Шикеринець Іван: "Особливу увагу варто приділити дитячому футболу"

 

/data/blog/73177/ebe84e3938c716a3e18e42238556ac44.jpg

 

27 березня 2015  року  на конференції  РРФФ було обрано  нового керманича  рожнятівського  футболу.При абсолютній підтримці всіх присутніх  ним став Шикеринець Іван Борисович.

 

Перш за все хочу привітати Вас з  обранням  головою РРФФ.Що  змусило  вас зробити такий  крок?
Розкажіть  більше про  себе?Ви вчора   на  конференції  сказали  що  у  футболі з 12  років..Може те  щось  більше розказати?

Дякую. Що змусило зробити такий крок? Гаразд. Я змалечку жив і живу футболом - спав з м'ячем, бігав на стадіон при першій можливості, засипав біля телевізора. З шкільних років і донедавна активно займався футболом, проте за станом здоров*я вимушений перейти у ранг фанів та функціонерів

Мені 36, навчався я Брошнів-Осадській школі 1997*2003 ТАНГ, решту всього свідомого життя брошнівчанин. З 2005 по 2010 приватний підприємець.З листопада 2010 по нинішній час - селищний голова смт.Брошнів-Осада. У 2011 році був ініціатором та співзановником ГО спортивний клуб Брошнів, що опікується розвитком спорту і зокрема футболу у Брошневі, дбає про розвиток інфраструктури.Коли навчався у виші і час від часу виступав на районному рівні за команду села Брошнів на собі відчув що таке футбол на район - страшні поля, низький рівень організації проведення матчів і судівства , незадовільне матеріальне забезпечення команд, нехтування регламентом , регулярні потасовки - все це не красило футбол.


Які  плани у вас в розвитку  футболу на рожнятівщині?
В минулому  році  в нашому  районі  було  піднято  високо  планку .Як  плануєте  підтримувати  цей  рівень  а може й підвищити?

За останні 4-5 років ситуація кардинально змінилась - перевернулась з ніг на голову. Це неабияк приємно. До того ж район постійно представлений на обласному рівні, цьогорічні досягнення без сумніву стануть історичними.Для підтримання такого рівня необхідно згуртувати навколо ідеї здорової нації та розвитку футболу максимальну кількість зацікавлених осіб - владу районну та на місцях, ініціативних людей - спонсорів меценатів, освіту, ДЮСШ і разом системно і планомірно рухатись до мети


Чи  будете  мати  тісту співпрацю з  вашими колегами головами сільських та селишних  рад в питанні  розвитку  футболу на місцях(тобто в селах)?

 Планую відвідати кожне село і провести зустрічі із сільськими головами та футбольними аматорами для визначення проблемних питань та пошуку шляхів вирішення.особливу увагу варто приділити дитячому футболу, потрібно налагодити тісну співпрацю із ДЮСШ та відділом освіти


В свій  час Ковальчук С.М. плекав   надію  на проведення чемпіонату  району   серед   юнаків.Навіть  розробив  був тереторіальні групи(зони).Ця  ідея  так і не  була реалізована.Чи не плануєте  провести такий  турнір юнаків,скажімо в місяці  липні, коли  команди в чемпіонаті  будуть мати перерву?

Готовий розглянути такий варіант, обговорити формат , чому б і ні...Мабуть формат турніру був би оптимальним
Про співпрацю з ІОФФ?

Маю особисту думку процих панів і їх роль у футболі, проте заради розвитку футболу на Рожнятівщині готовий шукати компромісу будь-де і будь з ким
Для розвитку дитячо-юнацького футболу на місцях.. чи готові до діалогу  про залучення коштів від місцевих підприємців?

Однозначно...


Кожного року районна рада виділяє якись мізер на спорт і на футбол зокрема.. проте цих коштів важко отримати..Як будете намагатися все ж аки отримати ці кошти на федерацію.хоча щоб було чим оплатити суддів. а то минулого року самі команди оплачували арбітрів .а також нічого не отримали з відрядних грошей?

Шукатимемо можливості вирішення проблеми.Ситуація сьогодні надто складна, але разои можна подолати будь-які труднощі.Мрію аби у кожному селі був пристойни стадіон, тренажерний майданчик та хоча б 1 на 4-5 штучний майданчик
Яку плануєте мати співпрацю  з представниками команд,на який практично висить весь тягар організації футболу  вселі?

Перш завсе потрібно зустрітись заслухати і почути один одного, а потім аналізувати проблематику та думати що і як робити далі
Про штучний майданчик.Ідея непогана.. Це якраз би послужило розвитку дитячого-юнацького футболу..Але як її реалізувати?

Ту знову ж варто підходити більш конкретно і індивідуально, першим ділом стадіон та  природні поля - воно навіть і для здоров' я краще, проте синтетика теж витребувана.Перш всього силами громади можна готувати основи майданчиків, а далі  шукати джерела для фінансування придбання штучного покриття
В кожній команді як району так і області грають футболісти так звані легіонери .Як ви ставетесь до цієї практики і іногородніми гравцями?

Вважаю за необхідне проводити якомога більше змагань між дітьми та юнаками
Це окремі турніри? Незалежні до команд учасниць чемпіонату па першості району?

Так для розширення кола залучених осіб, можна спробувати провести Кубок серед ветеранів, між організаціями
Про ЗМІ.. Вчора спортивний  журналіст"Новини Підгіря" сказав що виходить на заслужений відпочинок.Як плануєте співпрацювати з місцевими ЗМІ?

Інтернет - однозначно оперативніший та гнучкіший , це одна сторона медалі, проте газета  - більш широке коло охоплює, якщо не буде людини, що робитиме цю роботу від газети српобуємо вести бесіду про передрук матеріалів сайту
Так в інтернеті оперативно.Є сайт Футбол Рожнятівщини.Є багато груп в контакті звідки можна брати оперативну інформацію але це окремі команди які оперативно  висвітлюють інформацію.Чи не думали ви над тим щоб зобовязати кожну команду  щоб мала свого прес секретаря який би міг висвітлити  футбольний перебіг подій під час та по завершенні матчу.. плюс фото.. В кожного зараз є телефон з інтрнетом просто треба зобовязати.?

То нелегко проте доцільно, можна обговорювати таке питання
Чи відвідуєте ви  сайт Футбол Рожнятівщини? Якщо відвідуєте як часто?

Чесно не часто, однак  тепер однозначно буду частіше.Маю міркування по дизайну та структурі

 

rrff.at.ua


29.03.2015 1300 0
Коментарі (0)

21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

210
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2641
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1656 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3738
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5532
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1745

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

248

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

252

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

431

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

943
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

507
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

541
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

814
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2023
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

589
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

921
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4987
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

982
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

400 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

647
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

448
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

773