Що одягнути в літак: корисні поради і цікаві лайфхаки

Будь-який політ – це випробовування для нашого організму. Відтак зручний одяг – важлива місія, аби політ пройшов легко та комфортно. Як правильно одягнутися, аби вам не було холодно, чи, навпаки, спекотно – читайте далі.

Перед посадкою на борт літака вам доведеться пройти кілька складних етапів: стійку реєстрації, проходження огляду, митний контроль. Тому, підбираючи одяг для польоту, варто подумати і про аеропорт.

Кожна людина хоче красиво виглядати у будь-якій ситуації, втім у подорожах перше місце завжди очолює зручність, адже ви багато рухаєтеся з сумками, рюкзаками чи валізою. Найбільше цікавить одяг у літаку тих людей, яким доводиться провести багато часу у ньому або ж у аеропорті. 

Що одягнути у літак

Насамперед обирайте зручне взуття. Ідеально для подорожі підійдуть легкі кросівки, які не натирають ногу і не будуть надто тісними. Дівчатам важливо зовсім відмовитися від взуття на високих підборах. Одяг також повинен бути зручним. На ньому не повинно бути жодних металевих вставлень, шипів чи інших прикрас, адже вони ускладнять ваш прохід через металошукач. 

Будь-який літак оснащений кондиціонером, тож при тривалому перельоті вам може стати холодно. Подбайте про теплу кофту або кардиган, який ви можете взяти з собою у ручну поклажу. Одягати теплий одяг перед посадкою також не варто, бо з температуру у літаку важко вгадати. Верхній одяг повинен бути таким, аби його можна було легко одягнути чи зняти. 

Візьміть з собою у літак теплий кардиган
Візьміть з собою у літак теплий кардиган

Щодо кольору, то намагайтеся оминути білосніжні та пастельні кольори, адже в літаку можуть трапитися будь-які ситуації. Можливо, ви випадково вилиєте на себе каву, чай чи сік (або хтось це зробить замість вас), і тоді відтерти пляму в літаку буде дещо складно. Не забувайте про те, що вам у літаку прийдеться провести немало часу, тож обирайте тканину, яка не буде мнутися, адже після довготривалого сидіння вона втратить форму і не буде мати належного вигляду.

Що взяти з собою у літак

Важливо пам'ятати не лише про одяг, а й про дрібні речі, які вам стануть у пригоді в літаку. Перед відльотом в іншу країну, не забудьте у банку обміняти гроші на місцеву валюту.

Навушники, павербанк, блокнот і записна ручка також вам обов'язково стануть у пригоді. Якщо вам важко заснути, то візьміть з собою маску для сну, а для комфортного перельоту – підголівник. Для того, аби вам не заважало волосся, візьміть з собою гумку та гребінець. У будь-який зручний для вас момент ви зможете зробити хвіст, який не буде заважати читати вам книжку. Про неї також подбайте. Візьміть якусь неважку книжку, яку зможете швидко прочитати, і яка не буде забирати багато місця у ручній поклажі. 

Не забудьте про паперові та вологі серветки, гігієнічну помаду, крем для лиця та рук, адже повітря у літаку дуже сухе і ваша шкіра може пересохнути. Якщо вас часто нудить у транспорті, то у літаку ліки від нудоти вам також знадобляться. З перепадами тиску вам дозволить впоратися жувальна гумка або м'ятна цукерка. Аби ви не були голодні, візьміть з собою шоколадний батончик, яблуко чи банан. 

Їжа у літаку
Їжа у літаку досить дорога

Літак забезпечує пасажирів їжею, втім не забувайте, що за ланч у хмарах вам доведеться викласти вдвічі більше реальної ціни. Якщо ваш політ буде тривати довго, то візьміть з собою сонцезахисні окуляри, вони допоможуть приховати втому після виснажливого польоту. 

За можливості, на борту літака не вживайте газовані та алкогольні напої, адже вони пришвидшують обезводнення організму. 

Як одягтися у літак красиво та зручно на прикладі зірок

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Марго Роббі
Марго Роббі

Зірки у літаку
Ріанна

Стелла Максвел
Стелла Максвел

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Ельза Госк
Ельза Госк

LifeStyle 24


17.09.2019 4705
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

318
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1391
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2528 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3626
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2966
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2142

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

611

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

461

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1629

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1793
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

282
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

498
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

798
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4977
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

354
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

875
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10122
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

504
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

257
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

369
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

396
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

717