Учасник шоу "Зважені та щасливі-5" помер від інфаркту

 

 

Вчора ввечері на СТБ під час ефіру "Зважені та щасливі-5" оголосили, що один з учасників, який в цьому епізоді покинув проект, пішов з життя. Це сталося не на проекті.

 

Ігор Пашинський був удома півтора місяці (проект йде в записі) і продовжував худнути, щоб виглядати гідно на фінальному зважуванні. Але, на жаль, серце не витримало. Ігор Пашинський — старший з братів, які брали участь з ним у проекті. З Андрієм і Сашком вони були дуже близькі. У них навіть будинку по сусідству, пишуть Фіртка з посиланням на ”Комсомольську правду”.

 

Ігор завжди був прикладом для братів — служив у десантних військах, був сильний і сміливий. Коли прийшов з армії, Андрій і Саша хвалилися ним і пишалися. Потім Пашинський працював у міліції. Коли вибухнула ЧАЕС, поїхав на ліквідацію, трудився в 30-кілометровій зоні. Після цього почав хворіти і набирати вагу. Потрапив до лікарні з цукровим діабетом другого типу. Ігор вирішив йти на проект, бо розумів: така вага може стати причиною інвалідності.

 

На проект 52-річний Ігор Пашинський прийшов з вагою 193 кг при зрості 176 см. Коли йшов з проекту на 13-му тижні, ваги показували мінус 37 кг. Удома за півтора місяці Ігор скинув ще 14 кг, дійшовши до позначки 142 кг. Він мріяв схуднути до 90 кг.

 

Як розповіла керівник проекту “Зважені та щасливі” Наталія Щербина, всі потенційні учасники, відібрані під час кастингу, обов’язково проходять ретельний медогляд у лікарів: терапевт, кардіолог, пульмонолог. Кожен здає кров на розгорнутий аналіз і сечу. Всіх учасників обов’язково перевіряють на гепатит та ВІЛ. І тільки після висновку лікарів приймається рішення по кожному претенденту — може людина брати участь у проекті, або йому не дозволяє стан здоров’я. Ігор Пашинський був у групі з середнім рівнем ризику. У його медичному висновку зазначено, що він може виконувати навантаження під контролем лікаря.

 

У таборі схуднення, за словами керівника проекту, з учасниками цілодобово знаходиться лікар, у якого є весь необхідний набір медикаментів для кожного. Під час випробувань на знімальному майданчику чергують швидкі. Вибувши з проекту, учасники також не залишаються один на один зі своїм схудненням. Вони отримують від проекту абонементи в зал і персональних тренерів, яких підбирають, консультують і координують тренери “Зважених...”. Дружина Ігоря Пашинського розповіла, що зранку він був на тренуванні, ввечері ходили на річку купатися.

 

”Він нормально себе почував, — розповідає Галина Пашинська. — А вранці йому стало погано. Боліла голова. Він мені каже: “Я, напевно, не буду тебе проводжати, полежу”. Об 11 подзвонив і сказав, що йому погано. Ігор ніколи раніше такого не казав!”

 

У лікарню він поступив з виразковою кровотечею. Це був початковий діагноз. Але потім з’ясувалося, що це у нього починався обширний інфаркт.

 

”Розтин показав, що спочатку неправильно було встановлено діагноз, неправильно призначено лікування. Йому ставили крапельниці, щоб зупинити виразкову кровотечу, і дуже багато, а цього робити було не можна... Ще халатність. У людини зупиняється серце, а ніде нікого немає. Нікого! Лікуючого лікаря немає! Дуже важко згадувати”, — каже вдова.

 

У результаті чоловікові поставили діагноз “ішемічна хвороба серця”.

 

“Я питала у лікарів безпосередньо про проект: чи не приніс він шкоди. Лікар сказав нам “ні” і додав, що навпаки, якби Ігор не пішов на проект і не скинув вагу, він би не прожив і цього часу”, — додала жінка.

 

Галина Пашинська розповіла про останні дні і лікування чоловіка.

 

”Ігор повернувся додому щасливим і радісним, він дуже хотів жити. Приїхав з надією, що схудне ще. У нас була така мета, — каже Галина. — Він перестав боятися людей і ховатися від них, хотів бути на виду. Він дійсно був щасливий — це багато хто помітив. Вперше бачила чоловіка таким за багато років! Він мені казав: “Я роблю це все для тебе”. І мене його слова окриляли. Я йому допомагала. Ми були скрізь удвох. Ці півтора місяці після проекту ми були щасливі, як, напевно, в перші дні свого подружнього життя”.


20.11.2015 1484 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1370
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2647
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2177
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2249
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6774 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2529 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

416

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1239

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1351

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1498
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

366
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

229
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

640
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

128
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26597
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

607
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10532 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

135
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

159
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

470
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

620
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

684