ШІСТЬ запитань молодіжному меру Франківська, триразовому чемпіону світу з кікбоксингу Віталію Мерінову

 

/data/blog/43088/48435a844888ee0cb870b03ebe052121.jpg

 

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ триразовому чемпіону світу з кікбоксингу, молодіжному меру Івано-Франківська Віталію Мерінову.

 

1. Віталій, розкажи будь ласка, як ти прийшов узагалі у спорт, скільки тобі років тоді було, чи займався ще чимось, крім боксу і кікбоксингу?

У бокс я прийшов, коли мені було 10 років і 8 місяців. А до того чим я тільки не займався: починав з гімнастики, пізніше ходив на дзюдо 3 роки, боротьбу, футбол, регбі (на змагання також часто їздив) і у танцях я себе пробував, правда тільки одне заняття. Не можу не подякувати своєму вчителю фізичної культури з ЗОШ № 15 Федоришину Богдану Миколайовичу, який у 2001 році відвів близько 40 учнів школи на бокс у спортивний клуб "Форум", серед яких я був один з наймолодших. Та з часом важкі тренування "відсіювали" хлопців і в кінцевому результаті залишився тільки я з братом Сергієм (також майстром спорту). З 2008 року паралельно почав займатися кікбоксингом, завойовував 15 золотих медалей кубків та чемпіонатів України,у 2009 та 2011 роках виграв Чемпіонат Світу.

 

2. От цікаво, чому у свій час спортсмен вирішив піти у політику, одразу виграв вибори молодіжного мера? Що далі? Балотуватимешся наа мера реального?

Ну про вибори студентського мера я взнав по телефону, коли був на чемпіонаті України з боксу. Коли мені зателефонували організатори проекту, то я спочатку відмовився від участі в ньому, та все-таки згодом погодився, оскільки до цього вже сам старався реалізовувати якісь ідеї, заливав ковзанки у дворах, проводив оздоровчі акції. А будучи в статусі студентського мера вважав, що буде більше можливостей для цього,сприяння реалізації різного роду проектів зі сторони інших людей. Політику розцінюю тільки з однієї сторони, як інструмент для творення чогось корисного,сприяння людям у вирішенні їхніх проблем,проблем загальноміських та всеукраїнських. Я хочу жити у європейському місті, я хочу,щоб в нас в місті було чисто,щоб молодь мала, де розвиватися, де проводити свій вільний час, мала можливість працювати за професією...для цього вже і сам роблю певні кроки, з часом, думаю, в мене це буде виходити краще. На рахунок реального мера - час покаже.

 

3. Як ти готуєшся до європейських та світових змагань, чи є якась різниця у підготовці? Скільки коштує поїхати на змагання за кордон і де береш гроші?

Якоїсь великої різниці в тренуваннях перед змаганнями світового, європейського чи просто всеукраїнського рівня-немає, оскільки всі змагання відповідальні, на них існує серйозна конкуренція і від кожного поєдинку залежить твоя майбутня спортивна кар'єра, оскільки програвши на Чемпіонаті України ти не поїдеш на Чемпіонат Світу. Тому перед кожними змаганнями доводиться добряче потренуватися. Якщо не в підготовчий період, то тренуюся 6 раз на тиждень, перед змаганнями - добавляються ще ранкові тренування, включаючи пробіжки, розтяжки, "бій з тінню", силову роботу. Ну з грошима завжди проблеми, це вже я відчув, оскільки сам треную в спортивному клубі "СПЗ" і дітей часто відправляюю на змагання. Гроші доводиться самим шукати. Радий,що є люди,котрим небайдужа доля підростаючих талантів і вони помагають. Поїхати на змагання високого класу - річ не з дешевих. Більше 6000грн знадобилося, щоб я поїхав на Чемпіонат Світу і лиш завдякуючи генеральному директору ТК"Буковель", депутату обласної ради Олександру Шевченку я отримав цю змогу.

 

4. Розкажи про змагання, про ставлення до наших спортсменів з боку організаторів, суддів. Чи знають там, що Україна - то вже давно не Росія?

Самі змагання - досить масштабне спортивне дійство. Чемпіонат Світу з кікбоксингу проходив з 29.10 по 03.11 2013 р. в місті Маріна-ді-Каррара(Італія) за версіями WTKA, WKA, IAKSA, ICO, WKL, WCSA, участь в якому взяли 6000 спортсменів із 103 країн. Україну представляли 38 спорстменів. Ставляться до України з великою повагою, оскільки наша збірна - одна з найсильніших у світі. Дуже багато команд до нас підходили,щоб сфотографуватися. Організатори сприяли вирішенню проблем, якщо такі і мали місце. Спортсмени з інших країн догадувались звідки ми по таких словах: "водка","Шевченко","Кличко". Ну, ще нас споріднювало з Росією, то це "russian mafia")))

 

5. Ставши 3-разовим чемпіоном світу - що робитимеш далі? Яка мета у Віталія Мерінова?

На Чемпіонаті Світу мені сподобалось те, що були спортсмени, яким вже за тридцять. Тому метою собі ставлю зберігати свою фізичну боєздатність ще багато років, і виступати не менш успішно.

 

6. Знаємо, що маєш власну школу боксу. Розкажи про неї. Скільки дітей займається? Навіщо це тобі?

Дійсно, недавно спортивний клуб "СПЗ" відсвяткував свою річницю. Займається в стінах залу 5 груп, приблизною наповнюваністю по 20 чоловік. Профільні види спорту - бокс та кікбоксинг. За період існування залу вже можемо пишатися його вихованцями Барзенковим Артемом - чемпіоном України з кікбоксингу, призером регіонального чемпіонату України з боксу Серафином Ярославом - призером чемпіонату України з кікбоксингу, чемпіоном області з боксу,Коропецьким Олегом та Білуником Віктором-призерами регіонального чемпіонату України з боксу, переможцями всеукраїнських змагань. Більше 15 чемпіонів області з боксу є нашими вихованцями. Зал існує на членських внесках, які робить старша група - за рахунок цих коштів якраз і виходить оплачувати комунальні послуги. Зарплати, як такої, ніхто з тренерів залу не отримує, тому що в жодному спортивному товаристві не знаходиться ставки тренера, казали, що з нового року може знайдуть. Будемо надіятися. Кошти-як завжди, треба десь випрошувати. Треба вже обновляти спортивний інвентар, не маємо можливості. А загалом хотів би подякувати людям, які докладалися до створення залу та його діяльності Шевченкові Олександру, Балагурі Володимиру, Хомику Михайлові, Кіцелюку Василю. Спортивний зал - це вже невід'ємна частина мого життя, є такі дні, де треную з 16:30 по 21:30. Для чого створив його -  для того, щоб передати свій досвід, свої знання та навички, щоб виховати нових чемпіонів. Я люблю свою роботу - а це основне!


09.11.2013 1037 5
Коментарі (5)

Я 2013.11.10, 15:02
Хто це????
Він 2013.11.10, 15:03
Вперше про такого чую...
11 2013.11.11, 16:07
Студентського мера можна зустріти тільки в інтернеті.
до всіх 2013.11.11, 21:10
Франківський Тітушко вчи матеріальну частину....
Дмитро 2013.12.05, 18:49
Це хороша людина та справжній спортсмен...
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2785
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20939
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1829
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1306 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2324
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3979

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

615

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2079

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

771

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1371
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

434
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

959
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24461
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

694
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

705
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

653
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

794
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8143
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

688 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

833
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2125 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

790