ТОП-10 найдешевших міст Європи для туристів

 

Київ лідирує у списку - прожити день у столиці можна за 24 долари.

 

Київ очолив рейтинг найдешевших туристичних міст Європи. Такі дані опублікував ресурс priceoftravel.com. Там порахували, що день в столиці України для непримхливого туриста коштує 24 долари. 

 

Рейтинг був створений на основі аналізу витрат туристів, які подорожують самотужки, без підтримки турфірм та обирають хостели, замість великих готелів. Критеріями підрахунку стали: ціна та якість хостела за ніч, дві поїздки у громадському транспорті, денні витрати на триразове харчування, на три кухлі пива, чи один келих вина, а також вартість відвідування визначних пам'яток. 

Київ, Україна

Київ завжди був дешевшим у порівнянні з рештою європейських міст, але конфлікт на Сході та девальвація гривні зробили свою справу. То ж для туристів з Європи столиця України стала ще дешевшою.

Витрати: $ 24.32 / день

 

Бухарест, Румунія

Старе місто в Бухаресті отримує непогані відгуки туристів, в той час, як інша частина міста знижує ціни, щоб хоч якось їх привабити. Хостели в Бухаресті, останнім часом, також подешевшали.

Витрати: $ 26.38 / день

 

Софія, Болгарія

Софія залишається однією з найдешевших європейських столиць, з приємним центром міста, який подобається туристам. Ціни майже на все низькі.

Витрати: $ 27.27 / день

 

Краків, Польща

Низькі ціни приваблюють все більше європейців на відпочинок у вихідні дні. У місті багато великих і недорогих хостелів, барів та ресторанів.

Витрати: $ 27.79 / день

 

Белград, Сербія

Белград - це одне з балканських міст, яке досі відновлюється після війни в Югославії наприкінці 90-х років. То ж архітектурних та історичних пам'яток тут лишилось не багато. Проте туристів приваблюють центр міста, нічне життя і помірні ціни.  

Витрати $ 29.86 / день

 

Варшава, Польща

Столиця Польщі так само, як і Краків має чим похвалитися. Центр Старого міста швидко відновили після Другої світової війни, щоб нагадати його сутність та історію. 

Витрати:  $ 31.05 / день

 

Сараєво, Боснія та Герцоговина

Ще одне балканське місто, що розташоване глибоко в горах в долині Дінарських Альп. Численні культурні пам'ятки гармонійно виглядають навіть поряд із найвищим хмарочосом на Балканах Аваз Твіст Тауер.

Витрати: $31.21/day

 

Будапешт, Угорщина

В Будапешті чимало замків та соборів. Крім того, місто багате на термальні курорти, ціна на відвідування яких цілком помірна. Хостели, зокрема, мають велике значення, однак дешеві кімнати можна орендувати лише за межами центру міста.

Витрати: $ 31.23 / день

 

Чеський Крумлов, Чехія

Друге за популярністю туристичне місто в Чеській Республіці. Історичний центр міста у 1992 році включили до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, а Крумловський палац другий за величиною у Чехії після Празького граду. Готелі, продукти та напої дешеві навіть у центрі Крумлова. 

Витрати: $ 34.01 / день

 

Санкт-Петербург, Росія

Туристично-дружнє місто, на відміну від Москви. До того ж Санкт-Петербург ще й дешевший та цікавіший. Більшість речей по кишені європейцям, проте туристи більше зрадіють, якщо подешевшає ще й відвідування Ермітажу та Зимового Палацу. Готелі і туристичні ресторани для небагатого європейця коштують задорого. 

Витрати:  $ 34.27 / день

 

Цюрих, Швейцарія - визнали найдорожчим туристичним містом Європи

Перше місце серед найдорожчих міст Європи отримав Цюрих. У місті найдорожчі тарифи на проїзд у таксі у світі, однак і Швейцарія - не бідна країна. Цюрих - місто ділових туристів, які здебільшого приїжджають сюди у відрядження. Вони "милуються" готелями, конференц-залами та ресторанами, а їхні витрати сплачує компанія.

Витрати: $ 124,16 / день

 


Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1023
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2416
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2059
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2094
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6368 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2386 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

260

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1073

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1116

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1325
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

201
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

539
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1998
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26440
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

496
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10399 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7939
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

484
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

344
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

489
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

569
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1512