Ці 13 слів позбавляють вас енергії — ніколи не вимовляйте їх

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

Якщо зі зневагою ставитися до того, що ви говорите, то поява проблем не змусить себе чекати. Слова, які шкідливо вимовляти, не діляться на категорії або підтипи. Їх просто потрібно виключити зі свого життя. Багато екстрасенсів і фахівців з біоенергетики мають різні погляди на те, які саме слова можуть принести біди, однак навіть у цьому випадку є безліч збігів, інформує Фіртка з посиланням на poshepky.

Чому деякі слова відлякують удачу

Важливо знати, що першопричиною всьому служать енергетичні хвилі, які пронизують простір навколо нас. Вони пов’язують нас з центром достатку Всесвіту, який може дарувати нам удачу і все те, про що ми побажаємо, а може і забрати все це в одну мить.

Один з головних законів світобудови говорить нам, що думки матеріальні. Слова — це думки вголос, адже ми говоримо те, що думаємо. Слова набагато сильніші, тому що це закінчені думки.

Щоб притягувати тільки позитивну енергію Всесвіту, використовуйте слова, які притягують удачу. Вони допоможуть вам швидше добиватися своїх цілей і отримувати від життя задоволення.

Слова, що позбавляють вас позитивної енергії 

Слова, які відлякують удачу, необхідно запам’ятати. Чим менше ви будете їх вимовляти, тим буде краще для вас. Вони блокують енергетичні потоки, які потрібні для зв’язку з центром достатку Всесвіту.

Перше слово: ні.

Це найголовніший противник щастя. Навчіться формулювати свої думки так, щоб не використовувати це слово занадто часто. В ідеалі, звичайно, потрібно ніколи його не вимовляти, але це абсолютно неможливо. Постарайтеся знизити до мінімуму використання слова «ні». Це найголовніше заперечення, яке найсильніше руйнує ваше позитивне біополе.

Друге слово: ненавиджу.

Ненависть — найстрашніше зло, яке може бути народжене внутрішнім світом людини. Йому немає ніяких виправдань. Вимовляти його не можна ні за яких умов, навіть в жарт. Позбутися його простіше простого, адже навіть якщо ви в депресії, якщо ви розбиті і хтось зробив вам щось неприємне, то «ненавиджу» говорити не обов’язково. Можна іншими словами висловити своє обурення.

Третє слово: прокляття.

Не кажіть і не бажайте нікому зла за допомогою цього слова. У вас є реальний шанс зробити чиєсь життя схожим на пекло, але не радійте цьому, якщо ви шукали спосіб покарати ворога, тому що такий пристріт повертається до джерела після того, як зробить свою справу з об’єктом. В цьому випадку застереження висловлюють екстрасенси, які краще за всіх знають, якою величезною темною силою володіє це слово і його похідні. Воно знижує ваш захист від так званих чорних смуг.

Четверте слово: проблема.

На перший погляд здається, що це слово необразливе, проте коли ви дійсно будете мати справу з будь-якими проблемами, то постарайтеся не вимовляти це слово, бо у нього досить негативна енергетика. З усього нашого списку дане слово можна назвати найбезпечнішим. Просто постарайтеся не називати проблемами те, що дійсно ними є.

П’яте слово: бідність.

«Бідність» позбавляє енергетики не тільки вас, але і приміщення, в якому ви перебуваєте. Якщо ви не хочете втратити грошову удачу, замінюйте це слово синонімами.

Шосте слово: смерть.

Якщо ви хочете, щоб вашому здоров’ю ніщо не загрожувало, то не говоріть вголос це слово. Воно не просто позбавляє вас енергетики, воно висмоктує життєві сили. Говорячи це слово, ви змушуєте навколишній світ тьмяніти, втрачати фарби і ставати холодним, відстороненим.

Сьоме слово: чорт.

Не тільки віряни знають, що така лайка привертає темні сили. Екстрасенси і провидці кажуть, що «чорт» і всі його похідні слова — це магніт для негативу. Якщо ви не хочете, щоб будь-які ваші справи закінчувалися плачевно, а друзі перетворювалися на ворогів, то не говоріть цього слова ніколи.

Восьме слово: ніколи.

Ніколи не говори «ніколи» — ця приказка має величезний сенс. Навіть в приємному контексті це слово позбавляє вас життєвої енергії. Ви знищуєте позитив всередині себе, коли говорите «ніколи». Це немов червоне світло світлофора, який раптово спалахує при швидкому русі автомобіля — ви вже не можете зупинити машину, тому несете на перехрестя.

Дев’яте слово: невезіння.

Тут задіяна частка «не», яка сама по собі має досить неприємний характер, проте головна шкода для удачі несе в собі поєднання «не щастить». Коли ви говорите так про когось іншого, а не про себе, то у вас не так багато приводів для занепокоєння, однак якщо сказати так про себе, то удачі можете і не чекати. Будь-який пригнічений стан може змусити вас сказати так про себе, але потрібно тримати себе в руках.

Десяте слово: втомився, втома.

Ви можете дійсно втомитися, але говорити про це немає чого. Це тонкощі психології. Справа в тому, що коли ви говорите собі, що ви втомилися, то ви таким чином акцентуєте на цьому увагу, тому втомлюєтеся ще більше, забуваючи про те, що у вас в запасі ще є сили.

Одинадцяте слово: дурень.

Це слово з багатою історією. Воно іноді відмінно описує дії тієї чи іншої людини, проте це не привід його вимовляти. Ви думаєте, що «дурень» — це щось невинне, але ні. Називаючи так когось чи себе, ви надаєте ущербності собі самим.

Дванадцяте слово: не можу.

Знову ця частка «не». Ви можете все, тому що ви людина. Ви розумна істота, у якої є всі шанси на перемогу. Коли ви говорите, що чогось не можете зробити, то це стає істиною. Говоріть, що ви можете все.

Тринадцяте слово: безнадійно.

Немає нічого безнадійного. Ви керуєте своєю долею, своїм майбутнім, своїм справжнім. Якщо ви чогось захочете, то безнадійним це не стане ніколи.

Погодьтеся, що 13 слів — це не так вже й багато, враховуючи, що деякі з них можна взагалі викинути, а решта успішно замінити синонімами. Удача буде завжди з вами, якщо ви абстрагуєтеся від слів, які заважають вам отримувати від Всесвіту позитивні хвилі.


18.09.2019 12783
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

938
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2740
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

948
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1015
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1015 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3039 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

862

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

752

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

368

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1072
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

106
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2304
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1130
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

430
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15047
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7359
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

797
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

357
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

270
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

360
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

635
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1092