
Хоча ЗНО і мультитестування є подібним, але для цьогорічного оцінювання спеціалісти центру розробили унікальний програмний продукт та створили унікальну серверну систему.
Про це під час брифінгу щодо підсумків Національного мультипредметного тесту в Івано-Франківській області повідомив директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, передає Фіртка.
За його словами, зареєструвалися на національний мультипредметний тест близько восьми тисяч прикарпатських абітурієнтів. Явка була вища, ніж попереднього року та склала майже 90%.
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти забезпечив тестування у чотирьох областях: Закарпатській (6 160 випускників), Івано-Франківській (7 914), Тернопільській (6 159), Чернівецькій області (4 540).
Як тимчасові екзаменаційні центри використали заклади освіти з двома-трьома потужними комп'ютерними класами. Усього для регіонального центру працювали 686 екзаменаційних центрів. В області для обслуговування процесу навчили команду з 424 освітян.
читайте також: «Формат навчання обиратимуть батьки»: що відомо про новий навчальний рік на Прикарпатті
Згідно з результатами оцінювання, 25 юних прикарпатців отримали 200 балів з трьох предметів, 83 — з двох, 332 — з одного. У розрізі предметів 147 найвищих оцінок отримали з української мови, 219 — з історії України та 207 — з математики.
«Не варто захоплюватися кількістю цьогорічних 200-бальників і тим, що кількість таких оцінок зросла.
Ми свідомо не хотіли ставити надскладні завдання, знаючи, як відбувалося навчання в умовах війни.
Завдання справді були простіші, ніж на ЗНО. Однак, всі учасники мультитесту в межах цих завдань були в абсолютно рівних умовах», — каже освітянин.
Наразі триває переливання інформації з НМТ на сервери, звідки задіюватимуть результати для проведення вступної кампанії.
Окрім того, під час проведення оцінювання виникали форс-мажори. Детальніше у новині.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: