"Згідно із легендою навчань, тривожні симптоми відчула жінка, що змушена була переїхати із Запорізької області у Новицьку громаду.Ще у дорозі відчула слабкість, а по прибуттю на місце – загальну слабкість, рідкий одноразовий стілець. Наступного дня симптоми посилились, і жінка звернулася до Новицької амбулаторії.Після огляду звідти її каретою швидкої медичної допомоги доправили у Калуську ЦРЛ", — йдеться у дописі.
"Такі навчання дуже актуальні, оскільки Калуська ЦРЛ — це кластерна лікарня, де, за потреби, можуть лікувати інфекційні хвороби.На початку теплого сезону зростає ризик поширення холери й інших інфекційних хвороб.Є додаткові ризики, пов’язані із воєнним станом.Відтак, відпрацювати усі основні етапи діагностики і лікування хвороби, протидії поширенню надзвичайно важливо як для персоналу цього медичного закладу, так і для медичних працівників інших лікувальних закладів.Тому такі навчання у громаді проводимо щороку", — зазначила заступниця міського голови Калуша Наталія Кінаш.
"Безпосередньо у навчаннях брали участь працівники Новицької абмулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Новицький центр ПМСД», КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф ІФОР», КПН «Центральна районна лікарня Калуської міської ради», ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України».І знання, і вміння, і засоби діагностики, лікування холери у громаді є. Медики просять громадян пильно ставитись до стану здоров’я. За будь-яких тривожних симптомів звертатися до фахівців", — наголошено у дописі.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Лікар-психіатр про вплив війни на ментальне здоров'я: профілактика та перші дзвіночки розладів