Юрій Дерев'янко: Євромайдан змінив ставлення європейців до України

 


Народний депутат Юрій Дерев'янко разом з мітингувальниками у неділю взяв участь у блокуванні під'їзних шляхів до основних адміністративних будівель в центрі Києва.

 

В неділю були заблоковані Кабінет Міністрів, Верховна Рада та Адміністрація Президента. Планується, що люди щодня будуть блокувати нову адмінбудівлю, доки владою не будуть виконані вимоги "Євромайдану".

 

За словами Дерев'янка, відповідні акції протесту здійснюються у мирний спосіб. На такі кроки, як зазначає народний депутат, люди пішли через ігнорування владою вимог "Євромайдану", інформує прес-служба нардепа.

 

Уже більше тижня на території містечка "Євромайдана" поряд з Будинком профспілок знаходиться приймальня депутата, куди він постійно навідується. Зокрема, тут він спілкується з людьми, які зараз відстоюють свої права, з журналістами та народними депутатами.

 

Дерев'янко наголошує, що українці вийшли відстоювати свої прагнення не за закликом політичних партій, а за власними переконаннями. Він також зазначає, що ті люди, які зараз знаходяться в Києві — на Майдані Незалежності та під адміністративними будівлями, і ті люди, які виходять на центральні площі в інших українських мстах, хочуть не змін облич на політичному п'єдесталі, а зміни системи. І Дерев'янко підтримує їх в цьому прагненні.

 

Про владу та її незговірливість

 "Всі чекають на реакцію Президента, тому що сьогодні ті речі, які він повинен зробити — це вимоги Майдану. Для початку він повинен покарати винних у побитті мирних демонстрантів та випустити тих активістів, яких сьогодні безпідставно кинули за грати. Правоохоронці, які перевищили свої службові обов'язки повинні бути покарані. Тільки після цього може розпочатися діалог".

 

"Влада не хоче йти на контакт. Поки що жодної реакції не було. Вони й надалі демонструють силу і повністю ігнорують позиції тих українців, які сьогодні зібралися на Євромайдані. А це ще більше підбурює населення на протест. Люди не хочуть жити в поліцейські державі з диктатором. Це шлях у небуття. Ніхто не хоче жити в державі, в якій правоохоронна система використовується не для захисту людей, а для того, щоб їх принижувати і гнобити".

 

Про небайдужість українців, зміну облич та бунт на кухні

 "Коли ми блокували Міністерство внутрішніх справ і Генеральну прокуратуру нам допомагали кияни. Місцеві жителі, які живуть поряд із цими адміністративними будівлями, виносили бутерброди, поїли мітингувальників чаєм, і просили не уходити. Це означає, що населення бачить кризу системи, яка зачепила уже всі прошарки нашого суспільства. В Києві біля Генеральної прокуратури та в урядових кварталах живуть заможні люди, як правило. І коли ці люди виходять і допомагають демонстрантам, це означає, що влада їх дістала".

 

"Це означає, що байдужих до того, що сьогодні відбувається в країні, залишилося небагато. Ніхто не лишається в стороні. Ті, хто не можуть прийти на Майдан, приносять сюди теплий одяг, продукти харчування, фінансово підтримують та й просто добрим словом".

 

"В українців є громадянська позиція і ми вийшли її відстоювати і захищати, не за закликом політичних партій, а за власними переконаннями. Всі існуючі політичні еліти повинні не тільки це розуміти, а й робити все для зміни існуючої системи. Ми будемо вимагати зміни системи а не облич. Саме завдяки Майдану цей шанс у нас зараз з'явився. Це не бунт на кухні, це масовий прояв прагнень людей, які хочуть жити в іншій країні.

 

Про тривалість протесту і ставлення європейських політиків

"Ми тільки розпочали цю боротьбу, і вона не може бути дводенною чи трьохденною, або п'ятиденною. Систему, з якою ми боремося, створювали роками. І для того, щоб покінчити з нею, потрібен не один день і навіть не один тиждень.

 

"Те, що уже відбулося, абсолютно змінило ставлення європейців, які сумнівалися, що Україна це європейська держава. Вони змінили своє ставлення до українців, тому що нічого подібного в жодній європейській країні у світі не відбувалося".

 

"Українці уже розуміють, що від них залежить їх майбутнє, і вони можуть на нього впливати. І не вдаючись до насильства, у мирний спосіб. І саме тому більшість європейських політиків сьогодні схвально відгукуються про український народ. Саме тому ми сьогодні маємо шанс на відновлення перемовин з Євросоюзом, але уже без цієї злочинної влади. Ті люди, які сьогодні тут зібралися, не допустять іншого сценарію, до якого схиляється нинішня влада чи Росія". 


09.12.2013 365 0
Коментарі (0)

09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

737 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

2196
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33473
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2360
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3071
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

5221 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

435

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1227

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

791

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

994
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

316
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

606
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

661 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1185
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

987
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1081
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

850
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30226 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

952
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3942
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

527
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

561