Розпочати розпочате

 

В чому найбільше виявляється сама форма Часу та його ж градацій. Необхідно зараз визначити з яких позицій, під яким градусом, з якою метою, врешті-решт для чого ця категорія буде розкрита, знову ж таки розкрита до якої ступені та на яких певних засадах. В якому часовому проміжку роздивлятись саму категорію часу та приміром із задіюванням якого атрибутивного діапазону буде використана сама метода дослідження. До якої із систем буде прив'язана сама категорільність поняття, зокрема обумовленність мовленневого синтаксису та його градацій. Це вже по суті випочатковий "синдром невичерного-вичерпного", тобто усвідомлення речей, котрі співіснуванням своїм завдячують своїм антагоністам - унеможливленням самих себе.

Отож спрощення через повернення чи повернення через спрощення. До того ж повернення як дія, акт, чи розрізнення самої діяльності /Кьєркегор/, діяльності як процесуальності чи діяльності яко суті. За сутністю, суттєвістю чи суттєвістю змістовною чи спрямованоб на саму себе чи логічною з огляду своєї ж логічності. Чистої логіки, суто математичної або ж дегустаційної чи приміром припущеної деміургічної, демагогічної, апріорної, теоретизовано аксонометричної...

От і вам і простий відхід від категоричності самих речей та термінів. Слова за модифікацією більш чуттєві до трансформацій ніж цілі словосполучення. Варто розрізняти можливі виключення самих сутностей слів в контексті змістових пошуків як і концептуальних вивихів - тут доречно згадати таблиці Дельоза, яких чітко вказував на вербальний та мовний невроз як результат як казуальний наслідок Часової плинності. Хто мислить, той сумнівається.

Сумнівається в відстороненні чи відсторонюючись в мисленні віднаходить ймовірні наслідки самої наслідкової результативності. Це проблема, і її не варто систематизувати, хоча можливо й варто, хоча система поглядів модернізовано модифікується тільки внаслідок метакосмічних проявів, зокрема, все ніби просто: потрібно просто обирати ревоюційно#інноваційний вектор, займаючись чимсь одним, проектувати інше, дбати про наступне, практикувати антагоністичне, деконструювати наочне й зобов'язувати столітнє та розконмервовувати тисячолітнє.

Ось так і за суттю інакшого немає за системністю та її вимог. Доречі розглядання Часу в системі замкненій чи темпоральній, модерній, таксонометричній, математичній чи метафізичній, матричній чи дробовій, теперішній чи позачасовій, сутнісній чи несуттєвій за своїм напрямом. Можна при бажанні по кожному окремому пункту давати деталізований варіант обгрунтування за конкретним сценарієм, де існування самого роз'яснення стає можливим тільки за певних умов , штучних чи еволюційних. 


Нічого насправді немає.


Природа досконала та чудова. Й слів замало та часу.


В природі свій час, виявлений в періодах інкубацій та біфуркацій самого міжсезоння - а потім і ночі прозорі і прохолодний ранок, й сила та м'язи самого часу - який невпинно летить вперед , а ми неусвідомлено свідомо мандруємо в межичасся зрілої старості.
Можна постаріти вже молодим- нічого страшного.


Можна все життя наповнюватись щастям тільки самому факту Народження, бо могли бути різні обставинні казуальності. Про це доволі часто згадує Еріх Фромм. Про фактуалізацію самого здійснення метакосмічного розгортання формули появи в часі як документації: я - є , хоча, я й буду. А там далі за сценарієм. 


Фромм все доволі акуратно підводить до самої феноменології Часового граалю, він надзвичайно культурно із присмаком психоаналітичної палітри розкриває грані смарагду Часу та його жорстокості як наслідку еволюційного штуркання небечним інженером того старого човна, котрим мандрує людство.


Потрібно зупинитись.


Потрібно насолодитись красою "ландшафту" буяючого енергетичними спалазами невичерпної краси та досконалості

Так, що ж той Час , той старий дідо приховав в вікових зморшках своєї мудростії?


Хто зна


16.05.2015 Роман Бончук 1987 0
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

890 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

804
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1620
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2248
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4227 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3234

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

227

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

455

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

396

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

865
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

637
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

682
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

966
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1091
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

679
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6264
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1756
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31772 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1559
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

763 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

728