Супермаркети «АТБ» офіційно визнані максимально безпечними для клієнтів

Мережа магазинів «АТБ» у своїй діяльності дотримує всіх правил і стандартів протиепідемічної безпеки — про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який повідомив офіційні результати перевірки  Держспоживслужби.

З перших днів пандемії COVID-19 торговельна мережа «АТБ» впровадила та дотримує безпрецедентних заходів безпеки. Була проведена спецперевірка Держспоживслужби, під час якої не виявлено ні найменших порушень протиепідемічних заходів.

«За підсумками перевірки було з'ясовано, що ніякого внутрішнього розпорядження, яке дозволяє відвідувачам перебувати в торговельних приміщеннях мережі без засобів індивідуального захисту, не існує. Всі відвідувачі та персонал повинні дотримувати чинних санітарних норм і правил. Якщо хтось зі співробітників дозволяє заходити в зал, не надягаючи маску, обов'язково повідомляйте про такий факт на гарячу лінію мережі «АТБ» або правоохоронним органам», — повідомив головний санітарний лікар України та заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що супермаркети «АТБ» були першими в країні, де торік у перші дні пандемії ввели суворі карантинні вимоги, що стосуються обробки дезінфікційними розчинами, соціального дистанціювання, обов'язкового носіння захисних масок, рукавичок, щитків тощо. Більше того, саме в магазинах  «АТБ», яких на сьогодні в 24 областях країни відкрито 1218, уперше робочі місця касирів  обладнали скляними захисними бар'єрами. Це дуже важливо, адже через каси магазинів лідера вітчизняного ритейлу щодоби проходить більш як чотири мільйони клієнтів. До питання їхньої безпеки, а також безпеки власного персоналу в компанії ставляться дуже серйозно.

При цьому без уваги не залишилися й люди похилого віку, який у зв'язку з коронавірусною пандемією опинилися в групі ризику. Для них в «АТБ» по всій країні ввели спеціальні години роботи. Це допомогло ще більш ефективно розподілити потік клієнтів і знизити ризик зараження для цих громадян.

Як написав на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ», ніякого розпорядження про послаблення маскового режиму не було і не могло бути апріорі. За час пандемії компанія виділила близько 100 мільйонів гривень для гарантування безпеки своїх співробітників і майже в півтора раза більше (150 млн грн.) для реалізації соціальних і благодійних програм.

«Із самого початку пандемії й донині ми дотримуємо найсуворіших заходів щодо створення безпечних умов як для купівлі товарів нашими клієнтами, так і для роботи кожного нашого співробітника… Ми ведемо відкриту та прозору інформаційну політику. Наша пресслужба та гаряча лінія працюють 24/7. Ми в повному обсязі оперативно надаємо інформацію про свою діяльність на всіх корпоративних ресурсах для широкої аудиторії», — пише Борис Марков.

Також варто сказати, що магазини «АТБ» одними з перших у країні були на 100% забезпечені безплатними засобами дезінфекції рук для покупців. Для протидії передання коронавірусу розпочали й багато інших заходів.

Щоб під час карантину мінімізувати соціальні контакти та при цьому розширити можливості громадян безперебійно купувати гарантовано свіжі продукти, корпорація пішла на сміливий крок. Торік в Україні з'явився перший продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Цей новий для української галузі роздрібної торгівлі сервіс дозволив мільйонам українців підтримувати гідний рівень життя, одержувати улюблені продукти до власного столу й при цьому заощаджувати сімейні бюджети. Також були запущені сервіси попереднього замовлення та навіть адресної доставки продуктів.

Минулого року корпорація «АТБ», відгукнувшись на прохання Офісу Президента, закупила та передала обласним лікарням і лабораторним центрам країни 12 французьких діагностичних систем CFX96. Бюджет цього благодійного проєкту тоді становив близько 10 млн грн. Таке обладнання, що дозволяє одночасно проводити сотні досліджень, стало серйозним внеском у боротьбу із коронавірусною пандемією.

Також реалізували масштабний благодійний проєкт з передання українським клінікам вкрай необхідних в умовах пандемії кисневих концентраторів. Лікарні Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Сум,  Херсона, Вінниці, Івано-Франківська, Чернівців, Ужгорода, Львова, Полтави, Луцька, Миколаєва, Чернігова, Житомира та багатьох інших міст одержали новітні кисневі концентратори Promedica OX-10. Загальна вартість такого обладнання перевищує 3,5 мільйона гривень.

Автор: Наталія Мончак

Партнерський матеріал


14.04.2021 1216
Коментарі ()

07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

772
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

908
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

1009
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1560
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2539 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1336

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

108

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

1078

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1210

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1643
02.04.2025

У сучасному світі ми часто їмо поспіхом, на ходу або перед екраном телефону, не звертаючи уваги на сам процес. Але їжа — це не просто набір калорій. Це досвід, задоволення та спосіб отримати гармонію.  

551
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26661 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

933
04.04.2025

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

7831
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3207
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1443
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

1100
02.04.2025

Оксана Білозір — не просто співачка. Вона є одним з символів української пісенної культури та берегинею української пісні, а її творчість — невід'ємною сторінкою в історії української музики.

3706
03.04.2025

Президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у країні, щоб захистити суверенітет і зміцнити національну та економічну безпеку.  

542
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

600
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4513
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1240