Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни?

 

Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни. Російську Федерацію утримують від розпаду тільки диктатура і наявність газу та нафти.

 

Всередині держави існують національні державні утворення, які цілком можуть стати самостійними. Україна ж має повернути собі те, що вкрала у неї Московія, йдеться в інтерв’ю директора київського Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна російському інтернет-виданню «Взгляд».

 

Російське посольство в Україні заявило, що Київ міг би знайти інші способи видворення екс-президента Криму Юрія Мєшкова за межі країни. Його перевозили морем, через що літньому екс-політику стало зле. Цей скандал продемонстрував, що навіть недавнє минуле по-різному сприймається братніми народами. Політолог Олег Соскін, який був радником двох президентів України, свого часу був членом КПРС аж до її заборони у серпні 1991 року. Із 1994 року очолює Інститут трансформації суспільства, який сам організував. Із квітня 1996 року очолює Українську національну консервативну партію. У 2008 році назвав Росію «нерозвинутою та невдалою державою» та вимагав запровадження з нею візового режиму. У 2009 році пан Соскін прогнозував «війну між Україною та Росією найближчими місяцями».

 

Прогноз не справдився. Нещодавно експерт спрогнозував розкол Росії на дрібні держави найближчими роками. В інтерв’ю російському виданню «Взгляд» він наголосив, що «немає підстав для існування сучасної Російської Федерації». Адже, за його словами, на території Росії вже давно склалися національні державні утворення – Ічкерія, Дагестан, Калмикія, Якутія, Башкортостан, Татарстан. Для збереження наявної системи Кремль хоче створити Євразійський союз і контролювати його через патріарха Кирила. Найпершою ж метою кремлівського керівництва пан Соскін вважає захоплення Криму.

 

Саме для цього й «привезли Мєшкова». Тим часом Україна має думати, як «відновити нашу Русь-Україну слов’янську та як прискорити процес трансформації держави-химери під назвою Російська Федерація, яка була створена маленьким князьком Петром Московським». Однак дорога російська нафта гальмує розвиток у цій державі сепаратистських рухів. Зі здешевленням нафти й приходом в Україні до влади державницьких сил українці відмовляться від російського газу. А також вимагатимуть відповідну плату за транзит до західних країн. Зараз Росія відстала й не здатна перейти на найвищі технологічні устрої. А спільність тримається на диктатурі. У росіянах залишається усе менше слов’янського елементу.

 

Територія РФ не є генетичною родовою територією російського слов’янського етносу. Олег Соскін нагадав, що Московію створив син Юрія Долгорукого, великого князя Київського, Андрій. Тим часом Петро І, «надивившись прикладів у Європі», вирішив стати імператором. При цьому для назви імперії він «вкрав назву Русь», яка має бути назвою сучасної України – спадкоємиці Русі. Московія ж була тюркським утворенням. На думку Олега Соскіна, Росії як такої немає. Адже є, приміром, Удмуртія, Калмикія. «А де Російська Республіка?» – запитує він. Пан Соскін наголошує, що Москва «захопила Русь і знищила її як державне утворення». Так само Московія «вкрала у нас нашу незалежну церкву».

 

Те, що «мати-церква Київська митрополія стала донькою Московської патріархії», він вважає «абсолютно безпрецедентним порушенням». Українська церква має вийти з-під контролю Московської патріархії. Щодо мови, то російська – «генетично наша мова, а сучасна її форма – це українська мова». Фінсько-угорський етнос має інші діалекти. Лише за рахунок переселення з Русі-України в українців та росіян ще є слов’янсько-руський елемент. Але Росії слід будувати сучасну фінсько-угорську тюркську конфедерацію.

 

Території, на яких перебували етнічні слов’яни – Новгород, Псков, Брянська, Курська, Воронезька та Белгородська області, Кубань – мають поступово відійти до Русі-України. Про себе Олег Соскін зазначив: «У мене різні крові. Я слов’янин. Є трошки іншої крові – української, польської». Вдома він спілкується українською, але часто використовує російську.

 

Оригiнал матерiалу: http://www.vz.ru/politics/2011/7/15/507300.html…

 

inozmi.glavred.info


24.10.2011 1929 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2427
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1544 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3625
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5396
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1658
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2042

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

118

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

165

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

865
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

449
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

755
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2445 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

464
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

850
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4901
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

719
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

622
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

560
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

383
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

707
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

867 2