Учасник шоу "Зважені та щасливі-5" помер від інфаркту

 

 

Вчора ввечері на СТБ під час ефіру "Зважені та щасливі-5" оголосили, що один з учасників, який в цьому епізоді покинув проект, пішов з життя. Це сталося не на проекті.

 

Ігор Пашинський був удома півтора місяці (проект йде в записі) і продовжував худнути, щоб виглядати гідно на фінальному зважуванні. Але, на жаль, серце не витримало. Ігор Пашинський — старший з братів, які брали участь з ним у проекті. З Андрієм і Сашком вони були дуже близькі. У них навіть будинку по сусідству, пишуть Фіртка з посиланням на ”Комсомольську правду”.

 

Ігор завжди був прикладом для братів — служив у десантних військах, був сильний і сміливий. Коли прийшов з армії, Андрій і Саша хвалилися ним і пишалися. Потім Пашинський працював у міліції. Коли вибухнула ЧАЕС, поїхав на ліквідацію, трудився в 30-кілометровій зоні. Після цього почав хворіти і набирати вагу. Потрапив до лікарні з цукровим діабетом другого типу. Ігор вирішив йти на проект, бо розумів: така вага може стати причиною інвалідності.

 

На проект 52-річний Ігор Пашинський прийшов з вагою 193 кг при зрості 176 см. Коли йшов з проекту на 13-му тижні, ваги показували мінус 37 кг. Удома за півтора місяці Ігор скинув ще 14 кг, дійшовши до позначки 142 кг. Він мріяв схуднути до 90 кг.

 

Як розповіла керівник проекту “Зважені та щасливі” Наталія Щербина, всі потенційні учасники, відібрані під час кастингу, обов’язково проходять ретельний медогляд у лікарів: терапевт, кардіолог, пульмонолог. Кожен здає кров на розгорнутий аналіз і сечу. Всіх учасників обов’язково перевіряють на гепатит та ВІЛ. І тільки після висновку лікарів приймається рішення по кожному претенденту — може людина брати участь у проекті, або йому не дозволяє стан здоров’я. Ігор Пашинський був у групі з середнім рівнем ризику. У його медичному висновку зазначено, що він може виконувати навантаження під контролем лікаря.

 

У таборі схуднення, за словами керівника проекту, з учасниками цілодобово знаходиться лікар, у якого є весь необхідний набір медикаментів для кожного. Під час випробувань на знімальному майданчику чергують швидкі. Вибувши з проекту, учасники також не залишаються один на один зі своїм схудненням. Вони отримують від проекту абонементи в зал і персональних тренерів, яких підбирають, консультують і координують тренери “Зважених...”. Дружина Ігоря Пашинського розповіла, що зранку він був на тренуванні, ввечері ходили на річку купатися.

 

”Він нормально себе почував, — розповідає Галина Пашинська. — А вранці йому стало погано. Боліла голова. Він мені каже: “Я, напевно, не буду тебе проводжати, полежу”. Об 11 подзвонив і сказав, що йому погано. Ігор ніколи раніше такого не казав!”

 

У лікарню він поступив з виразковою кровотечею. Це був початковий діагноз. Але потім з’ясувалося, що це у нього починався обширний інфаркт.

 

”Розтин показав, що спочатку неправильно було встановлено діагноз, неправильно призначено лікування. Йому ставили крапельниці, щоб зупинити виразкову кровотечу, і дуже багато, а цього робити було не можна... Ще халатність. У людини зупиняється серце, а ніде нікого немає. Нікого! Лікуючого лікаря немає! Дуже важко згадувати”, — каже вдова.

 

У результаті чоловікові поставили діагноз “ішемічна хвороба серця”.

 

“Я питала у лікарів безпосередньо про проект: чи не приніс він шкоди. Лікар сказав нам “ні” і додав, що навпаки, якби Ігор не пішов на проект і не скинув вагу, він би не прожив і цього часу”, — додала жінка.

 

Галина Пашинська розповіла про останні дні і лікування чоловіка.

 

”Ігор повернувся додому щасливим і радісним, він дуже хотів жити. Приїхав з надією, що схудне ще. У нас була така мета, — каже Галина. — Він перестав боятися людей і ховатися від них, хотів бути на виду. Він дійсно був щасливий — це багато хто помітив. Вперше бачила чоловіка таким за багато років! Він мені казав: “Я роблю це все для тебе”. І мене його слова окриляли. Я йому допомагала. Ми були скрізь удвох. Ці півтора місяці після проекту ми були щасливі, як, напевно, в перші дні свого подружнього життя”.


20.11.2015 1675 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1404 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1713 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2502
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2327 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7565
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15285 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

339

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1060

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1126

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1918
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

301
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

677
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

917
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3138
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

947
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1973
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1025
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35175 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

292
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

502
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

649
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

966