Шикеринець Іван: "Особливу увагу варто приділити дитячому футболу"

 

/data/blog/73177/ebe84e3938c716a3e18e42238556ac44.jpg

 

27 березня 2015  року  на конференції  РРФФ було обрано  нового керманича  рожнятівського  футболу.При абсолютній підтримці всіх присутніх  ним став Шикеринець Іван Борисович.

 

Перш за все хочу привітати Вас з  обранням  головою РРФФ.Що  змусило  вас зробити такий  крок?
Розкажіть  більше про  себе?Ви вчора   на  конференції  сказали  що  у  футболі з 12  років..Може те  щось  більше розказати?

Дякую. Що змусило зробити такий крок? Гаразд. Я змалечку жив і живу футболом - спав з м'ячем, бігав на стадіон при першій можливості, засипав біля телевізора. З шкільних років і донедавна активно займався футболом, проте за станом здоров*я вимушений перейти у ранг фанів та функціонерів

Мені 36, навчався я Брошнів-Осадській школі 1997*2003 ТАНГ, решту всього свідомого життя брошнівчанин. З 2005 по 2010 приватний підприємець.З листопада 2010 по нинішній час - селищний голова смт.Брошнів-Осада. У 2011 році був ініціатором та співзановником ГО спортивний клуб Брошнів, що опікується розвитком спорту і зокрема футболу у Брошневі, дбає про розвиток інфраструктури.Коли навчався у виші і час від часу виступав на районному рівні за команду села Брошнів на собі відчув що таке футбол на район - страшні поля, низький рівень організації проведення матчів і судівства , незадовільне матеріальне забезпечення команд, нехтування регламентом , регулярні потасовки - все це не красило футбол.


Які  плани у вас в розвитку  футболу на рожнятівщині?
В минулому  році  в нашому  районі  було  піднято  високо  планку .Як  плануєте  підтримувати  цей  рівень  а може й підвищити?

За останні 4-5 років ситуація кардинально змінилась - перевернулась з ніг на голову. Це неабияк приємно. До того ж район постійно представлений на обласному рівні, цьогорічні досягнення без сумніву стануть історичними.Для підтримання такого рівня необхідно згуртувати навколо ідеї здорової нації та розвитку футболу максимальну кількість зацікавлених осіб - владу районну та на місцях, ініціативних людей - спонсорів меценатів, освіту, ДЮСШ і разом системно і планомірно рухатись до мети


Чи  будете  мати  тісту співпрацю з  вашими колегами головами сільських та селишних  рад в питанні  розвитку  футболу на місцях(тобто в селах)?

 Планую відвідати кожне село і провести зустрічі із сільськими головами та футбольними аматорами для визначення проблемних питань та пошуку шляхів вирішення.особливу увагу варто приділити дитячому футболу, потрібно налагодити тісну співпрацю із ДЮСШ та відділом освіти


В свій  час Ковальчук С.М. плекав   надію  на проведення чемпіонату  району   серед   юнаків.Навіть  розробив  був тереторіальні групи(зони).Ця  ідея  так і не  була реалізована.Чи не плануєте  провести такий  турнір юнаків,скажімо в місяці  липні, коли  команди в чемпіонаті  будуть мати перерву?

Готовий розглянути такий варіант, обговорити формат , чому б і ні...Мабуть формат турніру був би оптимальним
Про співпрацю з ІОФФ?

Маю особисту думку процих панів і їх роль у футболі, проте заради розвитку футболу на Рожнятівщині готовий шукати компромісу будь-де і будь з ким
Для розвитку дитячо-юнацького футболу на місцях.. чи готові до діалогу  про залучення коштів від місцевих підприємців?

Однозначно...


Кожного року районна рада виділяє якись мізер на спорт і на футбол зокрема.. проте цих коштів важко отримати..Як будете намагатися все ж аки отримати ці кошти на федерацію.хоча щоб було чим оплатити суддів. а то минулого року самі команди оплачували арбітрів .а також нічого не отримали з відрядних грошей?

Шукатимемо можливості вирішення проблеми.Ситуація сьогодні надто складна, але разои можна подолати будь-які труднощі.Мрію аби у кожному селі був пристойни стадіон, тренажерний майданчик та хоча б 1 на 4-5 штучний майданчик
Яку плануєте мати співпрацю  з представниками команд,на який практично висить весь тягар організації футболу  вселі?

Перш завсе потрібно зустрітись заслухати і почути один одного, а потім аналізувати проблематику та думати що і як робити далі
Про штучний майданчик.Ідея непогана.. Це якраз би послужило розвитку дитячого-юнацького футболу..Але як її реалізувати?

Ту знову ж варто підходити більш конкретно і індивідуально, першим ділом стадіон та  природні поля - воно навіть і для здоров' я краще, проте синтетика теж витребувана.Перш всього силами громади можна готувати основи майданчиків, а далі  шукати джерела для фінансування придбання штучного покриття
В кожній команді як району так і області грають футболісти так звані легіонери .Як ви ставетесь до цієї практики і іногородніми гравцями?

Вважаю за необхідне проводити якомога більше змагань між дітьми та юнаками
Це окремі турніри? Незалежні до команд учасниць чемпіонату па першості району?

Так для розширення кола залучених осіб, можна спробувати провести Кубок серед ветеранів, між організаціями
Про ЗМІ.. Вчора спортивний  журналіст"Новини Підгіря" сказав що виходить на заслужений відпочинок.Як плануєте співпрацювати з місцевими ЗМІ?

Інтернет - однозначно оперативніший та гнучкіший , це одна сторона медалі, проте газета  - більш широке коло охоплює, якщо не буде людини, що робитиме цю роботу від газети српобуємо вести бесіду про передрук матеріалів сайту
Так в інтернеті оперативно.Є сайт Футбол Рожнятівщини.Є багато груп в контакті звідки можна брати оперативну інформацію але це окремі команди які оперативно  висвітлюють інформацію.Чи не думали ви над тим щоб зобовязати кожну команду  щоб мала свого прес секретаря який би міг висвітлити  футбольний перебіг подій під час та по завершенні матчу.. плюс фото.. В кожного зараз є телефон з інтрнетом просто треба зобовязати.?

То нелегко проте доцільно, можна обговорювати таке питання
Чи відвідуєте ви  сайт Футбол Рожнятівщини? Якщо відвідуєте як часто?

Чесно не часто, однак  тепер однозначно буду частіше.Маю міркування по дизайну та структурі

 

rrff.at.ua


29.03.2015 1253 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

575
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1606
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2842 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3745
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3177
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2244

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

130

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

718

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

572

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1716
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

390
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

590
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

895
22.12.2024

В Івано-Франківську протягом 24 та 25 грудня, на Святвечір та Різдво, у храмах відбудуться святкові богослужіння.  

599 1
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5105
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

445
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

964
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

602
20.12.2024

У Львові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.  

368
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

355
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

454
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

470