Сироватка для обличчя: що це таке і що краще вибрати

Піни для вмивання, тоніки, зволожуючі і живильні креми є базовою основою по догляду за шкірою. Але є і унікальні засоби для проміжного використання. Вони не тільки підсилюють ефект, але і виконують безліч інших функцій: зволожують шкіру, відбілюють і звужують пори, борються зі зморшками і запаленнями. Одним з них є сироватка для обличчя.

Що таке сироватка і як застосовують для обличчя

Сироватка для обличчя - це косметичний засіб, який містить підвищену концентрацію активних компонентів. Його молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри. Підвищення ефективності інших засобів по догляду та вирішення місцевих проблем, від сухості шкіри до втрати еластичності.

Вплив на організм різних негативних факторів призводить до того, що шкіра втрачає здоровий колір, еластичність, з'являються глибокі і дрібні зморшки. Радикальні процедури можна замінити застосуванням спеціальних сироваток.

До їх складу входить комплекс інгредієнтів: гліцерин, гіалуронова кислота, натуральні екстракти, що підвищують синтез колагену, зменшують руйнування волокон. Як правило, вони мають рідку консистенцію, але можуть бути і маслянистими, гелеподібними.

При використанні сироватки можна досягти наступних цілей:

  1. активізувати вироблення власного колагену;
  2. вирівняти текстуру шкіри за рахунок оновлення клітин;
  3. підвищити тонус за рахунок мінімізації зморшок, пігментації, усунення тьмяного відтінку;
  4. збільшити сяйво;
  5. зменшити розмір пір;
  6. підвищують вологість, захисний потенціал епідермісу.

Сироватки розраховані на щоденне використання, найчастіше довготривалого догляду, але важливо знати, що сироватку потрібно наносити відразу після вмивання. Наносити 1-2 рази на день, в невеликих кількостях - по 4-5 крапель, тільки на очищену і тонізовану шкіру, щоб вона була вологою, це посилить дію сироватки. При комплексному підході перші результати реально можна побачити тільки через 4-6 тижнів. Важливо пам'ятати, що підбирати сироватку потрібно з особливою відповідальністю.

Натуральна сироватка для обличчя - чому краще обрати з Кореї

Корейська косметика славиться своїми безпечними складами, і це є одним з головних її переваг. Основними компонентами є екстракти корисних рослин і цінні високоефективні ферменти. Тільки в корейській косметиці ви знайдете самі незвичайні і екзотичні інгредієнти: муцин равликів, зміїна отрута, білки павутини, екстракт ластівчиного гнізда, кінське масло.

Особливості сироваток з Кореї полягають в тому, що вони гіпоалергенні, прості у використанні, при розробці використовують інноваційні технології, безпечні для будь-якого типу шкіри і цікавий дизайн упаковки.

Сироватка не залишає відчуття липкої плівки, моментально зволожує, розгладжує зморшки, робить шкіру пружною та еластичною. Заспокоює роздратовану шкіру, схильну до акне, запобігає рецидивам висипань і почервоніння. Матує шкіру, надаючи їй свіжий і здоровий вигляд.

Великою популярністю користуються корейські сироватки, наприклад, сироватка з ніацинамідом (https://krkr.com.ua/ru/sirovatka-z-niatsinamidom/). Ніацинамід, безумовно, є суперзіркою в області догляду за шкірою, яка має багато переваг на шкірі. Вплив сироватки з ніацинамідом на шкіру полягає в наступному:

  1. регулює роботу сальних залоз;
  2. ефективно бореться з акне і запаленнями;
  3. освітлює пігментацію і сліди постакне;
  4. усуває лущення, свербіж і роздратування;
  5. захищає шкіру від УФ-променів;
  6. має протизапальну і протимікробну дію;
  7. допомагає утримувати вологу в глибоких шарах шкіри;
  8. стимулює синтез колагену і еластину;
  9. звужує пори;

Найкращою сироваткою для обличчя стане та, яка підійде саме вам, зробить обличчя сяючим, здоровим, а вас – щасливим.

Партнерський матеріал


21.10.2022 1443
Коментарі ()

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18641
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1674
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1168
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2211
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3779
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1449

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1889

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

630

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1260

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1410
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

320
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

835
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24350
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

556
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

574
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

713
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1603
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7901
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

297
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

735
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1979 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

701