ШІСТЬ запитань молодіжному меру Франківська, триразовому чемпіону світу з кікбоксингу Віталію Мерінову

 

/data/blog/43088/48435a844888ee0cb870b03ebe052121.jpg

 

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ триразовому чемпіону світу з кікбоксингу, молодіжному меру Івано-Франківська Віталію Мерінову.

 

1. Віталій, розкажи будь ласка, як ти прийшов узагалі у спорт, скільки тобі років тоді було, чи займався ще чимось, крім боксу і кікбоксингу?

У бокс я прийшов, коли мені було 10 років і 8 місяців. А до того чим я тільки не займався: починав з гімнастики, пізніше ходив на дзюдо 3 роки, боротьбу, футбол, регбі (на змагання також часто їздив) і у танцях я себе пробував, правда тільки одне заняття. Не можу не подякувати своєму вчителю фізичної культури з ЗОШ № 15 Федоришину Богдану Миколайовичу, який у 2001 році відвів близько 40 учнів школи на бокс у спортивний клуб "Форум", серед яких я був один з наймолодших. Та з часом важкі тренування "відсіювали" хлопців і в кінцевому результаті залишився тільки я з братом Сергієм (також майстром спорту). З 2008 року паралельно почав займатися кікбоксингом, завойовував 15 золотих медалей кубків та чемпіонатів України,у 2009 та 2011 роках виграв Чемпіонат Світу.

 

2. От цікаво, чому у свій час спортсмен вирішив піти у політику, одразу виграв вибори молодіжного мера? Що далі? Балотуватимешся наа мера реального?

Ну про вибори студентського мера я взнав по телефону, коли був на чемпіонаті України з боксу. Коли мені зателефонували організатори проекту, то я спочатку відмовився від участі в ньому, та все-таки згодом погодився, оскільки до цього вже сам старався реалізовувати якісь ідеї, заливав ковзанки у дворах, проводив оздоровчі акції. А будучи в статусі студентського мера вважав, що буде більше можливостей для цього,сприяння реалізації різного роду проектів зі сторони інших людей. Політику розцінюю тільки з однієї сторони, як інструмент для творення чогось корисного,сприяння людям у вирішенні їхніх проблем,проблем загальноміських та всеукраїнських. Я хочу жити у європейському місті, я хочу,щоб в нас в місті було чисто,щоб молодь мала, де розвиватися, де проводити свій вільний час, мала можливість працювати за професією...для цього вже і сам роблю певні кроки, з часом, думаю, в мене це буде виходити краще. На рахунок реального мера - час покаже.

 

3. Як ти готуєшся до європейських та світових змагань, чи є якась різниця у підготовці? Скільки коштує поїхати на змагання за кордон і де береш гроші?

Якоїсь великої різниці в тренуваннях перед змаганнями світового, європейського чи просто всеукраїнського рівня-немає, оскільки всі змагання відповідальні, на них існує серйозна конкуренція і від кожного поєдинку залежить твоя майбутня спортивна кар'єра, оскільки програвши на Чемпіонаті України ти не поїдеш на Чемпіонат Світу. Тому перед кожними змаганнями доводиться добряче потренуватися. Якщо не в підготовчий період, то тренуюся 6 раз на тиждень, перед змаганнями - добавляються ще ранкові тренування, включаючи пробіжки, розтяжки, "бій з тінню", силову роботу. Ну з грошима завжди проблеми, це вже я відчув, оскільки сам треную в спортивному клубі "СПЗ" і дітей часто відправляюю на змагання. Гроші доводиться самим шукати. Радий,що є люди,котрим небайдужа доля підростаючих талантів і вони помагають. Поїхати на змагання високого класу - річ не з дешевих. Більше 6000грн знадобилося, щоб я поїхав на Чемпіонат Світу і лиш завдякуючи генеральному директору ТК"Буковель", депутату обласної ради Олександру Шевченку я отримав цю змогу.

 

4. Розкажи про змагання, про ставлення до наших спортсменів з боку організаторів, суддів. Чи знають там, що Україна - то вже давно не Росія?

Самі змагання - досить масштабне спортивне дійство. Чемпіонат Світу з кікбоксингу проходив з 29.10 по 03.11 2013 р. в місті Маріна-ді-Каррара(Італія) за версіями WTKA, WKA, IAKSA, ICO, WKL, WCSA, участь в якому взяли 6000 спортсменів із 103 країн. Україну представляли 38 спорстменів. Ставляться до України з великою повагою, оскільки наша збірна - одна з найсильніших у світі. Дуже багато команд до нас підходили,щоб сфотографуватися. Організатори сприяли вирішенню проблем, якщо такі і мали місце. Спортсмени з інших країн догадувались звідки ми по таких словах: "водка","Шевченко","Кличко". Ну, ще нас споріднювало з Росією, то це "russian mafia")))

 

5. Ставши 3-разовим чемпіоном світу - що робитимеш далі? Яка мета у Віталія Мерінова?

На Чемпіонаті Світу мені сподобалось те, що були спортсмени, яким вже за тридцять. Тому метою собі ставлю зберігати свою фізичну боєздатність ще багато років, і виступати не менш успішно.

 

6. Знаємо, що маєш власну школу боксу. Розкажи про неї. Скільки дітей займається? Навіщо це тобі?

Дійсно, недавно спортивний клуб "СПЗ" відсвяткував свою річницю. Займається в стінах залу 5 груп, приблизною наповнюваністю по 20 чоловік. Профільні види спорту - бокс та кікбоксинг. За період існування залу вже можемо пишатися його вихованцями Барзенковим Артемом - чемпіоном України з кікбоксингу, призером регіонального чемпіонату України з боксу Серафином Ярославом - призером чемпіонату України з кікбоксингу, чемпіоном області з боксу,Коропецьким Олегом та Білуником Віктором-призерами регіонального чемпіонату України з боксу, переможцями всеукраїнських змагань. Більше 15 чемпіонів області з боксу є нашими вихованцями. Зал існує на членських внесках, які робить старша група - за рахунок цих коштів якраз і виходить оплачувати комунальні послуги. Зарплати, як такої, ніхто з тренерів залу не отримує, тому що в жодному спортивному товаристві не знаходиться ставки тренера, казали, що з нового року може знайдуть. Будемо надіятися. Кошти-як завжди, треба десь випрошувати. Треба вже обновляти спортивний інвентар, не маємо можливості. А загалом хотів би подякувати людям, які докладалися до створення залу та його діяльності Шевченкові Олександру, Балагурі Володимиру, Хомику Михайлові, Кіцелюку Василю. Спортивний зал - це вже невід'ємна частина мого життя, є такі дні, де треную з 16:30 по 21:30. Для чого створив його -  для того, щоб передати свій досвід, свої знання та навички, щоб виховати нових чемпіонів. Я люблю свою роботу - а це основне!


09.11.2013 939 5
Коментарі (5)

Я 2013.11.10, 15:02
Хто це????
Він 2013.11.10, 15:03
Вперше про такого чую...
11 2013.11.11, 16:07
Студентського мера можна зустріти тільки в інтернеті.
до всіх 2013.11.11, 21:10
Франківський Тітушко вчи матеріальну частину....
Дмитро 2013.12.05, 18:49
Це хороша людина та справжній спортсмен...
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1747
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1098
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1352 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3880 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33941
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2937

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

399

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

815

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1786

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1136
17.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1156
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

692
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

567
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2050
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12259
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1561
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1348
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

623
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

320
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

390
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

435
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1326