ТОП найгірших доріг Івано-Франківська (фото)

 

Отож, на першому місці вулиця Галицька. Не вся. А перехрестя Галицької, Північного Бульвару та Василіанок. Тут чи то горби, чи то ями, зрозуміти вже важко.

 

А дорога таки центральна, рух напружений і минати ті ями-горби доводиться чи не кожному водієві міс" Цієї весни улюблений вислів водіїв — «разом зі снігом зійшов асфальт» — як ніколи відповідає дійсності. Тож і не дивно, що на прохання назвати найгірші вулиці Івано-Франківська місцеві водії, ніби зговорились, відповідали: «Всі!».

 

Та все ж таки рекордсменів ми знайшли. Землетруси з гармошками До опитування залучили таксистів. Бо хто ж краще за них відчуває ті ями на своїх колесах? Говорили вони багато та навіть возили показувати. Кажуть, нині дороги міста поділяються на ті, де ями ще можна об’їхати, і ті, де вже їдеш просто по ямах.

 

 

Отож, на першому місці вулиця Галицька. Не вся. А перехрестя Галицької, Північного Бульвару та Василіанок. Тут чи то горби, чи то ями, зрозуміти вже важко. А дорога таки центральна, рух напружений і минати ті ями-горби доводиться чи не кожному водієві міста.

 

Друге місце — Набережна ім. Стефаника. «Її тому й називають об’їзною, бо треба об’їжджати кожну ямку, — сміється таксист Іван Шевчук. — Просто вирви на дорогах, ніби землетрус був. Тут водієві, якому хоч трошки шкода своєї машини, дуже важко не створити аварійну ситуацію й не виїхати на зустрічну. Одну смугу зробили — і там уже ями, другу взагалі лишили, а посереди­ні — стик».

 

На третьому місці — ціле тріо: Промислова, Дудаєва, Ребета. Визначити, котра з них гірша та має довшу бороду, дуже складно. А на третій сходинці вони тільки тому, що там нема активного руху. «При сухій погоді там ще можна якось їхати, — підхоплює інший таксист Андрій Мельник. — А як дощі, то ми навіть відмовляємося туди їхати. Не раз були випадки, заїхала машина у воду, кришка мотора тріснула, й то вже по мотору».

 

Четвертою визначили вулицю Крайківського, яка веде до відомої дискотеки «Кіліманджаро». Ця вулиця суміжна з Промисловою, її добряче потрощили фури. Заразом дісталося і сусідній Ковальській, Гарбарській і Княгинин. А ці дороги наші водії інколи намагаються використати, аби об’їхати затори на Галицькій… І що, куме, воно їм допомогло?

 

П’ята — Дністровська. Не найгірша, але дуже вже ходова. «Буквально місяць-півтора стала така розбита, раніше ще більш-менш була. А тепер ями до півколеса й більше», — каже таксист Іван Шевчук.

 

Крім цієї п’ятірки, ще відзначають шмат вулиці Коновальця — від кільця у бік аеропорту, та Дорошенка — до недавнього часу була ніби й непоганою, але нині «покоцана». А вулицю Хіміків взагалі називають «американськими гірками». Якщо спускатися вниз до Целевича, то трусить добряче. Ні, ям тут нема. Зате є «гармошка» — влітку асфальт розтопився, проїхалися фури, він і поплив, пише Репортер.

 

Серед пристойних відзначили: Незалежності, Січових Стрільців, Івасюка, Вовчинецьку, частину Галицької.

 

Будемо ремонтувати

«На поточний ремонт доріг виділено 3,5 млн. грн., — розповідає перший заступник директора департаменту комунального господарства міськвиконкому Василь Білик. — Ми зараз оголосили тендер, який відбудеться цього місяця, й будемо ремонтувати».



 

Нині ж вулиці міста ремонтує КП ДРЕУ, точніше займається забивкою ям холодним асфальтом. «Пішли ми спочатку по вулиці Галицькій, Целевича, Тролейбусній — взяли той кут, — каже Білик. — Тепер приступаємо до Коновальця, Чорновола і т. д. Пройшли по Дорошенка, зробили частину Петлюри. Коротше, роботи ведуться по цілому місту, тому що всюди ями, ми навіть не встигаємо забивати».

 

Які саме вулиці потраплять під поточний ремонт, нема чого й визначати, продовжує він, бо треба робити всі. Тому просто встановлять черговість: спочатку центральні, потім — другорядні, а потім решту.

 

Поточний ремонт планують завершити до Дня незалежності, а далі взятися за міжбудинкові проїзди — на ці роботи виділено майже 4 млн. грн. Зараз якраз об’їжджають територію та формують титульні списки.

 

«Щодо капітального ремонту, то тут місто звернулося до Кабміну з листом за підписом міського голови, — каже Білик. — Просимо 40 млн., аби зробити і Промислову, і Дудаєва, і, звісно, вулицю Шевченка. Але капремонтом доріг займатиметься уже управління капітального будівництва».

 

За словами начальника УКБ Володимира Ковальчука, нині на капремонт є 2 млн. — це транспортний збір міського бюджету. За ці гроші точно будуть робити перехрестя Василіянок-Північний Бульвар-Галицька. Крім того, будуть поставлені перильні огорожі на перехресті Пулюя-Галицька, де багато аварій. «Також нам дали ще 4 млн. з бюджету розвитку, — продовжує Ковальчук, — це на продовження вулиці Проектна, це сполучення між Короля Данила й Мазепи, попри 23 школу».

 

А далі — планів багато. Та поки із Києва не дадуть грошей, вони лишаються тільки планами…


22.03.2013 1825 8
Коментарі (8)

1 2013.03.22, 09:25
Забули Довгу, Бельведерську, Кармелюка і Манюха. Манюха показав у відеоролику Коцаба. Там найбільша калюжа в місті ( порядка 20 метрів у довжину)
Пішак 2013.03.22, 09:38
Які кабмінівські гроші? Кому лапшу вішають? Дудаєва потребує трохи шутру і грейдера. В іншому випадку там повиростають верби, а в вербах можуть завестися партизани. І куди тоді втікатимють владці?
Водій 2013.03.22, 17:33
Легше перечислити, які вулиці ще в нормальному стані. Після цих снігів - сьогоднішніх і минулотижневих взагалі нереально ніде нормально проїхати
2 2013.03.22, 10:22
А пасічна та частина що восени робили Просто жах
Петро 2013.03.22, 15:22
Еге, на Бельведерській сьогодні ледь колесо не лишив. повезло, тільки запаску зірвав. з м'ясом. хоч би мінімально підлатали, в нашому стилі. бо на нормальну дорогу грошей нема і не буде. прийде одна шайка азірівска - вкраде, те що до неї інша шайка не розкрала, апазиційна.
1 2013.03.22, 15:24
А ще вул. Слави Стецько. Про неї забули. Добре,що переіменували.
Василь 2013.03.22, 23:41
Шановні земляки я гр.Німеччини.На мою думку в Україні немає доріг взагалі.
Сашко 2013.03.23, 10:56
Хвала Свободі і особисто Онуфрію, Бурко, Хуруку. Так ТРИМАТИ, а що думають собі це бидло міське по нормальних дорогах їздити? Нафіг! На підводи нехай песідають недолугі міщани. Скоро село Вам покаже як Україну любити!!!
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

497
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

860 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3009
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33571
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2458
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3674

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

503

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1346

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

846

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

1052
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

387
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

301
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

669
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1259
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1050
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1145
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

899
13.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30297 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1036
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

4028
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

585
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

610