Сповідь Кавеенщика

 

/data/blog/128852/5850a5cd89367888b10728c957e05e72.jpg

 

«Я хочу вам посповідатись. Я анонімний кавеенщик, я не думаю про друзів, про універ, я забив на особисте життя. А в голові, тільки ці шуточки. Я прокидаюсь посеред ночі в холодному поту і…починаю писати сценарій. Я божеволію».                          

Такими словами і розпочалось наше інтерв’ю з учасниками команди КВК «Як варіант» Олегом Боровичем  та Андрієм Петріньком. Я з великим задоволенням вислухала таку своєрідну «сповідь» хлопців і хочу поділитись нею з вами.

 

Андрій Петрінько *

Олег Борович #

 – Коли була створена ваша команда?

* На 3 курсі, колишній сенатор нашого Факультету Михайло Качанський, якраз перед Кубком Ректора сказав мені: «Андрій, треба нарішати команду», ну тобто створити. З того часу все почалося.

 

– Як ви набирали учасників команди?

# По оголошенню… але по о-го-ло-ше-нню ніхто не-прий-шов :)

* Так, я з Боровичем  та Зубиком зробили оголошення. Написали все як треба: час (15:00), дату, місце (602 аудиторія), ну як-то пишуть, коли кличуть дівчину на здибанку. Отже, ми прийшли на 15:00 і…більше ніхто не прийшов :)…просиділи ще десь пів години, а тоді розійшлися. Отакий був початок…

 

– То як все таки ви набрали  команду?

* Одразу ж, в команді було нас троє (як три мушкетера): я, Олег Борович та Петро Гуцул (класний чувак, якого на жаль, вигнали з універу).  В той день мені написала Христя Павлюк ,  що якщо потрібна буде її допомога, то я можу звертатись. А зараз прозвучить ексклюзивна інформація, яку я розповім тільки вам: насправді, я і не думав брати Христю  в команду:)

# Але просто не було більше кому грати :) Хоча тепер важко уявити команду без Христі.

 

– Чому  ви назвались «Як варіант»?

# Спочатку наша команда називалась «Тук-тук», під такою назвою ми виступали на Кубку Ректора в 2015 році. Але 8 грудня 2015 року ми об’єднались з юристами. Після виступу, ми трохи з ними «подружились» і почали роздумувати над назвою. Варіантів було багато, нічого не вибравши, ми вирішили назвати команду «Як варіант».

 

–  Чи часто змінювався склад вашої команди?

* Частенько, ми майже як «Віа гра»:) Спочатку, як уже згадувалось, ми виступали під назвою «Тук-тук», тоді склад був такий: Я, Олег Борович, Христя Павлюк, Петро Гуцул і Любомир Зубик (наш звукач). А потім Гуцул нас покинув, уже з відомих вам причин. Після «Зимового Кубку Нафти», де ми  виступали,  наш редактор Володимир Іванович порекомендував мені утворити  збірну Прикарпатського. В той момент ми зв’язались з Олегом Курдидиком  (він юрист) і вирішили  об’єднатися.

# Пізніше, до нас доєднались дві дівчинки з Медичного, але через навчання згодом покинули нас.

 

– То це постійний склад команди?

* Так постійний. Отже, команда «Як варіант» складається з мене, Олега Боровича, Христі Павлюк, Любомира Зубика, Олега Курдидика та Арсена Кутинського.

 

za095lcfzn4

 

– Як ви пишете жарти на свої виступи? Коли до вас приходить творче натхнення?

* Оо, творче натхнення приходить тоді, коли ми відкриваємо Історію українського козацтва під редакцією Смолія і Степанкова, починаємо вивчати історіографію якогось питання :) … Та якщо серйозно, то  ми збираємось командою і починаємо творити.

# До речі, в нас  в команді діє сухий закон…до виступу:)

 

– Отже сценарії ви складаєте усі разом?

* Ну майже. Жарти пишемо я, Борович та Курдидик. Христя у нас редактор, зазвичай саме вона  каже нам що смішно, а що ні.

# І їй завжди все не смішно:)

* Любчик  у нас відповідає за музику і робить це круто.

# Як то кажуть, « у всіх звукач від Бога, а у нас від сусіда» :)

* Арсен це наша «актьорочка».

 

– Хто у вас капітан команди?

# Наш капітан Андрійко Петрінько :)

 

wepi5z_p0pw

 

– Чи часто ви проводите репетиції?

* Так, досить часто, не завжди звичайно наші репетиції продуктивні, але все ж вони є:)

# Колись все було чітко та строго по годинах, а зараз «го на репетицію» «го» і всьо…приходить половина:)

 

– Чи часто ви сваритесь на репетиціях або перед виступами?

* Практично не сваримось. Хтось деколи може натупити чи надутись, але це швидко проходить.

 

– Чи вистачає у вас часу на навчання? Як ви поєднуєте КВК з навчанням?

# Ніяк, ми талонщики :)

* Насправді, то не так часу не вистачає на навчання, як сил. КВК вимагає багато зусиль і повної віддачі, тому досить часто ми просто виснажуємось.

 

– А як ставляться викладачі до вашої справи?

* Хто з викладачів знає про нас, то підтримує. Часто відвідують наші виступи.

 

– Де ви ще виступали окрім нашого університету?

# В грудні 2015р. ми виступали на фестивалі “Кавалєрка 2016”. Дійшли ми на Кавалєрці тільки до півфіналу; в лютому 2016 р. побували на фестивалі Дрогобицької ліги “ДаЛеКо 2016”; в березені 2016 поїхали на Тернопільську Лігу сміху. Нас також запрошували виступати в CentralClub та tuninghall. В жовтні 2016 р. відвідали  “Закарпатську лігу КВН 2016-17”.  В грудні 2016 р. взяли участь в “Кавалєрці 2017”. Зовсім не готові до неї, напрягли свої ізвілини і написали сценарій за 2 дні до фестивалю. Слава Богу, все вийшло і ми в сезоні Кавалєрки.

 

– Чи рекомендуєте ви нашим студентам займати КВК і продовжити вашу справу?

*Та ні, не радимо, бо самі розумієте це конкуренція :)

#Можете починати тільки тоді, коли ми закінчимо універ… але нас ще попереду  чекає магістратура, аспірантура, викладацька діяльність, тому  десь років через 20 створюйте власну команду:)

 

8wx2hbftpqo

*Проте, якщо серйозно, то звичайно що рекомендуємо. Повірте, якщо ви творчі, любите жартувати і не знаєте куди себе подіти, КВК саме для вас.  По-перше це цікаво і весело, по-друге ви заведете багато нових і корисних знайомств, по-третє завдяки КВК поїздите трохи Україною. Ну і в принципі це в майбутньому може приносити непогані гроші або погані, або взагалі ніякі - це вже залежить від вас:)

 

 

Розмову вела Іра Сапіга, histreview

Фото Андрій Павлюк


04.04.2017 Іра Сапіга 2022 0
Коментарі (0)

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

919 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

817
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1631
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2266
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4242 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3248

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

234

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

469

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

410

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

876
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

652
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

693
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

978
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1105
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

691
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6276
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1767
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31785 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1576
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

780 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

740