ШІСТЬ запитань молодіжному меру Франківська, триразовому чемпіону світу з кікбоксингу Віталію Мерінову

 

/data/blog/43088/48435a844888ee0cb870b03ebe052121.jpg

 

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ триразовому чемпіону світу з кікбоксингу, молодіжному меру Івано-Франківська Віталію Мерінову.

 

1. Віталій, розкажи будь ласка, як ти прийшов узагалі у спорт, скільки тобі років тоді було, чи займався ще чимось, крім боксу і кікбоксингу?

У бокс я прийшов, коли мені було 10 років і 8 місяців. А до того чим я тільки не займався: починав з гімнастики, пізніше ходив на дзюдо 3 роки, боротьбу, футбол, регбі (на змагання також часто їздив) і у танцях я себе пробував, правда тільки одне заняття. Не можу не подякувати своєму вчителю фізичної культури з ЗОШ № 15 Федоришину Богдану Миколайовичу, який у 2001 році відвів близько 40 учнів школи на бокс у спортивний клуб "Форум", серед яких я був один з наймолодших. Та з часом важкі тренування "відсіювали" хлопців і в кінцевому результаті залишився тільки я з братом Сергієм (також майстром спорту). З 2008 року паралельно почав займатися кікбоксингом, завойовував 15 золотих медалей кубків та чемпіонатів України,у 2009 та 2011 роках виграв Чемпіонат Світу.

 

2. От цікаво, чому у свій час спортсмен вирішив піти у політику, одразу виграв вибори молодіжного мера? Що далі? Балотуватимешся наа мера реального?

Ну про вибори студентського мера я взнав по телефону, коли був на чемпіонаті України з боксу. Коли мені зателефонували організатори проекту, то я спочатку відмовився від участі в ньому, та все-таки згодом погодився, оскільки до цього вже сам старався реалізовувати якісь ідеї, заливав ковзанки у дворах, проводив оздоровчі акції. А будучи в статусі студентського мера вважав, що буде більше можливостей для цього,сприяння реалізації різного роду проектів зі сторони інших людей. Політику розцінюю тільки з однієї сторони, як інструмент для творення чогось корисного,сприяння людям у вирішенні їхніх проблем,проблем загальноміських та всеукраїнських. Я хочу жити у європейському місті, я хочу,щоб в нас в місті було чисто,щоб молодь мала, де розвиватися, де проводити свій вільний час, мала можливість працювати за професією...для цього вже і сам роблю певні кроки, з часом, думаю, в мене це буде виходити краще. На рахунок реального мера - час покаже.

 

3. Як ти готуєшся до європейських та світових змагань, чи є якась різниця у підготовці? Скільки коштує поїхати на змагання за кордон і де береш гроші?

Якоїсь великої різниці в тренуваннях перед змаганнями світового, європейського чи просто всеукраїнського рівня-немає, оскільки всі змагання відповідальні, на них існує серйозна конкуренція і від кожного поєдинку залежить твоя майбутня спортивна кар'єра, оскільки програвши на Чемпіонаті України ти не поїдеш на Чемпіонат Світу. Тому перед кожними змаганнями доводиться добряче потренуватися. Якщо не в підготовчий період, то тренуюся 6 раз на тиждень, перед змаганнями - добавляються ще ранкові тренування, включаючи пробіжки, розтяжки, "бій з тінню", силову роботу. Ну з грошима завжди проблеми, це вже я відчув, оскільки сам треную в спортивному клубі "СПЗ" і дітей часто відправляюю на змагання. Гроші доводиться самим шукати. Радий,що є люди,котрим небайдужа доля підростаючих талантів і вони помагають. Поїхати на змагання високого класу - річ не з дешевих. Більше 6000грн знадобилося, щоб я поїхав на Чемпіонат Світу і лиш завдякуючи генеральному директору ТК"Буковель", депутату обласної ради Олександру Шевченку я отримав цю змогу.

 

4. Розкажи про змагання, про ставлення до наших спортсменів з боку організаторів, суддів. Чи знають там, що Україна - то вже давно не Росія?

