Сповідь Кавеенщика

 

/data/blog/128852/5850a5cd89367888b10728c957e05e72.jpg

 

«Я хочу вам посповідатись. Я анонімний кавеенщик, я не думаю про друзів, про універ, я забив на особисте життя. А в голові, тільки ці шуточки. Я прокидаюсь посеред ночі в холодному поту і…починаю писати сценарій. Я божеволію».                          

Такими словами і розпочалось наше інтерв’ю з учасниками команди КВК «Як варіант» Олегом Боровичем  та Андрієм Петріньком. Я з великим задоволенням вислухала таку своєрідну «сповідь» хлопців і хочу поділитись нею з вами.

 

Андрій Петрінько *

Олег Борович #

 – Коли була створена ваша команда?

* На 3 курсі, колишній сенатор нашого Факультету Михайло Качанський, якраз перед Кубком Ректора сказав мені: «Андрій, треба нарішати команду», ну тобто створити. З того часу все почалося.

 

– Як ви набирали учасників команди?

# По оголошенню… але по о-го-ло-ше-нню ніхто не-прий-шов :)

* Так, я з Боровичем  та Зубиком зробили оголошення. Написали все як треба: час (15:00), дату, місце (602 аудиторія), ну як-то пишуть, коли кличуть дівчину на здибанку. Отже, ми прийшли на 15:00 і…більше ніхто не прийшов :)…просиділи ще десь пів години, а тоді розійшлися. Отакий був початок…

 

– То як все таки ви набрали  команду?

* Одразу ж, в команді було нас троє (як три мушкетера): я, Олег Борович та Петро Гуцул (класний чувак, якого на жаль, вигнали з універу).  В той день мені написала Христя Павлюк ,  що якщо потрібна буде її допомога, то я можу звертатись. А зараз прозвучить ексклюзивна інформація, яку я розповім тільки вам: насправді, я і не думав брати Христю  в команду:)

# Але просто не було більше кому грати :) Хоча тепер важко уявити команду без Христі.

 

– Чому  ви назвались «Як варіант»?

# Спочатку наша команда називалась «Тук-тук», під такою назвою ми виступали на Кубку Ректора в 2015 році. Але 8 грудня 2015 року ми об’єднались з юристами. Після виступу, ми трохи з ними «подружились» і почали роздумувати над назвою. Варіантів було багато, нічого не вибравши, ми вирішили назвати команду «Як варіант».

 

–  Чи часто змінювався склад вашої команди?

* Частенько, ми майже як «Віа гра»:) Спочатку, як уже згадувалось, ми виступали під назвою «Тук-тук», тоді склад був такий: Я, Олег Борович, Христя Павлюк, Петро Гуцул і Любомир Зубик (наш звукач). А потім Гуцул нас покинув, уже з відомих вам причин. Після «Зимового Кубку Нафти», де ми  виступали,  наш редактор Володимир Іванович порекомендував мені утворити  збірну Прикарпатського. В той момент ми зв’язались з Олегом Курдидиком  (він юрист) і вирішили  об’єднатися.

# Пізніше, до нас доєднались дві дівчинки з Медичного, але через навчання згодом покинули нас.

 

– То це постійний склад команди?

* Так постійний. Отже, команда «Як варіант» складається з мене, Олега Боровича, Христі Павлюк, Любомира Зубика, Олега Курдидика та Арсена Кутинського.

 

za095lcfzn4

 

– Як ви пишете жарти на свої виступи? Коли до вас приходить творче натхнення?

* Оо, творче натхнення приходить тоді, коли ми відкриваємо Історію українського козацтва під редакцією Смолія і Степанкова, починаємо вивчати історіографію якогось питання :) … Та якщо серйозно, то  ми збираємось командою і починаємо творити.

# До речі, в нас  в команді діє сухий закон…до виступу:)

 

– Отже сценарії ви складаєте усі разом?

* Ну майже. Жарти пишемо я, Борович та Курдидик. Христя у нас редактор, зазвичай саме вона  каже нам що смішно, а що ні.

# І їй завжди все не смішно:)

* Любчик  у нас відповідає за музику і робить це круто.

# Як то кажуть, « у всіх звукач від Бога, а у нас від сусіда» :)

* Арсен це наша «актьорочка».

