Солодощі, від яких найменше товстіють

 

7 солодощів, від яких найменше товстіють, солодощі, здорове харчування, корисні продукти

Як приємно після щільного обіду попити чайок з чимось дуже солодким і смачним. Десерт є природним завершенням трапези. Однак, поспішаю відмітити, що він не дуже добре відбивається на талії.

 

Але що робити, солоденького хочеться! А я вам скажу, що робити. Замінити надцуркові жирні тістечка на щось менш калорійне і більш корисне. Не знаєте таких? Перед вами 7 альтернатив висококалорійним десертам.

1. Мармелад

Не дивлячись на те, що ця солодкість досить калорійна, вона не шкодить фігурі. В основу мармеладу входить пектин, який містить корисні для нашої шкіри харчові волокна, знижує рівень «поганого» холестерину в крові і виводить з організму токсини. І в ньому майже немає жирів. Звичайно, це не відноситься до тих солодощів, що зверху посипані цукром! Уявіть, що ви просто з’їсте ложку цього самого цукру. Ефект той же!

2. Пастила і зефір

У пастили і зефіру, так само, як і в мармеладі немає небезпечних жирів. Вибирайте зефір без шоколаду і особливих додаткових начинок, саме так найменше товстіють. Також в цих продуктах багато білка – будівельного матеріалу для м’язової тканини, заліза і фосфору. Так що вони навіть корисні. В міру, звичайно ж!

3. Сухофрукти

За солодощі вони будь-яким цукеркам ще фору дадуть, проте, такого вбивчого ефекту на фігуру не виявляють. Курага, чорнослив, родзинки і горішки – відмінна альтернатива шоколадним батончикам на ніч. Однак, захоплюватися ними теж не варто. Нормою є 50 грам в день.

4. Желе і пудинги

В їх основі знаходиться желатин або агар-агар. Желе на основі натуральних соків і пюре знову ж містить пектин – речовина, що знижує рівень холестерину і покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Виходить, ви не тільки найменше товстішаєте, а ще й допомагаєте травленню! А молочні та йогуртові пудинги – відмінне джерело кальцію. Калорійність 150-200 калорій, 0-5% жирів.

5. Цитрусові

Вони, звичайно, не самі солодкі фрукти на світі, але вгамувати “цукровий” голод ними все ж можна. До того ж вони шалено корисні! Цитрусові містять вітаміни А, С, Е, селен, цинк, глутатіон та інші необхідні нам речовини. Завдяки цьому лимони, апельсини, мандарини та грейпфрути запускають в тілі процеси омолодження, допомагають протистояти вірусам і прискорюють одужання. Крім того, грейпфрути покращують роботу видільної системи. Кілограмами їх їсти, звичайно, не варто, це може бути чревате алергією.

6. Морозиво та молочні коктейлі

Я припускаю, що цей пункт злегка здивує вас. Поспішаю вас засмутити, я, звичайно ж, мала на увазі низькокалорійне морозиво. Від такого виду ласощів не тільки найменше товстіють, воно навіть трохи сприяє схудненню. Адже морозиво – відмінне джерело кальцію, а кальцій відіграє в схудненні аж ніяк не останню роль, оскільки спонукає організм спалювати зайвий жир швидше. Для ще більшої користі доповнюйте морозиво не шоколадом або карамеллю, а натуральними або замороженими фруктами, горіхами, повітряним рисом.

7. Гіркий шоколад

Ця солодкість, звичайно, на любителя, проте, проти неї не виступає практично жоден дієтолог. Шоколад містить багато антиоксидантів, які зменшують ризик захворювань раком і серцево-судинними захворюваннями. Забудьте про молочний або білий шоколад, вибирайте тільки той, в якому не менше 80% какао. Цю інформацію можна витягти із зворотного боку упаковки. Обов’язково зверніть на це увагу.

 

vkurse.ua


26.03.2013 3459 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

209
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1333
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2435 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3582
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2907
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2115

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

581

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

429

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1609

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1766
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

254
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

475
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

771
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4931
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

331
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

844
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10091
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

469
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

223
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

344
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

372
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

691