Самі змагання - досить масштабне спортивне дійство. Чемпіонат Світу з кікбоксингу проходив з 29.10 по 03.11 2013 р. в місті Маріна-ді-Каррара(Італія) за версіями WTKA, WKA, IAKSA, ICO, WKL, WCSA, участь в якому взяли 6000 спортсменів із 103 країн. Україну представляли 38 спорстменів. Ставляться до України з великою повагою, оскільки наша збірна - одна з найсильніших у світі. Дуже багато команд до нас підходили,щоб сфотографуватися. Організатори сприяли вирішенню проблем, якщо такі і мали місце. Спортсмени з інших країн догадувались звідки ми по таких словах: "водка","Шевченко","Кличко". Ну, ще нас споріднювало з Росією, то це "russian mafia")))

 

5. Ставши 3-разовим чемпіоном світу - що робитимеш далі? Яка мета у Віталія Мерінова?

На Чемпіонаті Світу мені сподобалось те, що були спортсмени, яким вже за тридцять. Тому метою собі ставлю зберігати свою фізичну боєздатність ще багато років, і виступати не менш успішно.

 

6. Знаємо, що маєш власну школу боксу. Розкажи про неї. Скільки дітей займається? Навіщо це тобі?

Дійсно, недавно спортивний клуб "СПЗ" відсвяткував свою річницю. Займається в стінах залу 5 груп, приблизною наповнюваністю по 20 чоловік. Профільні види спорту - бокс та кікбоксинг. За період існування залу вже можемо пишатися його вихованцями Барзенковим Артемом - чемпіоном України з кікбоксингу, призером регіонального чемпіонату України з боксу Серафином Ярославом - призером чемпіонату України з кікбоксингу, чемпіоном області з боксу,Коропецьким Олегом та Білуником Віктором-призерами регіонального чемпіонату України з боксу, переможцями всеукраїнських змагань. Більше 15 чемпіонів області з боксу є нашими вихованцями. Зал існує на членських внесках, які робить старша група - за рахунок цих коштів якраз і виходить оплачувати комунальні послуги. Зарплати, як такої, ніхто з тренерів залу не отримує, тому що в жодному спортивному товаристві не знаходиться ставки тренера, казали, що з нового року може знайдуть. Будемо надіятися. Кошти-як завжди, треба десь випрошувати. Треба вже обновляти спортивний інвентар, не маємо можливості. А загалом хотів би подякувати людям, які докладалися до створення залу та його діяльності Шевченкові Олександру, Балагурі Володимиру, Хомику Михайлові, Кіцелюку Василю. Спортивний зал - це вже невід'ємна частина мого життя, є такі дні, де треную з 16:30 по 21:30. Для чого створив його -  для того, щоб передати свій досвід, свої знання та навички, щоб виховати нових чемпіонів. Я люблю свою роботу - а це основне!


09.11.2013 951 5
Коментарі (5)

Я 2013.11.10, 15:02
Хто це????
Він 2013.11.10, 15:03
Вперше про такого чую...
11 2013.11.11, 16:07
Студентського мера можна зустріти тільки в інтернеті.
до всіх 2013.11.11, 21:10
Франківський Тітушко вчи матеріальну частину....
Дмитро 2013.12.05, 18:49
Це хороша людина та справжній спортсмен...
23.02.2025
Олег Головенський

Петро Порошенко в одному зі своїх виступів «офіційно» висловив переконання в тому, що 26 жовтня поточного року в Україні будуть вибори: «Зафіксуйте цю дату».  

640
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

1040 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

858
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1673
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2300
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4284 2

В неділю, 23 лютого 2025 року, о 18.00 за місцевим часом закрилися виборчі дільниці по виборах німецького парламенту – Бундестагу. І одразу ж в ЗМІ з’явилися перші результати екзитполів.

407

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

268

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

499

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

450
22.02.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

8028
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

685
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

726
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1143
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

725
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6310
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1796
23.02.2025

Нова програма "Ти даруй мені квіти" обіцяє стати справжнім святом весни та кохання, даруючи слухачам незабутні емоції та враження, зазначає артистка.

276
20.02.2025

Президент США Дональд Трамп назвав президента України Володимира Зеленського диктатором і заявив, що Зеленський повинен діяти швидко, якщо Україна хоче вижити як країна.  

299
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1620
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

811 1