 

– Хто у вас капітан команди?

# Наш капітан Андрійко Петрінько :)

 

wepi5z_p0pw

 

– Чи часто ви проводите репетиції?

* Так, досить часто, не завжди звичайно наші репетиції продуктивні, але все ж вони є:)

# Колись все було чітко та строго по годинах, а зараз «го на репетицію» «го» і всьо…приходить половина:)

 

– Чи часто ви сваритесь на репетиціях або перед виступами?

* Практично не сваримось. Хтось деколи може натупити чи надутись, але це швидко проходить.

 

– Чи вистачає у вас часу на навчання? Як ви поєднуєте КВК з навчанням?

# Ніяк, ми талонщики :)

* Насправді, то не так часу не вистачає на навчання, як сил. КВК вимагає багато зусиль і повної віддачі, тому досить часто ми просто виснажуємось.

 

– А як ставляться викладачі до вашої справи?

* Хто з викладачів знає про нас, то підтримує. Часто відвідують наші виступи.

 

– Де ви ще виступали окрім нашого університету?

# В грудні 2015р. ми виступали на фестивалі “Кавалєрка 2016”. Дійшли ми на Кавалєрці тільки до півфіналу; в лютому 2016 р. побували на фестивалі Дрогобицької ліги “ДаЛеКо 2016”; в березені 2016 поїхали на Тернопільську Лігу сміху. Нас також запрошували виступати в CentralClub та tuninghall. В жовтні 2016 р. відвідали  “Закарпатську лігу КВН 2016-17”.  В грудні 2016 р. взяли участь в “Кавалєрці 2017”. Зовсім не готові до неї, напрягли свої ізвілини і написали сценарій за 2 дні до фестивалю. Слава Богу, все вийшло і ми в сезоні Кавалєрки.

 

– Чи рекомендуєте ви нашим студентам займати КВК і продовжити вашу справу?

*Та ні, не радимо, бо самі розумієте це конкуренція :)

#Можете починати тільки тоді, коли ми закінчимо універ… але нас ще попереду  чекає магістратура, аспірантура, викладацька діяльність, тому  десь років через 20 створюйте власну команду:)

 

8wx2hbftpqo

*Проте, якщо серйозно, то звичайно що рекомендуємо. Повірте, якщо ви творчі, любите жартувати і не знаєте куди себе подіти, КВК саме для вас.  По-перше це цікаво і весело, по-друге ви заведете багато нових і корисних знайомств, по-третє завдяки КВК поїздите трохи Україною. Ну і в принципі це в майбутньому може приносити непогані гроші або погані, або взагалі ніякі - це вже залежить від вас:)

 

 

Розмову вела Іра Сапіга, histreview

Фото Андрій Павлюк


04.04.2017 Іра Сапіга 1542 0
Коментарі (0)

01.12.2021
Сергій Білий

В міру глобального потепління зими в нашому регіоні все менше радують снігопадами та морозами. Тепла безсніжна зима – колись прикрий виняток – сьогодні поступово перетворюється радше на загальне правило. І якщо, скажімо, для міських комунальних служб такі метаморфози – в радість, то для туристів – це справжній жах... Фіртка знає, що робити пересічному туристу, якщо зима є не лише безсніжною, але й теплою.

643
26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

1438
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилуватися водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

2120
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

4046
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

3589
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

3560

Для тих, хто з якихось причин не може наважитись на спорт, боїться почати чи лише почав, хочу сказати, що ніколи не пізно бути на старті!  

341

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у цей момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Ясність наставала у процесі падіння. Але, як би низько ці люди не падали, вони рефлексивно підводилися і знову дряпалися на гору.

1511

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

15468 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

2491
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

1607
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

7287
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

16229
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

373
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

5889
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

7362 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

7694
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

3199
03.12.2021

У Берліні, на подвір'ї Міноборони ФРН, пройшла традиційна військова церемонія Großen Zapfenstreich – з посади канцлерки Німеччини після 16 років роботи йде Ангела Меркель. 

277
02.12.2021

Відповідний законопроєкт вніс на розгляд Верховної Ради Володимир Зеленський, про що він повідомив сьогодні у щорічному посланні до депутатів та українського народу.

421
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

2454
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

3070