Спілкування з монахом

 

Вчора мав розмову із монахом, яка тривала три години: перше знайомство й такий шалений вибух інформаційного спаму від мене. Хоча робив уточнення, відносно того, що більшість думок Вже є частиною мого особистого досвіду - але монах виявився більш обізнаним за мене. І в точних науках, і в літературі, і навіть в мобільності реагування.


Ми проговорили аспекти діяння Христа, безповоротності війни світової, колоніального заселення інших планет, діяльності Маска, якого я впевнено називав найбільшим аферистом, а потім сам себе виправив, бо зрештою його змусять стати все ж таки людиною... 


І я вже наперед зрозумів, що ми станемо товаришами, бо сам завжди мріяв бути монахом - можливо ще ним стану. Бо це є покликання, а себе сам окреслив місіонером на ниві доброчинності, бо це є єдиним спасінням.


Говорив довго й голосно про важливість церкви, про дисциплінування, про суб'єктивного бога, про асоціальність окремих спільнот, яких засудив в моментах домінування фобій, а на запитання, яким я бачу бога векторно спрямував на свою іпостась й безпосередньо іпостась монаха, як збір часток бога в сфері загальної трансцендентальної сили. 


Що найбільше мене дивувало, це факт того, що майже цілу оповідь я посилався на вчення Платона. Переконав себе вкотре, що достатньо читати Святе Письмо й Платона. Зараз додам третю Книгу - Книгу Буття. Це тактична соціальна динамічність твого в аспектах стратегій буденного. Книга Буття страшна й неозначена, хоча можна дати із тим раду. 


Не міг дати твердої оцінки гіпнозу - бо зрештою сказав, що придбав достатньо літератури для ознайомлення, але практично відчув на своїй шкірі. Гіпноз торкається тільки морально свідомих персоналій й тих кого задурюють хімічно, тобто біохімічними засобами через епітеліальну корку.


Монах поглинав мою безодню, я відчув, що присамітнення потребує спілкування й підведення окремих абсолютних категорій.
Коли я їхав долому, я зрозумів, що бог живе повноцінно усюди незалежно від експансії зла. Бо зло модифіковане й не є абсолютним, а пристосованим чужеродним, що знову ж таки токається планети із соняшним промінням. Я переконував, що сатана живе на сонці, монах не заперечував, лишень посміювався, ніби розумів моє заблуднення чи приймав твердо мою переконаність. Розказував своє розуміння того, що колайдер побудував Ватикан, що центральний офіс МВФ знаходиться в Ватикані, що усе приховане в Ватикані - зрештою таїнство тому і є таїнством, бо відповідь будь-яка виключається, лишень на секрет можна дати якусь аргументацію й то, неточну. Говорили про хвороби, про важливість фізичних досконалень, звинуватили греків у всіх бідах, окреслили чітку межу між божественним та поганським. 


Теслу я назвав страшним ідолом, добре, що не демоном, хоча міфічність окремих сотворень набуває тілесних обвантажень. Розказав, що є плюси Розширеної мережі в тому, що можна зібрати спільно кошти на лікування, можна віднайти злочинця, бо є адреси й прив'язані контенти. Є і недоліки - це залежність, це брак живого спілкування, це тотальна суха абстрактність. Гадаю Ассман усю мережеву акивність окреслив би Плоським абстракним неврозом /САН/: це викладання світлин із поїданням чи застіллям - це просто рагулізм вищого гатунку, чи фото своїх ніг, чи фотографування біля скульптур - питається для чого?? 


Це ж профанація усього, хоча профанація теж є запорукою для увірування. І це також думка Платона. Як би Платон жив би зараз- це такий тренд, що робили б заскорузлі генії в наш час безчасся - він би поринув в політику і він би очолив війну. Нажаль інакшого сценарію не може бути і я в цьому впевнений, потім би він це виправдав й аргументував так, що б не мали до нього жодних претензій. 


Чи страждав би Платон сидромом САНу, імовірно, хоча Ніякого Платона не було, ніякого Сократа не було, ніякого Леонардо не було. Ніякого Шекспіра не було. 


І я зможу доказати, що Леонардо не було- це спільний образ , абстракція, оскар своєї епохи, штучно сформований для Ідолопоклоніння - треба розрізняти. 


Сократа не було, можливо був Макіавеллі, бо страждав дуже голосно. Можливо був Копернік- Бруно точно не було.
Можливо був Архімед, хоча не було ніякого Архімеда, і ніхто йому голову не рубав, хоча ідол з нього непоганий. Треба почитати мірче Еліаде й Фрезера. Там будуть ще докази. 


Чи був Мікеланджело. Не знаю. чи був він гомосексуалістом. Не знаю. Чи був Рафаель. Не знаю. Одним словом, треба рухатись до істини...


23.03.2017 Роман Бончук 2275 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2008
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1879
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1878
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5572 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2170 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1531

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

771

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

835

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1044

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1022
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1794
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3701
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10287
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26175
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10211 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7738
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

255
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

283
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

403
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1305
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

903