Сучасні зерновози: що пропонують українські виробники спецтехніки?

В агропромисловому комплексі України зерновоз завжди відігравав головну роль, адже купити зерновоз – означало купити спецтехніку, яка має відповідати за безпечну та надійну доставку таких цінних вантажів, як збіжжя або олійні культури.

Самоскиди-зерновози: чим користувались українські аграрії раніше?

Ще років п’ять тому українські аграрії були раді новому помаранчевому самоскиду-зерновозу від відомого російсько-татарського вантажного бренду КАМАЗ, а якщо до нього йшов такий самий причіп-зерновоз від НЕФАЗ (дочірня торговельна марка від КАМАЗ в Башкорстані) або від СЗАП (Ставрополь, РФ), то власник, який мав такий зерновоз із двох частин (так званий автопотяг), відчував себе доволі впевненим та міг вважатися успішним бізнесменом в сільськогосподарській галузі. Тішились і тоді, коли купували аналогічні білоруські самоскиди-зерновози з причепами від МАЗ.

Але сучасному господарю такої, вже трохи застарілої, техніки вже замало (тим паче, що за відомих причин нові КАМАЗи з НЕФАЗАМИ, причіпна техніка СЗАП, вантажні авто та причепи МАЗ більше не завозяться в Україну), тому настав час запропонувати українським аграріями дещо краще та надійніше – виробництво та продаж зерновоза, який виготовлено в Україні.

Зерновоз сьогодні: що пропонують в Україні?

Найсучасніші зерновози з комбінованим розвантаженням місткого самоскидального кузова – це не фантастика, а реалії сьогодення, так як в Україні багато виробників спецтехніки активізували виробництво таких великих самоскидальних кузовів із встановленням їх на сумісні вантажні шасі. Це не тільки вигідно, але й значно швидше можна отримати потрібний зерновоз або партію таких машин завдяки локальному розташуванню виробничих потужностей.

Зерновози в Україні стали дуже затребуваними завдяки широкомасштабному вторгненню країни-агресора. В рамках «зернового коридору», який став майже єдиним шляхом для вивозу збіжжя на експорт, знадобилось багато транспортно-колісних засобів із зерновозними самоскидальними кузовами аби безпечно перевезти збіжжя та олійні культури, не піддаючи їх ризику зустрітись в дорозі з пилом, брудом, комахами, опадами, прямими променями сонця.

Звісно, в Україні виготовляють тільки самі кузовні надбудови, а ось для монтажу кузовів використовують сумісні вантажні шасі та причіпну техніку від таких відомих торгових марок, як:

  • JAC
  • DONGFENG
  • MAN
  • SITRAK
  • SINOTRUK HOWO
  • HONGYAN GENLYON та ін.

Вантажна техніка українського виробництва для встановлення зерновозів також може використовуватись, але внаслідок військових дій шасі українського виробництва наразі використовуються в основному для силових структур.

Реклама


29.06.2024 422
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2606
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1632 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3708
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5496
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1722
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2138

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

221

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

234

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

427

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

918
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

522
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

801
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2501 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

569
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

907
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4952
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

770
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

697
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

631
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

433
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

761
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

922 2