ТИРАНІЯ ГЕНОМУ

 

В контексті сучасних подій здебільшого підходить окреме розуміння того, що все ж таки все заплутане варто деконстройовувати з певних причин. Бо є безліч прагнень, але варто робити селекцію необхідного. Гібридизація є всезагальним трендом, до того ж потужність мейнстріму міцна й патогенна: зараз спробуємо поетапно все розкласти за певним сценарієм. Варто розпочати з геномних конструкцій, бо вчені здебільшого теж люди, десь в якійсь мірі живуть окремим світом й мають можливість суто математичного роз'яснення Важливих парадигм. Геном є міфічно-парадигмальною субстанцією й кожен в свій спосіб буде тлумачити, але наука Служить й від неї користь йде із тотальним диструктивним небезпечним моментом. Бо десь щось недоговорюється та консервується, хоча окрема підкаста має клбчі та чіпи доступів...
Геном є найскладнішою комбінацією, зараз є декілька сталих варіантів розуміння геному, як комбінаторики з чотирьох літер й комбінацій їх полічено вже більше трьох мільярдів, один із ентузіастів-візуалізаторів зробив спробу Уявлення геному/ суто з материнської сторони/ як кількість шпальт за тридцять років- важко уявити той архів, двадцять заповнених кімнат. Була спроба суто фізичного підрахунку - там темний ліс, хоча питання чому саме літери, а не скажімо цифри. Певною мірою так було колись зазначено в одній з Червиних кімнат й занотовано в одному з Червоних зошитів: " Спочатку було Слово". Чи комбінація слів, але ми того не знаємо. Бо мудрість йде із будизму, але там мало ліпили та писали, більше говорили-проговорювали. Святий Сократ. Припускаю, що він був та йому молився Ротердамський, як сину Божему. Молитись варто голосно, щоб чули та вібрували надтонкі світи й планети. Говорити варто багато, бо думка прописана вже апріорі є мертвою. Тому так багато мертвих письмен навколо, але живе живиться мертвим й навпаки. Щодо зображень - це альтернативна метафізика й світ йтрактувань безліч, як світів й любові між людей. Врешті, колись не будемо говорити- все буде розумітись на телепатмчному рівні, бо занадто багато енергій втрачається під час спілкування...
Спочатку було Слово й слово було Бог. А Бог був і є Світлом й епоха Краси -Гармонійвже наближається. Хоча окремі Темні так хочуть суто демокрафічного колапсу та геноциду. Так було випочатково, людей нищили й дурили й соціуми тонули в корупціях, найбільше її було в Римі. Як не дивно.
Але геном є історією окремої клітини. Клітина є носієм усього сутнісного. Щоб уявити свій Геном - це не просто 3 мільярди літер а два метри найплотнішого йнайважкого Матеріалу у усьому всесвіті: із переживаннями, страхами, хвопобами та мріями. Ось в клітині це розкручується в неймовірному струмі, а ми все й надалі адапттуємось в муках та радощах, а все так просто:жив та каузально помер чи з певних причин чи навіть безпричинно. Цікаво. Хоча йстрашно.
Вчені доказали, що добрі умови не продовжують життя. Всеодно доля чітка й прописана на молекулярному рівні, одному з модульних рівнів, але це Модуль,а модуль є моделлю, субстанцією-субстратом чи субстрактом, навіть монадою чи коренем змінус одиниці. Хто зараз захоче тим обтяжуватись. Алевсе маєсилу, й сльози , й страждання, й навіть концептуальне вапно.
Геном зменьшується, як й ресурси окремих клітин,м'язова система вже в віці 24 років йде на спад, а 90% літніх людей помирають від пневмоній, бо імуннасистема теж стерта й неповноцінна внаслідок трансгеномних експериментів. Так багато того модифікованого, але ви знаєте, що все модифіковане спонукає іерменти до творення мутагенного білку - й тут космічне лихо/рак/, онкогенеза вже стала просто хробою старості, але старіти варто й помирати також, навітт напівбогом. Клітини гинуть щосекунди, для цього вигалали парадигмальність Часу та протяжності матерій. Хоча жити вартовічно. Який тоді сенс жити, коли життя безсмертне. Парадокс. Хоча доя всього є схема й конструктив.
Кити живуть 200 років й помирають, бо сліпнуть, равлики 400 років, помирають,бо мушля важкою стає, ну богомол помирає, бо він множиться в безголів'ї, як і всі павуки - брахмани кажуть, це карма за їхню жорстокість.
Свободу варто отримати через працю. Хоча апріорі в праці ти вже є рабом, можливою є комбінаторика отримання задоволень від роботи - тут маестпо Фройд попрацював потужно.
А я вже народився вільним й щасливим.
Й всі також. Просто комбінаторика геномних конструкцій така деколи жорстока...
Всім щастя земного


07.09.2016 Роман Бончук 2173 0
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

843 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

790
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1605
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2234
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4210 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3213

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

213

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

443

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

383

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

855
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

621
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

668
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

954
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1065
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

669
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6250
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1743
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31759 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1535
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

753 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

717