Сироватка для обличчя: що це таке і що краще вибрати

Піни для вмивання, тоніки, зволожуючі і живильні креми є базовою основою по догляду за шкірою. Але є і унікальні засоби для проміжного використання. Вони не тільки підсилюють ефект, але і виконують безліч інших функцій: зволожують шкіру, відбілюють і звужують пори, борються зі зморшками і запаленнями. Одним з них є сироватка для обличчя.

Що таке сироватка і як застосовують для обличчя

Сироватка для обличчя - це косметичний засіб, який містить підвищену концентрацію активних компонентів. Його молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри. Підвищення ефективності інших засобів по догляду та вирішення місцевих проблем, від сухості шкіри до втрати еластичності.

Вплив на організм різних негативних факторів призводить до того, що шкіра втрачає здоровий колір, еластичність, з'являються глибокі і дрібні зморшки. Радикальні процедури можна замінити застосуванням спеціальних сироваток.

До їх складу входить комплекс інгредієнтів: гліцерин, гіалуронова кислота, натуральні екстракти, що підвищують синтез колагену, зменшують руйнування волокон. Як правило, вони мають рідку консистенцію, але можуть бути і маслянистими, гелеподібними.

При використанні сироватки можна досягти наступних цілей:

  1. активізувати вироблення власного колагену;
  2. вирівняти текстуру шкіри за рахунок оновлення клітин;
  3. підвищити тонус за рахунок мінімізації зморшок, пігментації, усунення тьмяного відтінку;
  4. збільшити сяйво;
  5. зменшити розмір пір;
  6. підвищують вологість, захисний потенціал епідермісу.

Сироватки розраховані на щоденне використання, найчастіше довготривалого догляду, але важливо знати, що сироватку потрібно наносити відразу після вмивання. Наносити 1-2 рази на день, в невеликих кількостях - по 4-5 крапель, тільки на очищену і тонізовану шкіру, щоб вона була вологою, це посилить дію сироватки. При комплексному підході перші результати реально можна побачити тільки через 4-6 тижнів. Важливо пам'ятати, що підбирати сироватку потрібно з особливою відповідальністю.

Натуральна сироватка для обличчя - чому краще обрати з Кореї

Корейська косметика славиться своїми безпечними складами, і це є одним з головних її переваг. Основними компонентами є екстракти корисних рослин і цінні високоефективні ферменти. Тільки в корейській косметиці ви знайдете самі незвичайні і екзотичні інгредієнти: муцин равликів, зміїна отрута, білки павутини, екстракт ластівчиного гнізда, кінське масло.

Особливості сироваток з Кореї полягають в тому, що вони гіпоалергенні, прості у використанні, при розробці використовують інноваційні технології, безпечні для будь-якого типу шкіри і цікавий дизайн упаковки.

Сироватка не залишає відчуття липкої плівки, моментально зволожує, розгладжує зморшки, робить шкіру пружною та еластичною. Заспокоює роздратовану шкіру, схильну до акне, запобігає рецидивам висипань і почервоніння. Матує шкіру, надаючи їй свіжий і здоровий вигляд.

Великою популярністю користуються корейські сироватки, наприклад, сироватка з ніацинамідом (https://krkr.com.ua/ru/sirovatka-z-niatsinamidom/). Ніацинамід, безумовно, є суперзіркою в області догляду за шкірою, яка має багато переваг на шкірі. Вплив сироватки з ніацинамідом на шкіру полягає в наступному:

  1. регулює роботу сальних залоз;
  2. ефективно бореться з акне і запаленнями;
  3. освітлює пігментацію і сліди постакне;
  4. усуває лущення, свербіж і роздратування;
  5. захищає шкіру від УФ-променів;
  6. має протизапальну і протимікробну дію;
  7. допомагає утримувати вологу в глибоких шарах шкіри;
  8. стимулює синтез колагену і еластину;
  9. звужує пори;

Найкращою сироваткою для обличчя стане та, яка підійде саме вам, зробить обличчя сяючим, здоровим, а вас – щасливим.

Партнерський матеріал


21.10.2022 1397
Коментарі ()

21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

138
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2638
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1655 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3736
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5532
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1744

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

248

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

252

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

431

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

940
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

507
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

541
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

814
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2022
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

589
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

921
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4986
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

978
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

394 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

647
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

448
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

773