Сироватка для обличчя: що це таке і що краще вибрати

Піни для вмивання, тоніки, зволожуючі і живильні креми є базовою основою по догляду за шкірою. Але є і унікальні засоби для проміжного використання. Вони не тільки підсилюють ефект, але і виконують безліч інших функцій: зволожують шкіру, відбілюють і звужують пори, борються зі зморшками і запаленнями. Одним з них є сироватка для обличчя.

Що таке сироватка і як застосовують для обличчя

Сироватка для обличчя - це косметичний засіб, який містить підвищену концентрацію активних компонентів. Його молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри. Підвищення ефективності інших засобів по догляду та вирішення місцевих проблем, від сухості шкіри до втрати еластичності.

Вплив на організм різних негативних факторів призводить до того, що шкіра втрачає здоровий колір, еластичність, з'являються глибокі і дрібні зморшки. Радикальні процедури можна замінити застосуванням спеціальних сироваток.

До їх складу входить комплекс інгредієнтів: гліцерин, гіалуронова кислота, натуральні екстракти, що підвищують синтез колагену, зменшують руйнування волокон. Як правило, вони мають рідку консистенцію, але можуть бути і маслянистими, гелеподібними.

При використанні сироватки можна досягти наступних цілей:

  1. активізувати вироблення власного колагену;
  2. вирівняти текстуру шкіри за рахунок оновлення клітин;
  3. підвищити тонус за рахунок мінімізації зморшок, пігментації, усунення тьмяного відтінку;
  4. збільшити сяйво;
  5. зменшити розмір пір;
  6. підвищують вологість, захисний потенціал епідермісу.

Сироватки розраховані на щоденне використання, найчастіше довготривалого догляду, але важливо знати, що сироватку потрібно наносити відразу після вмивання. Наносити 1-2 рази на день, в невеликих кількостях - по 4-5 крапель, тільки на очищену і тонізовану шкіру, щоб вона була вологою, це посилить дію сироватки. При комплексному підході перші результати реально можна побачити тільки через 4-6 тижнів. Важливо пам'ятати, що підбирати сироватку потрібно з особливою відповідальністю.

Натуральна сироватка для обличчя - чому краще обрати з Кореї

Корейська косметика славиться своїми безпечними складами, і це є одним з головних її переваг. Основними компонентами є екстракти корисних рослин і цінні високоефективні ферменти. Тільки в корейській косметиці ви знайдете самі незвичайні і екзотичні інгредієнти: муцин равликів, зміїна отрута, білки павутини, екстракт ластівчиного гнізда, кінське масло.

Особливості сироваток з Кореї полягають в тому, що вони гіпоалергенні, прості у використанні, при розробці використовують інноваційні технології, безпечні для будь-якого типу шкіри і цікавий дизайн упаковки.

Сироватка не залишає відчуття липкої плівки, моментально зволожує, розгладжує зморшки, робить шкіру пружною та еластичною. Заспокоює роздратовану шкіру, схильну до акне, запобігає рецидивам висипань і почервоніння. Матує шкіру, надаючи їй свіжий і здоровий вигляд.

Великою популярністю користуються корейські сироватки, наприклад, сироватка з ніацинамідом (https://krkr.com.ua/ru/sirovatka-z-niatsinamidom/). Ніацинамід, безумовно, є суперзіркою в області догляду за шкірою, яка має багато переваг на шкірі. Вплив сироватки з ніацинамідом на шкіру полягає в наступному:

  1. регулює роботу сальних залоз;
  2. ефективно бореться з акне і запаленнями;
  3. освітлює пігментацію і сліди постакне;
  4. усуває лущення, свербіж і роздратування;
  5. захищає шкіру від УФ-променів;
  6. має протизапальну і протимікробну дію;
  7. допомагає утримувати вологу в глибоких шарах шкіри;
  8. стимулює синтез колагену і еластину;
  9. звужує пори;

Найкращою сироваткою для обличчя стане та, яка підійде саме вам, зробить обличчя сяючим, здоровим, а вас – щасливим.

Партнерський матеріал


21.10.2022 1412
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

144
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13066 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1485
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

811
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6006
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1665

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

586

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1408

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1221

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1120
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

473
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

598
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1516
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

544
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

824
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5861
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13300
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

168
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

481
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

432
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

744 2