Що одягнути в літак: корисні поради і цікаві лайфхаки

Будь-який політ – це випробовування для нашого організму. Відтак зручний одяг – важлива місія, аби політ пройшов легко та комфортно. Як правильно одягнутися, аби вам не було холодно, чи, навпаки, спекотно – читайте далі.

Перед посадкою на борт літака вам доведеться пройти кілька складних етапів: стійку реєстрації, проходження огляду, митний контроль. Тому, підбираючи одяг для польоту, варто подумати і про аеропорт.

Кожна людина хоче красиво виглядати у будь-якій ситуації, втім у подорожах перше місце завжди очолює зручність, адже ви багато рухаєтеся з сумками, рюкзаками чи валізою. Найбільше цікавить одяг у літаку тих людей, яким доводиться провести багато часу у ньому або ж у аеропорті. 

Що одягнути у літак

Насамперед обирайте зручне взуття. Ідеально для подорожі підійдуть легкі кросівки, які не натирають ногу і не будуть надто тісними. Дівчатам важливо зовсім відмовитися від взуття на високих підборах. Одяг також повинен бути зручним. На ньому не повинно бути жодних металевих вставлень, шипів чи інших прикрас, адже вони ускладнять ваш прохід через металошукач. 

Будь-який літак оснащений кондиціонером, тож при тривалому перельоті вам може стати холодно. Подбайте про теплу кофту або кардиган, який ви можете взяти з собою у ручну поклажу. Одягати теплий одяг перед посадкою також не варто, бо з температуру у літаку важко вгадати. Верхній одяг повинен бути таким, аби його можна було легко одягнути чи зняти. 

Візьміть з собою у літак теплий кардиган
Візьміть з собою у літак теплий кардиган

Щодо кольору, то намагайтеся оминути білосніжні та пастельні кольори, адже в літаку можуть трапитися будь-які ситуації. Можливо, ви випадково вилиєте на себе каву, чай чи сік (або хтось це зробить замість вас), і тоді відтерти пляму в літаку буде дещо складно. Не забувайте про те, що вам у літаку прийдеться провести немало часу, тож обирайте тканину, яка не буде мнутися, адже після довготривалого сидіння вона втратить форму і не буде мати належного вигляду.

Що взяти з собою у літак

Важливо пам'ятати не лише про одяг, а й про дрібні речі, які вам стануть у пригоді в літаку. Перед відльотом в іншу країну, не забудьте у банку обміняти гроші на місцеву валюту.

Навушники, павербанк, блокнот і записна ручка також вам обов'язково стануть у пригоді. Якщо вам важко заснути, то візьміть з собою маску для сну, а для комфортного перельоту – підголівник. Для того, аби вам не заважало волосся, візьміть з собою гумку та гребінець. У будь-який зручний для вас момент ви зможете зробити хвіст, який не буде заважати читати вам книжку. Про неї також подбайте. Візьміть якусь неважку книжку, яку зможете швидко прочитати, і яка не буде забирати багато місця у ручній поклажі. 

Не забудьте про паперові та вологі серветки, гігієнічну помаду, крем для лиця та рук, адже повітря у літаку дуже сухе і ваша шкіра може пересохнути. Якщо вас часто нудить у транспорті, то у літаку ліки від нудоти вам також знадобляться. З перепадами тиску вам дозволить впоратися жувальна гумка або м'ятна цукерка. Аби ви не були голодні, візьміть з собою шоколадний батончик, яблуко чи банан. 

Їжа у літаку
Їжа у літаку досить дорога

Літак забезпечує пасажирів їжею, втім не забувайте, що за ланч у хмарах вам доведеться викласти вдвічі більше реальної ціни. Якщо ваш політ буде тривати довго, то візьміть з собою сонцезахисні окуляри, вони допоможуть приховати втому після виснажливого польоту. 

За можливості, на борту літака не вживайте газовані та алкогольні напої, адже вони пришвидшують обезводнення організму. 

Як одягтися у літак красиво та зручно на прикладі зірок

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Марго Роббі
Марго Роббі

Зірки у літаку
Ріанна

Стелла Максвел
Стелла Максвел

Зірки у літаку
Джіджі Хадід

Ельза Госк
Ельза Госк

LifeStyle 24


17.09.2019 3899
Коментарі ()

28.09.2023
Вікторія Матіїв

Канада — країна, яка завойовує серця своєю величчю та різноманітністю, ділиться журналістка Фіртки, яка певний період проживала там.  

365
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

919
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

1047
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

8337 15
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2548
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2432

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

502

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

871

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

947

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

640
27.09.2023

В області завершилося збирання ранніх зернових і зернобобових культур.  

523
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

354
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

523
27.09.2023

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

20059
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38122
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

513
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

640
25.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

336
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

461
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

378
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

1070
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

731 1