Телефонні сервіси для мандрівників

 

Збираючись у подорож ми плануємо переліт, маршрут, бронюємо житло і намагаємося підготуватися до зручного та комфортного відпочинку. Щодо мобільного зв'язку - більшість мандрівників просто намагаються менше ним користуватися, адже ціни українських операторів в роумінгу просто захмарні. Про інтернет взагалі страшно подумати - витрати за користування ним у роумінгу можуть бути співмірними вартості проживання. На жаль, не всі можуть забути про мобільний телефон під час відпочинку - комусь необхідно контролювати справи на роботі, хтось змушений тримати в курсі своїх справ близьких та рідних. 

Альтернативою можуть бути TravelSiM, Skype, Viber та Roamer. Зупинимося на кожному з них детальніше. Тарифи на дзвінки розглянемо для трьох випадків: при дзвінках з-за кордону в Україну, а також з України у Грецію і Тапїланд.

TravelSiM

TravelSiM - послуга передплаченого роумінгу, що дає змогу зекономити  на дзвінках із мобільного телефону за кордоном. Цей сервіс надає безкоштовні вхідні дзвінки у 140 країнах світу. Вартість однієї хвилини вихідних дзвінків - від 25 центів, а в 100 країнах не перевищує $1,00 за хвилину. Вартість СМС - від 10 центів.  TravelSiM має можливість переадресації дзвінків, якщо з України телефонують на ваш "рідний" номер. Цей варіант може бути затратним, якщо ви мало подорожуєте або ж якщо у мандрах вам не потрібно надто часто спілкуватися з допомогою мобільного телефону.

Вартість дзвінків з TravelSiM в Україну складає 39 центів, вартість СМС - 59 центів. Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 39 центів за хвилину. Вартість смс - 59 центів. З України в Таїланд: 75 центів за хвилину. Вартість смс: 59 центів за повідомлення. Більше інформації про тарифи та послуги на сайті TravelSiM.

Skype

 

Skype був одним з перших і найпопулярніших на ринку інтертнет-телефонії. Зараз його можна встановити і на смартфон: з  App Store або Google Play  Зв'язок між користувачами сервісу безкоштовний - де б ви не знаходилися. Потрібно лише мати доступ до інтернету, іто до гарного, адже через мобільний інтернет Skype працює кепсько. Зі скайпу можна телефонувати також на стаціонарні та мобільні телефони. Вартість дзвінків в Україну - 7,4 євроценти за хвилину на стаціонарні та 11,1 - на мобільні телефони. Є плата за з'єднання - 6,6 центів, а вартість sms в Україну коштує - 5,4 центи.

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,7 та 5,9 центів за хвилину, плата за з'єднання - 6,6 центів. Вартість смс - 9,6 центів. З України в Таїланд: 1,7 центів за хвилину, плата за з'єднання - 3,6 центів. Вартість смс: 5,1 центів за повідомлення.

Решту тарифів можна переглянути на сайті сервісу

Viber

 

Цей сервіс є прямим конкурентом Skype. Його можна завантажити з App Store та Google Play. Зв'язок між користувачами Viber - безкоштовний. Одразу післявстановлення додаток асоціюється з номером у смартфоні, а дзвінки здійснює через інтернет, навіть мобільний, що і надає йому перевагу над скайпом. Жодних ніків, якіпотрібно забивати в пошук, якщо серед ваших контактів втелефоні є користувачі Viber, ви знатимете, хто вам телефонує. За допомогою послуги Viber Out можна телефонувати на стаціонарні та мобільні телефони, але такий зв'язок вже платний: 15 центів / хв на стаціонарні та 19,5 центів / хв - на мобільні телефони в Україні. 

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,9 та 5,9 центів за хвилину. З України в Таїланд: 3,9 центів за хвилину.

Інші тарифи - на сайті Viber Out.

Roamer


Ще одним варіантом завжди залишатися у зоні досяжності може стати мобільний додаток Roamer, випущений нещодавно латвійсько-британською компанією. Його можна завантажити як з App Store, так і з Google Play. Він працює не через інтернет-телефонію, що можна вважати перевагою над Skype та Viber, але потрібно купувати місцеву sim-карту по прильоту і зайти на своєму телефоні в додаток для автоматичної активації та прив'язки місцевого номера до вашого постійного.

Греція, вихідні - 21 центів / хв., вхідні - 0,5 цента / хв. Зв'язок з Таїландом: вихідні - 20 центів / хв., вхідні - 0,4 цента / хв. Телефонувати в Україну можна і по 10 центів за хвилину, якщо на іншому кінці теж користуються Roamer. Плата за з'єднання відсутня. Крім дешевих вхідних і вихідних дзвінків із збереженням основного номера телефону користувачі програми отримують доступ до 3G/4G інтернету, а також дзвінків всередині країни за місцевими тарифами.

 

autotravel.ua


25.01.2016 1236 0
Коментарі (0)

21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

607
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

923
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1725
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1124
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1686
30.05.2022
Тетяна Дармограй

Однією з цілей російського нападу є начебто захист прав російськомовного населення в Україні. Проте, своїми діями російські окупанти на чолі з Кремлем роблять усе, щоб все більше російськомовних українців свідомо відмовлялися від російської та переходили на українську.

2719

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

431

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

897

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

919

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

829
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

446
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1608
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3239 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1628
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3618
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4467 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4901
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1310
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

886
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4818
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6699
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7568 10