Українські розробники продовжують створювати стартапи в ніші Web3.0 і залучати іноземні інвестиції.
Підприємець і засновник венчур білдера CLUST Руслан Тимофєєв зазначив, що український криптостартап OpenDelta залучив $2.15 мільйонів інвестицій на запуск продукту — синтетичного долара USDO.
В чому основна перевага USDO, хто долучився до фінансування стартапу OpenDelta і на що підуть залучені інвестиції — розказуємо далі.
OpenDelta — український криптостартап, що працює в секторі децентралізованих фінансів (DeFi). Він зʼявився в січні 2024 року і входить до портфелю венчурної студії Boosty Venture Studio, що повʼязана з венчур білдером CLUST Руслана Тимофєєва. Засновник OpenDelta — Нік Штеригнард, за сумісництвом СЕО Boosty Venture Studio, яка займається інвестуванням і розвитком стартапів у ніші Web3.0.
Команда розробників складається з дев’яти людей, деякі з яких знаходяться в Україні.
Основним продуктом OpenDelta є синтетичний долар USDO. Основною метою USDO є захист від волатильності криптовалюти. USDO підтримується біткойнами та прив’язана до долара США, використовуючи концепцію дельта-нейтральності для стабілізації ціни біткойна та пом’якшення волатильності обмінного курсу. Руслан Тимофєєв вважає, що цей механізм дозволить отримувати дохід від USDO та пропонуватиме диверсифікацію традиційних інвестиційних активів, таких як державні облігації.
Нік Штерінгард підкреслює, що потенційні користувачі USDO включають менеджерів активів, які шукають прибуткові інструменти, і майнерів криптовалют, які тримають фіатні валюти та бажають заробити на своїх активах.
Руслан Тимофєєв зазначає, що $2.15 мільйонів інвестицій — це перші гроші, які вдалося залучити команді OpenDelta за 3 місяці існування стартапу. Що досить позитивний показник, який вказує на значну зацікавленість подібними продуктами.
Раунд інвестицій очолив американський криптофонд 6th Man Ventures. Також до інвестування долучився венчурний фонд Boosty Venture Studio, який входить до екосистеми CLUST. Також свої кошти на розвиток стартапу OpenDelta виділили ангельські криптоінвестори, такі як Вінслоу Стронг (Winslow Strong), Джастін Мареc (Justin Mares), Мурад Махмудов (Murad Mahmudov) тощо.
Представники OpenDelta зазначають, що кошти підуть на розвиток продукту, тобто синтетичного долара USDO. Запуск планують на першу половину 2024 року.
Реклама