У червні в Івано-Франківську пройде друга TEDх-конференція (фото)

 

 

У понеділок, 18 травня, відбулася прес-конференція організаторів другої TEDх-конференції в Івано-Франківську.

 

Організатори розповіли журналістам про підготовку до цьогорічної конференції, новинки, запрошених спікерів.

 

«Від минулого до майбутнього» – така тема цьогорічної конференції ТЕDx. Про це дискутуватимуть українські громадські діячі, журналісти та підприємці. Зокрема, радник міністра економічного розвитку Яніка Мерило, головна редакторка інтернет-видання «Українська Правда» Севгій Мусаєва-Боровик, відома дієтолог Оксана Скиталінська, голова правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Дмитро Крепак, управляючий партнер ІТ-компанії Softjourn Сергій Фіцак, а також канадієцьСергій Добрянський.

 

Також тривають переговори щодо участі у конференції міністра освіти Сергія Квіта, експерта з довготермінових стратегій Євгена Глібовицького, підприємця і громадського діяча Валерія Пекаря. 

 

Як розповіли організатори конференції, кожен з учасників зустрічі матиме 18 хвилин для виступу. Вони поділяться власним досвідом і баченням реалізації успішних проектів, розкажуть про свій шлях від минулого до майбутнього, окреслять основні виклики, які стоять сьогодні перед українським суспільством та кожним зокрема. Серед широкого кола питань звучатимуть нові ідеї від інноваційного розвитку міста й країни до здорового способу життя.

 

«Попри те, що Україна перебуває у стані війни, паралельно ми повинні займатися розвитком, – говорить голова оргкомітету конференції Дмитро Романюк. – Виходячи з цього ми обрали відповідну тему. Хочеться відзначити, що цьогоріч до нашої команди доєдналися близько півсотні волонтерів, а на пропозицію співпрацювати доволі швидко відгукуються партнери».

 

Співорганізатори конференції розповіли про її важливість та про свою участь у підготовчому процесі:«Я в проекті, бо він несе нові цікаві ідеї, змінює моє місто і може наштовхнути на позитивні зміни мою країну та весь світ. А ще зібралася команда хороших людей, з якою нудьгувати не доводиться…», - зазначає координатор волонтерів Михайло Джогола. За словами ліцензіата Христини Вінтонів,те, що така подія відбувається вдруге у Франківську, свідчить про її важливість і значний інтерес з боку містян. «Для мене TEDxIvanoFrankivsk – це унікальна платформа для обміну думками, досвідом, знаннями. Це джерело мотивації і натхнення, це зустріч нових друзів і знаходження нових рішень. Тому таку подію неможливо пропустити. Мені б хотілося, щоби про нашу конференцію дізналось якомога більше людей, щоби серед українців було все більше прихильників цього інтелектуального руху», –говорить Христина.

 

На разі команда працює над удосконаленням організаційних процесів, волонтери готують акції з метою привернення уваги до події, а днями запрацювала система електронних квитків.

 

«Цього року пропонуємо потенційним відвідувачам конференції скористатися спрощеною системою отримання квитків, – розповідає волонтер Максим Веприк. – Людина зареєструється на веб-сайті й отримає на свою електронну пошту квиток зі штрих-кодом. А в день події квитки будемо перевіряти спеціальними приладами. Продаж квитків стартував цими днями, їх вартість становить від 75 до 200 грн., а особливу пропозицію маємо для студентів: незмінна вартість квитка – усього 75 грн.». Проте, як зауважив Максим, якщо подбати про свою участь в одному з найцікавіших заходів року завчасу і придбати квиток до першого червня, то його вартість буде «студентською» для будь-кого. А чим ближче до події, тим ціна квитка вища.

 

Як і минулого року місце проведення конференції – Івано-Франківська обласна філармонія. Дата проведення – 13 червня.

 

 

 

 

 

 


20.05.2015 1060 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

287
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2909
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21063
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1975
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1344 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2359

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

689

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2134

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

815

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1403
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

134
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

464
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

995
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

138
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

752
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

734
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

678
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8209
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

813 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

872
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2163 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

816