В агропромисловому комплексі України зерновоз завжди відігравав головну роль, адже купити зерновоз – означало купити спецтехніку, яка має відповідати за безпечну та надійну доставку таких цінних вантажів, як збіжжя або олійні культури.
Самоскиди-зерновози: чим користувались українські аграрії раніше?
Ще років п’ять тому українські аграрії були раді новому помаранчевому самоскиду-зерновозу від відомого російсько-татарського вантажного бренду КАМАЗ, а якщо до нього йшов такий самий причіп-зерновоз від НЕФАЗ (дочірня торговельна марка від КАМАЗ в Башкорстані) або від СЗАП (Ставрополь, РФ), то власник, який мав такий зерновоз із двох частин (так званий автопотяг), відчував себе доволі впевненим та міг вважатися успішним бізнесменом в сільськогосподарській галузі. Тішились і тоді, коли купували аналогічні білоруські самоскиди-зерновози з причепами від МАЗ.
Але сучасному господарю такої, вже трохи застарілої, техніки вже замало (тим паче, що за відомих причин нові КАМАЗи з НЕФАЗАМИ, причіпна техніка СЗАП, вантажні авто та причепи МАЗ більше не завозяться в Україну), тому настав час запропонувати українським аграріями дещо краще та надійніше – виробництво та продаж зерновоза, який виготовлено в Україні.
Зерновоз сьогодні: що пропонують в Україні?
Найсучасніші зерновози з комбінованим розвантаженням місткого самоскидального кузова – це не фантастика, а реалії сьогодення, так як в Україні багато виробників спецтехніки активізували виробництво таких великих самоскидальних кузовів із встановленням їх на сумісні вантажні шасі. Це не тільки вигідно, але й значно швидше можна отримати потрібний зерновоз або партію таких машин завдяки локальному розташуванню виробничих потужностей.
Зерновози в Україні стали дуже затребуваними завдяки широкомасштабному вторгненню країни-агресора. В рамках «зернового коридору», який став майже єдиним шляхом для вивозу збіжжя на експорт, знадобилось багато транспортно-колісних засобів із зерновозними самоскидальними кузовами аби безпечно перевезти збіжжя та олійні культури, не піддаючи їх ризику зустрітись в дорозі з пилом, брудом, комахами, опадами, прямими променями сонця.
Звісно, в Україні виготовляють тільки самі кузовні надбудови, а ось для монтажу кузовів використовують сумісні вантажні шасі та причіпну техніку від таких відомих торгових марок, як:
- JAC
- DONGFENG
- MAN
- SITRAK
- SINOTRUK HOWO
- HONGYAN GENLYON та ін.
Вантажна техніка українського виробництва для встановлення зерновозів також може використовуватись, але внаслідок військових дій шасі українського виробництва наразі використовуються в основному для силових структур.
Реклама