Телефонні сервіси для мандрівників

 

Збираючись у подорож ми плануємо переліт, маршрут, бронюємо житло і намагаємося підготуватися до зручного та комфортного відпочинку. Щодо мобільного зв'язку - більшість мандрівників просто намагаються менше ним користуватися, адже ціни українських операторів в роумінгу просто захмарні. Про інтернет взагалі страшно подумати - витрати за користування ним у роумінгу можуть бути співмірними вартості проживання. На жаль, не всі можуть забути про мобільний телефон під час відпочинку - комусь необхідно контролювати справи на роботі, хтось змушений тримати в курсі своїх справ близьких та рідних. 

Альтернативою можуть бути TravelSiM, Skype, Viber та Roamer. Зупинимося на кожному з них детальніше. Тарифи на дзвінки розглянемо для трьох випадків: при дзвінках з-за кордону в Україну, а також з України у Грецію і Тапїланд.

TravelSiM

TravelSiM - послуга передплаченого роумінгу, що дає змогу зекономити  на дзвінках із мобільного телефону за кордоном. Цей сервіс надає безкоштовні вхідні дзвінки у 140 країнах світу. Вартість однієї хвилини вихідних дзвінків - від 25 центів, а в 100 країнах не перевищує $1,00 за хвилину. Вартість СМС - від 10 центів.  TravelSiM має можливість переадресації дзвінків, якщо з України телефонують на ваш "рідний" номер. Цей варіант може бути затратним, якщо ви мало подорожуєте або ж якщо у мандрах вам не потрібно надто часто спілкуватися з допомогою мобільного телефону.

Вартість дзвінків з TravelSiM в Україну складає 39 центів, вартість СМС - 59 центів. Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 39 центів за хвилину. Вартість смс - 59 центів. З України в Таїланд: 75 центів за хвилину. Вартість смс: 59 центів за повідомлення. Більше інформації про тарифи та послуги на сайті TravelSiM.

Skype

 

Skype був одним з перших і найпопулярніших на ринку інтертнет-телефонії. Зараз його можна встановити і на смартфон: з  App Store або Google Play  Зв'язок між користувачами сервісу безкоштовний - де б ви не знаходилися. Потрібно лише мати доступ до інтернету, іто до гарного, адже через мобільний інтернет Skype працює кепсько. Зі скайпу можна телефонувати також на стаціонарні та мобільні телефони. Вартість дзвінків в Україну - 7,4 євроценти за хвилину на стаціонарні та 11,1 - на мобільні телефони. Є плата за з'єднання - 6,6 центів, а вартість sms в Україну коштує - 5,4 центи.

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,7 та 5,9 центів за хвилину, плата за з'єднання - 6,6 центів. Вартість смс - 9,6 центів. З України в Таїланд: 1,7 центів за хвилину, плата за з'єднання - 3,6 центів. Вартість смс: 5,1 центів за повідомлення.

Решту тарифів можна переглянути на сайті сервісу

Viber

 

Цей сервіс є прямим конкурентом Skype. Його можна завантажити з App Store та Google Play. Зв'язок між користувачами Viber - безкоштовний. Одразу післявстановлення додаток асоціюється з номером у смартфоні, а дзвінки здійснює через інтернет, навіть мобільний, що і надає йому перевагу над скайпом. Жодних ніків, якіпотрібно забивати в пошук, якщо серед ваших контактів втелефоні є користувачі Viber, ви знатимете, хто вам телефонує. За допомогою послуги Viber Out можна телефонувати на стаціонарні та мобільні телефони, але такий зв'язок вже платний: 15 центів / хв на стаціонарні та 19,5 центів / хв - на мобільні телефони в Україні. 

Якщо телефонувати з України в Грецію, то вартість хвилини розмови складає 1,9 та 5,9 центів за хвилину. З України в Таїланд: 3,9 центів за хвилину.

Інші тарифи - на сайті Viber Out.

Roamer


Ще одним варіантом завжди залишатися у зоні досяжності може стати мобільний додаток Roamer, випущений нещодавно латвійсько-британською компанією. Його можна завантажити як з App Store, так і з Google Play. Він працює не через інтернет-телефонію, що можна вважати перевагою над Skype та Viber, але потрібно купувати місцеву sim-карту по прильоту і зайти на своєму телефоні в додаток для автоматичної активації та прив'язки місцевого номера до вашого постійного.

Греція, вихідні - 21 центів / хв., вхідні - 0,5 цента / хв. Зв'язок з Таїландом: вихідні - 20 центів / хв., вхідні - 0,4 цента / хв. Телефонувати в Україну можна і по 10 центів за хвилину, якщо на іншому кінці теж користуються Roamer. Плата за з'єднання відсутня. Крім дешевих вхідних і вихідних дзвінків із збереженням основного номера телефону користувачі програми отримують доступ до 3G/4G інтернету, а також дзвінків всередині країни за місцевими тарифами.

 

autotravel.ua


25.01.2016 1490 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1289
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2588
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2143
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2208
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6630 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2488 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

379

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1190

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1319

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1449
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

314
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

187
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

612
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

93
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26551
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

577
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10493 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

94
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

121
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

434
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

578
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

651