Топ-10 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу

 

/data/blog/81654/0be6769b5c6eda0608c29a33e7fab0ca.jpg

1. Словенія 

Перше місце рейтингу посіла Словенія, де мультивізи видають усім бажаючим, щоб ті могли відвідати сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Зокрема, минулого року посольство видало українцям 94% мультивіз. Шенгенська віза в Словенії, в більшості випадків, готова вже через п'ять днів після подачі документів. Консульський збір за візу – 580 грн.
 

 
 

2. Естонія

У посольства Естонії один із найбільших відсотків виданих українцям мультивіз, а також немає черг. Але, на жаль, влітку консульство приймає візи лише у студентів та пенсіонерів, а інші бажаючі повинні подавати документи у візовому центрі. Сервісний збір – 300 грн.
 

 
 

3. Латвія

За 2014 рік Латвія мала лише 0,2% відмов, адже у них лояльні вимоги до пакету документів. Самостійно отримати візу до Латвії буде непросто. Це пов'язано з тим, що отримативідкрити латвійську візу не так вже й легко. Маленька і затишна північно-європейська країна неохоче впускає туристів або відвідувачів, мета і гарантії яких викликають у неї сумніви. Якщо Ви не працюєте офіційно або ваш офіційний дохід невеликий, то віза для безробітного до Латвії - це ризик отримати відмову. Сервісний збір – 400 грн.
 

 
 

4. Португалія

Португалія - один із найцікавіших туристичних напрямків для українських туристів. Португалія - ​​держава, з якої починається Європа, і в якій є безліч різних пам'яток, які привертають увагу багатьох туристів. Майже кожне місто Португалії має кілька музеїв, в яких представлені експонати, присвячені тій чи іншій тематиці. Цікаво те, що країна не має візового центру, а от у посольстві майже немає черг, дуже лояльні вимоги до документів і один із найнижчих рівнів відмов.
 

 
 

 

5. Австрія Також славиться своєю невеликою кількістю відмов. Водночас туристам, які останні три роки не отримували шенгенські візи, необхідно пройти співбесіду у посольстві. Сервісний збір – 615 грн.
 
 
 

6. Литва

У разі перетину кордону з литовської візою, ідеальним варіантом буде прямий переліт з України до Литви. Таким чином Ви отримаєте позначку саме Литовського митного контролю. Ця відмітка надалі буде мати важливу роль при повторному оформленні візи до Литви. Правильним може бути варіант трансферу через сусідні країни такі як Білорусь, Польща. Якість надання послуг знизилася. Зокрема, електронний запис на подачу документів не працює, а слухавку ніхто не бере. Проте це не завадило візовому центру мати один із найвищих відсотків видачі мультивіз (82%). Сервісний збір становить 450 грн.
 

 
 

7. Словаччина

Опинилась на сьомому місці рейтингу, оскільки останнім часом було введено дуже жорсткі вимоги. Зокрема, за словами туристів, для подачі документів у консульство потрібно мати в розпорядженні документ, який підтверджує бронювання місця проживання в країні, бажано, щоби бронювання було повністю оплачене. Консульство приймає тільки оригінали ваучерів словацьких готелів на фірмовому формулярі, де позначені друк готелю, підпис менеджера, а також номери документів та прізвища всіх проживаючих. Для бронювання готелю потрібно зателефонувати або списатися безпосередньо з готелем, домовиться про відправку відповідного документа. Оплата житла може проводитися на рахунок, який надасть готель, за допомогою електронної пошти. Комісія за переказ різна, залежить від банку, зазвичай вона складає від дванадцяти до двадцяти восьми доларів. Проте навіть у випадку підтвердження оплати у видачі візи можуть відмовити через "недостатньо дорогий" готель. Сервісний збір - 250 грн.
 

 
 

8. Данія

У Данії також лояльне ставлення до українців, проте очікувати на подачу документів доведеться аж 48 днів. До того ж данці дуже рекомендують бронювати акредитовані їхнім МЗС готелі. Що це дає – незрозуміло, загалом таких готелів близько 20. Сервісний збір візового центру становить – 630 грн.
 

 
 

9. Швейцарія

Найпопулярнішою Швейцарія є серед українських бізнесменів. Зверніть увагу, що у візовому центрі навіть пропонують пакет "супер-преміум", до якого окрім VIP-відпочинку з напоями та солодощами входить дозвіл на подачу документів разом із особистим охоронцем. Сервісний збір – 535 грн.
 

 
 

10. Голландія

Є лідером як з кількістю мультивіз (68%), так і з відмов (4,3%). Також у неї високі вимоги до резервації готелю – окрім повної оплати, заявник має також надати лист-підтвердження, вказавши кілька цифр кредитної карти, з якої надходили гроші. Голландія - це держава, яка входить в зону Шенгенської угоди, з цієї причини посольство Нідерландів видає національні та Шенгенські візи, які відкривають в'їзд в Нідерланди. Як правило, для відвідування Голландії достатньо Шенгенської візи, але бувають випадки, коли потрібна національна віза.

Національна віза до Голандії потрібна, якщо умови видачі суперечать угоді Шенгену, зазвичай це пов'язано з термінами перебування в державі. Шенгенська віза до Голландії діє на території двадцяти чотирьох держав. Якщо подорож буде включати кілька європейських держав, і в кожній країні мандрівник будете проводити однакову кількість часу, тоді віза повинна оформлятися для держави, з якої починається подорож.

Візовий центр візьме за послуги 560 грн.


15.07.2015 1948 1
Коментарі (1)

Роман Наминас 2015.07.15, 16:11
А если задумаете в какой-то из стран свадьбу, то за услугами свадебной фото-или видеосъемки лучше всего обратится к студии Qvision - http://www.qvision.org.ua
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2453
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19584
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1753
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1228 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3881

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

145

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2015

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1316
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

383
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

911
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24407
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

641
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

615
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

752
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1646
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8060
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

499
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2062 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

741