Історія та бойові дії дивізії «Галичина» - у світлинах. Фотоальбом під назвою «Івано-Франківська станиця Галицького братства колишніх вояків 1-ї української Дивізії «Галичина» Української Національної Армії» презентували в Івано-Франківську. Видання - особливе. У ньому перелік усіх дивізійників Прикарпаття та коротка довідка про них.
Чимало світлин - унікальні. Це - старі знімки Станіславова, коли добровольців набирали у лави дивізійників. Далі - фото із вишкільних таборів. Та сучасні. На них старі вояки проводять просвітницьку діяльність. "Скарбом" видання є агітаційні плакати Галицького братства дивізійників. Упорядників альбому двоє: Михайло Мулик та нині покійний Володимир Малкош. Видавці зізнаються, роботу над фотоальбомом провели масштабну.
Михайло Мулик за освітою бухгалтер, працював вчителем, а по духу - дивізійник. Перший арешт за часів польського режиму - у 13 років. Далі - військовий вишкіл. Псевдо "Грозний" та власна визвольна війна. Про Михайла Мулика усе, як в народній пісні: тато - січовий стрілець. У родині три брати: старші - в УПА , а він - в дивізії СС "Галичина".
Із закидами, що дивізія "Галичина" - німецьке збройне формування, голова Галицького братства її ветеранів не згоден. Каже, усі хто там був - українці. Пригадує, коли формували дивізію зголосилися 82 тисячі бажаючих. Вони боролися за незалежність України. Власний шлях пройшли недаремно. В Івано-Франківську колишніх дивізійників залишилося в живих четверо, інформує Вежа.
Офіційна презентація фотоальбому про стрілецьку дивізію «Галичина» відбудеться на початку серпня у Народному домі. Упорядники запрошують відвідати презентацію усіх, чиї родичі та знайомі боролися у лавах дивізійників.