Рік після місцевих виборів

 

Картинки по запросу володимир олійник укроп

Володимир ОЛІЙНИК, голова фракції «УКРОП» в Івано-Франківській міській раді

 

Рівно рік тому, 25 жовтня 2015 року, відбулися вибори в місцеві ради. Зараз можна говорити про певну тенденцію в управлінні нашим містом. Для початку ознайомлю читачів із здобутками Франківського «УКРОПу» в міській раді.

 

По-перше, ми стали реальною і жорсткою опозицією до міської влади. Така позиція почалася із першої сесії, через те, що жодного представника фракції не було включено до жодної з комісій. Це порушення не тільки Закону про статус депутатів місцевих рад, а ламання всієї системи місцевого самоврядування у місті. Таке робилося хіба що в радянські часи. 

 

Друге, як наслідок, це те, що завдяки жорсткій опозиції влада змушена хоч трохи працювати на людей. Тому все, що доброго робиться в місті – заслуга «УКРОПу». Уявимо, що опозиція відсутня, влада автоматично «розслабляється».

 

Третє, УКРОП став народною партією, депутати якої спілкуються з мешканцями не в теплих кабінетах, а в дворах нашого міста. Дуже часто це відбувається за сильного вітру або в дощову погоду. Проте на зустрічі приходить від 20-60 чоловік.

 

Що стосується влади, то вона сформована безглуздим чином: націонал-комуністична «Свобода», безідеологічна БПП і «Батьківщина» об’єдналися в міськрадівську більшість. Період їх правління можна назвати «ерою тотального освоєння коштів міського бюджету просвободівськими фірмами».

 

Раз за разом виникають скандали із завищеними кошторисами, підписання актів виконаних робіт одними і тими самими людьми, які виступають і замовниками від МІУК, і виконавцями від приватних підприємств.

 

Проте завищені бюджети ніщо у порівнянні з низькою якістю робіт. Прикладом безгосподарності є міст на Пасічну. Його ремонтують уже вчетверте і не можуть довести до ладу.

 

Окрім того, давно мало бути розпочате будівництво другого мосту на Пасічну поблизу залізничного  моста. Адже ще на квітневій сесії Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків обіцяв, що кошти перевиконання бюджету будуть резервовані на будівництво нового мосту. За інформацією фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді фактичне перевиконання бюджету міста за перші дев’ять місяців 2016 року (завдяки децентралізації бюджетних надходжень) складає 232 мільйони 286 тисяч гривень. На депутатський запит нашого депутата Мстислава Тараса міський голова відреагував не зовсім адекватно. Очевидно, що влада не має пояснень, - куди саме витрачені ці величезні кошти. Адже мещканці міста не відчувають піклування влади. Влада не спрямувала коштів (всього 9 мільйонів гривень) для безкоштовного харчування школярів початкових класів, як це робиться в багатьох інших містах. Влада не знайшла коштів на щомісячні доплати до зарплат вчителів та медиків, як це є в інших українських містах… За кошти перевиконання бюджету влада могла б вже розпочати будівництво третього моста в Пасічну, проте, не розпочала і будівництво першого…

 

Тому наша політична сила і далі здійснюватиме контроль за використанням коштів від перевиконання бюджету міською владою.

 

Також мусимо з сумом констатувати, що ТРК «Вежа» – комунальний засіб масової інформації – став практично монопольним рупором міського голови та однієї політичної сили – а саме ВО «Свобода». У випусках новин ТРК «Вежа» негласно заборонена трансляція будь-яких коментарів опозиційних депутатів, зокрема від фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Фактичним цензором стала «завгосп» міського голови Вікторія Дротянко. Сумно, що це неподобство твориться саме в нашому місті. При чому, після Революції Гідності та під час війни з московським агресором...

 

За нашою інформацією саме «завгосп» міського голови, пані Дротянко, одноосібно дає вказівки журналістам про те, як саме висвітлювати резонансні події, чиї коментарі можна давати в сюжет, а хто з депутатів і політиків є під забороною.

 

Попри все, фракція «УКРОП», яка представляє сучасну модерну європейську патріотичну партію, ідеологія якої базується на героїчній українській історії, але яка спрямована в майбутнє, стоїть і буде стояти на захисті інтересів мешканців міста і змушуватиме Руслана Марцінківа і міську владу в цілому працювати на людей.


Коментарі (0)

28.01.2022
Іван Муканик

2022-ий багатий на великі спортивні змагання. Фіртка підготувала огляд найважливіших із них.

165
24.01.2022
Сергій Білий

Сама по собі загроза російського вторгнення є достатньою підставою для запровадження в Україні воєнного стану. Фіртка спробувала розібратися, які зміни передбачає такий режим і як він може вплинути на життя громадян.

1449 1
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

4559
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

3412 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

4425 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Фіртка поспілкувалася із подружжям, яке вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю.

5740 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

1185 1

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

1414 1

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

1298

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

2576 1
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

9548 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

15213
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23900
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

4728
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

5362 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

6558
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7967 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

2716
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

1224
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

2350
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2954
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

3048 1