Ющенко добудовує готель на Прикарпатті і кличе сусідів працювати у нього

 

Вже навесні у Карпатах можна буде відпочити у готелі екс-президента Віктора Ющенка. Колишній український лідер завершує будівництво котеджного містечка поблизу своєї дачі у заповідній зоні Прикарпаття. Журналісти зустрілися з сусідами третього президента.

 

Вони чекають відкриття готелю з нетерпінням - Ющенко пропонував їм там роботу. Деталі - в ексклюзивному репортажі ТСН-Особливе.

 

На будівництві робітники працюють навіть взимку.

 

У заповіднику Женець поблизу села Татарів на Прикарпатті, чотири тисячі гектарів землі, в центрі якої - славетний водоспад Гук. Щоб потрапити сюди, дорослий платить 10 гривень, дитина - 5. Та для родини Ющенка і кількох його сусідів в'їзд безкоштовний. За шлагбаумом - рівна дорога, гори, чисте повітря.

 

Три кілометри – і перед журналістами володіння Ющенка. Нові споруди тут зводять з каменю та цілісного дерев'яного бруса. У дворі ведеться будівництво ще однієї споруди з арочними входами. Поруч - запаси каменю, цегли, дощок. З дороги сюди веде місток, та з нього проганяють. Місцеві жителі розповідають, уже навесні третій президент відкриє тут ресторан і котеджі для багатих туристів.

 

Та, як раніше переконувала прес-секретар Ющенка, все це - його "шляхетний задум задля просування карпатського регіону". "Це буде культурний центр… Це не буде закрита зона, не будуть закриті віп-будинки. Це буде частиною зеленого туризму.Туди зможуть приїхати всі, хто забажає. Там будуть гостьові будиночки. Очевидно, що там буде колиба, щоб люди могли харчуватися", - розповідала Ірина Ваннікова. Марійка Стефурак живе на тій же горі, що й Ющенки, і пишається сусідством.

 

"Одного разу я йшла додому і вони мене так підібрали машиною і я перший раз побачила президента, він тоді ще не був президентом, і каже: я тут, напевне, буду жити. Ми так познайомилися. Потім мої батьки з ним познайомилися", - розповіла вона.

 

10-річний братик Марійки – Володя – теж знає Ющенка. Каже, на свята президент передає йому цукерки і книги. Половина його домашньої бібліотеки - від знаменитого сусіда. Торік, хвалиться школяр, Віктор Андрійович навіть запропонував роботу його мамі – бути кухарем у його новому ресторані. Марійка і сама мріє отримати роботу у ресторані Ющенка. На пагорбі - сама триповерхова дача Віктора Ющенка. Маєток потопає посеред густих ялинок. По сусідству з ним - садиба відомого у політиці гонщика Євгена Червоненка. Три гектари землі соратники купили у старожилки Василини Мотрик ще 2003 року.

 

Колишня власниця землі тепер живе ось у цій хатинці. Розповідати, за скільки вона продала свою нерухомість, не хоче. Свою любов до карпатської землі Ющенко не раз демонстрував журналістам. Щороку ходить на Говерлу, разом з родиною відпочиває у Буковелі та форсує гірські річки. А після відходу від державних справ буває на Прикарпатті дедалі частіше, кажуть місцеві. Востаннє приїжджав сюди з усією великою родиною на зимові свята. Провів на дачі 10 днів та вразив сусідів новорічним феєрверком. На головному в'їзді до маєтку Ющенка - шлагбаум, знак "Вхід заборонено" і будка охорони. Чоловік, який звідти виходить, зізнається,що працює у відомого господаря трохи більше року, та вже розчарований.

 

Платять мало – півтори тисячі гривень на місяць. Від охоронця журналісти дізналися: ці гектари охороняють 6 чоловіків і три собаки. Ющенкового сусіда – Червоненка – тут вже давно не бачили, кажуть, тепер вони посварилися. Головного господаря робітники поважають: "Вітається, працює сам. На тракторі, на екскаваторі" Від маєтку Ющенка – три кілометри до славетного водоспаду Гук. Продавці сувенірів кажуть, що відколи Ющенко сюди переїхав, до водоспаду заасфальтували дорогу, проклали доріжки, зробили місточки. Президент з родиною любить тут відпочивати. Біля водоспаду чекають весни. Взимку мандрівники сюди приїздять нечасто. А коли потеплішає, та ще й Ющенків готель запрацює, туристи юрбою посунуть, впевнені місцеві.


21.02.2013 2112 0
Коментарі (0)

09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

751 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

2435
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33485
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2368
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3182
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

5246 10

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

446

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1244

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

800

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

1008
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

329
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

616
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

670 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1195
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

996
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1092
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

860
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30239 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

965
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3953
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

539
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

570