Рік після місцевих виборів

 

Картинки по запросу володимир олійник укроп

Володимир ОЛІЙНИК, голова фракції «УКРОП» в Івано-Франківській міській раді

 

Рівно рік тому, 25 жовтня 2015 року, відбулися вибори в місцеві ради. Зараз можна говорити про певну тенденцію в управлінні нашим містом. Для початку ознайомлю читачів із здобутками Франківського «УКРОПу» в міській раді.

 

По-перше, ми стали реальною і жорсткою опозицією до міської влади. Така позиція почалася із першої сесії, через те, що жодного представника фракції не було включено до жодної з комісій. Це порушення не тільки Закону про статус депутатів місцевих рад, а ламання всієї системи місцевого самоврядування у місті. Таке робилося хіба що в радянські часи. 

 

Друге, як наслідок, це те, що завдяки жорсткій опозиції влада змушена хоч трохи працювати на людей. Тому все, що доброго робиться в місті – заслуга «УКРОПу». Уявимо, що опозиція відсутня, влада автоматично «розслабляється».

 

Третє, УКРОП став народною партією, депутати якої спілкуються з мешканцями не в теплих кабінетах, а в дворах нашого міста. Дуже часто це відбувається за сильного вітру або в дощову погоду. Проте на зустрічі приходить від 20-60 чоловік.

 

Що стосується влади, то вона сформована безглуздим чином: націонал-комуністична «Свобода», безідеологічна БПП і «Батьківщина» об’єдналися в міськрадівську більшість. Період їх правління можна назвати «ерою тотального освоєння коштів міського бюджету просвободівськими фірмами».

 

Раз за разом виникають скандали із завищеними кошторисами, підписання актів виконаних робіт одними і тими самими людьми, які виступають і замовниками від МІУК, і виконавцями від приватних підприємств.

 

Проте завищені бюджети ніщо у порівнянні з низькою якістю робіт. Прикладом безгосподарності є міст на Пасічну. Його ремонтують уже вчетверте і не можуть довести до ладу.

 

Окрім того, давно мало бути розпочате будівництво другого мосту на Пасічну поблизу залізничного  моста. Адже ще на квітневій сесії Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків обіцяв, що кошти перевиконання бюджету будуть резервовані на будівництво нового мосту. За інформацією фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді фактичне перевиконання бюджету міста за перші дев’ять місяців 2016 року (завдяки децентралізації бюджетних надходжень) складає 232 мільйони 286 тисяч гривень. На депутатський запит нашого депутата Мстислава Тараса міський голова відреагував не зовсім адекватно. Очевидно, що влада не має пояснень, - куди саме витрачені ці величезні кошти. Адже мещканці міста не відчувають піклування влади. Влада не спрямувала коштів (всього 9 мільйонів гривень) для безкоштовного харчування школярів початкових класів, як це робиться в багатьох інших містах. Влада не знайшла коштів на щомісячні доплати до зарплат вчителів та медиків, як це є в інших українських містах… За кошти перевиконання бюджету влада могла б вже розпочати будівництво третього моста в Пасічну, проте, не розпочала і будівництво першого…

 

Тому наша політична сила і далі здійснюватиме контроль за використанням коштів від перевиконання бюджету міською владою.

 

Також мусимо з сумом констатувати, що ТРК «Вежа» – комунальний засіб масової інформації – став практично монопольним рупором міського голови та однієї політичної сили – а саме ВО «Свобода». У випусках новин ТРК «Вежа» негласно заборонена трансляція будь-яких коментарів опозиційних депутатів, зокрема від фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Фактичним цензором стала «завгосп» міського голови Вікторія Дротянко. Сумно, що це неподобство твориться саме в нашому місті. При чому, після Революції Гідності та під час війни з московським агресором...

 

За нашою інформацією саме «завгосп» міського голови, пані Дротянко, одноосібно дає вказівки журналістам про те, як саме висвітлювати резонансні події, чиї коментарі можна давати в сюжет, а хто з депутатів і політиків є під забороною.

 

Попри все, фракція «УКРОП», яка представляє сучасну модерну європейську патріотичну партію, ідеологія якої базується на героїчній українській історії, але яка спрямована в майбутнє, стоїть і буде стояти на захисті інтересів мешканців міста і змушуватиме Руслана Марцінківа і міську владу в цілому працювати на людей.


Коментарі (0)

29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

649
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1177
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2505
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1353
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

2004 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2922

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

694

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

757

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1660

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1644
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

344
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

456
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18365
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7479
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3656
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1042
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10779
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

292
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

290
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

482
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

449
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

683