безпека — це реальні загрози, яких можна уникнути завчасно. На тренінгу експерт розповів, що таке поганий пароль і як створити надійний та захищений.
Тренер роз'яснив, як та навіщо потрібні резервні копії, як зробити електронну пошту безпечною, що потрібно знати про безпеку електронного листування, інформує Фіртка.
Мова йшла про безпеку у соцмережах, месенджерах, шифрування смартфонів і ноутбуків та безпечні комунікації.
«Ми говоритимемо про цифрову безпеку для журналістів. В них багато інформації, цю інформацію треба захищати. Треба пам’яти паролі - один пароль на всі акаунти бути не може. Слід пам’ятати - всюди має бути двофакторна автентифікація. Потрібно робити резервні копії. Для журналістів актуально використовувати VPN. Представники ЗМІ часто ризикують попастися на фішингові листи, в яких замість справжнього файлу може міститись вірус», - розповів експерт з цифрової безпеки Павло Бєлоусов.
За словами експерта, якщо ви у публічному місці, то варто озирнутися довкола та убезпечити свої гаджети.
"Кожен має власний гаджет. А тепер уявіть, що серед усіх людей, яким нібито байдуже один на одного, є той, хто помирає від нудьги і трохи знається на сучасних технологіях. Йому не треба докладати зусиль, щоб дістатись до інформації у вашому смартфоні, поширити вірус, викрасти чи видалити якісь дані, почати майнити криптовалюту з вашого ґаджета. А якщо ви зберігаєте у діалогах із самим собою чи на гугл диску паролі від різних акаутнів у соцмережах чи від онлайн-банкінгу, ви ризикуєте втратити усе, лише підключившись до безкоштовного wi-fi ", - додав спікер.