Що одягнути в літак: корисні поради і цікаві лайфхаки

Будь-який політ – це випробовування для нашого організму. Відтак зручний одяг – важлива місія, аби політ пройшов легко та комфортно. Як правильно одягнутися, аби вам не було холодно, чи, навпаки, спекотно – читайте далі.

Перед посадкою на борт літака вам доведеться пройти кілька складних етапів: стійку реєстрації, проходження огляду, митний контроль. Тому, підбираючи одяг для польоту, варто подумати і про аеропорт.

Кожна людина хоче красиво виглядати у будь-якій ситуації, втім у подорожах перше місце завжди очолює зручність, адже ви багато рухаєтеся з сумками, рюкзаками чи валізою. Найбільше цікавить одяг у літаку тих людей, яким доводиться провести багато часу у ньому або ж у аеропорті. 

Що одягнути у літак

Насамперед обирайте зручне взуття. Ідеально для подорожі підійдуть легкі кросівки, які не натирають ногу і не будуть надто тісними. Дівчатам важливо зовсім відмовитися від взуття на високих підборах. Одяг також повинен бути зручним. На ньому не повинно бути жодних металевих вставлень, шипів чи інших прикрас, адже вони ускладнять ваш прохід через металошукач. 

Будь-який літак оснащений кондиціонером, тож при тривалому перельоті вам може стати холодно. Подбайте про теплу кофту або кардиган, який ви можете взяти з собою у ручну поклажу. Одягати теплий одяг перед посадкою також не варто, бо з температуру у літаку важко вгадати. Верхній одяг повинен бути таким, аби його можна було легко одягнути чи зняти. 

Візьміть з собою у літак теплий кардиган
Візьміть з собою у літак теплий кардиган

Щодо кольору, то намагайтеся оминути білосніжні та пастельні кольори, адже в літаку можуть трапитися будь-які ситуації. Можливо, ви випадково вилиєте на себе каву, чай чи сік (або хтось це зробить замість вас), і тоді відтерти пляму в літаку буде дещо складно. Не забувайте про те, що вам у літаку прийдеться провести немало часу, тож обирайте тканину, яка не буде мнутися, адже після довготривалого сидіння вона втратить форму і не буде мати належного вигляду.

Що взяти з собою у літак

Важливо пам'ятати не лише про одяг, а й про дрібні речі, які вам стануть у пригоді в літаку. Перед відльотом в іншу країну, не забудьте у банку обміняти гроші на місцеву валюту.

Навушники, павербанк, блокнот і записна ручка також вам обов'язково стануть у пригоді. Якщо вам важко заснути, то візьміть з собою маску для сну, а для комфортного перельоту – підголівник. Для того, аби вам не заважало волосся, візьміть з собою гумку та гребінець. У будь-який зручний для вас момент ви зможете зробити хвіст, який не буде заважати читати вам книжку. Про неї також подбайте. Візьміть якусь неважку книжку, яку зможете швидко прочитати, і яка не буде забирати багато місця у ручній поклажі. 

Не забудьте про паперові та вологі серветки, гігієнічну помаду, крем для лиця та рук, адже повітря у літаку дуже сухе і ваша шкіра може пересохнути. Якщо вас часто нудить у транспорті, то у літаку ліки від нудоти вам також знадобляться. З перепадами тиску вам дозволить впоратися жувальна гумка або м'ятна цукерка. Аби ви не були голодні, візьміть з собою шоколадний батончик, яблуко чи банан. 

Їжа у літаку
Їжа у літаку досить дорога

Літак забезпечує пасажирів їжею, втім не забувайте, що за ланч у хмарах вам доведеться викласти вдвічі більше реальної ціни. Якщо ваш політ буде тривати довго, то візьміть з собою сонцезахисні окуляри, вони допоможуть приховати втому після виснажливого польоту. 

За можливості, на борту літака не вживайте газовані та алкогольні напої, адже вони пришвидшують обезводнення організму. 

Як одягтися у літак красиво та зручно на прикладі зірок

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Марго Роббі
Марго Роббі

Зірки у літаку
Ріанна

Стелла Максвел
Стелла Максвел

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Ельза Госк
Ельза Госк

LifeStyle 24


17.09.2019 5377
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1350
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1033
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2050
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3537
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1329
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1314

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1644

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

479

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1122

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1284
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

317
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24242
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

491
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

366
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

600
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1488
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

664
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

2026
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

572
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1445 2
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

601
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

516