Сучасні тренди просування у Facebook

Якщо ви прагнете досягти виняткових результатів в інтернет-маркетингу у 2024 році, просування у Facebook відіграватиме ключову роль у ваших планах. Це не дивно, адже Facebook є сертифікованим рекламним центром. Платформа приваблює понад 3 мільярди активних користувачів щомісяця, і дослідження показують, що Facebook часто забезпечує найвищу рентабельність інвестицій серед усіх соціальних мереж.

Однак якщо ви хочете максимально використати можливості Facebook, вам потрібно йти в ногу з часом. Йдеться не про використання найновішого сленгу чи зйомку нових божевільних відео. Ми маємо на увазі реагування на зміни у платформі та використання нових маркетингових можливостей.

Реклама в Фейсбуці постійно розвивається. Змінюється поведінка аудиторії, з’являються різні стратегії, налаштовуються алгоритми та випускаються нові інструменти. Якщо ви не будете в курсі цих подій, ви дуже легко виявите, що відстаєте від конкурентів. Давайте розглянемо тенденції реклами у Facebook, які матимуть великий вплив на світ онлайн-маркетингу.

1. Розвиток взаємодії з інфлюенсерами

Партнерський маркетинг тривалий час був надзвичайно популярним серед рекламодавців у соціальних мережах, і легко зрозуміти чому. Завдяки інфлюенсерам ви можете миттєво зв’язатися із заздалегідь сформованою аудиторією зацікавлених клієнтів. Мало того, ви також можете швидко завоювати авторитет і сформувати довіру до своїх продуктів.

З одного боку, співпраця з блогерами, безсумнівно, є ефективною. Більше половини споживачів у всьому світі кажуть, що вони купили б продукт, якщо його порекомендують «лідери думок». З іншого боку, статистика свідчить, що більшого успіху досягають ті бренди, які поєднують звичайну рекламу у Facebook та взаємодію з впливовими особами. Таким чином вони частіше спонукають користувачів додавати продукти до своїх кошиків.

Справжнім ключем до успіху є партнерство з мікроінфлюенсерами. Вони можуть залучити меншу кількість прихильників, але часто користуються високою повагою в дуже конкретних нішах. У той час як глобальний парфумерний бренд може досягти успіху з впливовою зіркою, бізнес, що продає бухгалтерське програмне забезпечення, ймовірно, виграє від більш цілеспрямованого підходу.

Отже, ви зможете завоювати довіру та збільшити продажі за допомогою партнерства із мікроінфлюенсерами у поєднанні з традиційними рекламними кампаніями.

2. Покращення роботи Facebook Messenger на основі штучного інтелекту

В останні роки штучний інтелект набирає популярності. Якщо ви не включите ШІ у свою стратегію просування у Facebook, ви втратите фантастичні можливості для залучення клієнтів та підтримки в чаті. Статистика чат-ботів показує, що вони здатні обробляти 70% звернень клієнтів, а 55% компаній генерують більше продажів, використовуючи ці можливості.

Наприклад, чат-боти на основі ШІ, реалізовані через Facebook Messenger, можуть бути неймовірно потужними для будь-якого бізнесу. Вони можуть негайно відповідати на запити користувачів, збирати інформацію про клієнтів. Окремі чат-боти можна інтегрувати з різними онлайн-платформами та CRM-системою, що допоможе вам побудувати бездоганну маркетингову стратегію.

3. Інтернет-магазини ще тісніше інтегруються з Facebook та Instagram

Facebook стає посередником у процесі онлайн-шопінгу, що змінює правила гри для брендів. Якщо ви хочете максимізувати продажі, переконайтеся, що ви забезпечуєте безперебійну взаємодію з клієнтами у Facebook за допомогою рекламних оголошень, зручних варіантів замовлення та кампаній, орієнтованих на продукт.

Замість того, щоб розглядати свою бізнес-сторінку у Facebook і каталог інтернет-магазину як окремі одиниці, подумайте про те, як ви можете об’єднати шлях клієнта та відкрити якомога більше точок взаємодії споживачів.

Взявши до уваги ці тенденції та використовуючи перевірені стратегії реклами у Facebook, ви зможете налаштуватися на успіх у найближчій перспективі.

Реклама


25.08.2024 205
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

646
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

911 1
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2517
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1817
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2104
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5709 16

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

142

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

270

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1233

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1241
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

978
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

817
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14644
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

670
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10471
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6171
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

699
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

695
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2919
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

644
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

715
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

625