Що з'їсти на сніданок. 13 продуктів, які підбадьорять не гірше кави

 

Звичайний сніданок, що складається з вівсянки, омлету та склянки апельсинового соку допоможе вам не тільки прокинутися, але ще і зберегти ранкову бадьорість на досить великий проміжок часу.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з доступними продуктами, які за дією на організм можуть зрівнятися з кавою.

 

Отже, під пунктом номер 1 в нашому списку йде, як завжди, шоколад. Чому? Ну крім того, що він смачний, він містить багато цукру і є поштовхом для вироблення ендорфінів — цього цілком достатньо для того, щоб отримати заряд енергії на пару годин, якщо не довше. Думаю, що всі пам‘ятають правило «Перед іспитом краще з’їсти шоколадку або випити міцний і солодкий чай»?

 

2. Холодна вода. Зневоднення є однією з причин втоми. Пийте побільше води, особливо вранці, і буде вам радість. Принаймні, фізично ви будете почувати себе набагато краще. Особливо, якщо будете пити з ранку тільки вставши з ліжка хоча б склянку води.

 

3. Ягоди. Будь-яка ягода — це добре та корисно. А ще краще, якщо це буде малина, чорниця та полуниця. Ці ягоди повні натуральних стимуляторів!

 

4. Апельсиновий сік. Цитрусові — знахідка для вічно сплячих! Сам сік повний вітаміну С, який наповнює організм енергією, а запах апельсина, лайма та лимона стимулює мозкову діяльність. Особливо це актуально взимку, застуда так і літає у повітрі. Лимон і лайм теж підійдуть, але їх сік краще вживати з великою кількістю цукру та злегка розбавляти водою. Перевірено на власному досвіді.

 

5. Що-небудь холодне. Про холодну воду вже сказано, але тут підходить будь-який холодний напій — газована вода, сік і т.д. Холод — це шок для всього організму, який отримує струс і починає працювати на повній потужності.

 

6. М‘ясо. Протеїни, які міститися в м’ясі, повільно переробляються, відповідно, енергія виділяється повільніше, але її і вистачає на більш довгий час. Звичайно, замість кави не можна з‘їсти шматок м’яса та відразу ж прокинутися, але запас енергії буде поповнений. Це ж відноситься і до риби. Якщо попереду важкий день краще з‘їсти шматок курки або рибу, ніж вермішель або хліб.

 

7. Горіхи. Вони також вельми поживні й допоможуть вам зарядити батарейки. Тільки захоплюватися ними теж не варто, особливо на ніч, бо як залишки непереробленої енергії відкладаються, на жаль, не в мозку, а в інших частинах тіла. Проблемних.

 

8. Зелений чай. Ну тут і так все зрозуміло, тому як в будь-якому чаї міститься кофеїн. А зелений чай ще й найкорисніший. Якщо ви вип’єте чашку чаю, будете бадьорі набагато довше, ніж після чашки кави. Тільки якщо після кави ви практично відразу ж відчуваєте себе бодрячком, то дія чаю настає не так швидко.

 

9. Яблука. Яблука містять в собі бор, який підвищує пильність організму. Тобто увага до деталей підвищується і ви не пропустіть черговий «-» у рівнянні. Плюс до цього в яблуках багато інших корисних речовин, тому жуйте на здоров‘я (для зубів теж корисно).

 

10. Вівсянка. Вона сповнена складних вуглеводів і клітковини. А якщо ви додасте щось солоденьке до неї, то отримаєте чудовий енергетичний сніданок.

 

11. Банани. У бананах багато цукру, натурального цукру, який засвоюється організмом набагато краще.

 

12. Йогурт. Тут вся справа в магнії — прекрасне джерело довгограючої енергії. Тільки пам’ятайте, що в йогуртах з наповнювачами набагато більше цукру, ніж здається.

 

13. Яйця. Яйця взагалі можна віднести до супер-їжі. У них повно протеїнів, вітамінів і мінералів (лейцин в їх числі), які необхідні організму для повноцінної роботи і відновлення після фізичних вправ. До того ж, ви будете втомлюватися не так швидко, пише vkurse.ua.


03.09.2012 8994 0
Коментарі (0)

21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

390
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1908
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1192
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1467 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4086 6
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

34038

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

131

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

471

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

889

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1879
20.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1271
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1336
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

762
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2100
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12333
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1635
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1420
19.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30598 1
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

410
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

971
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

386
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

465