Рік після місцевих виборів

 

Картинки по запросу володимир олійник укроп

Володимир ОЛІЙНИК, голова фракції «УКРОП» в Івано-Франківській міській раді

 

Рівно рік тому, 25 жовтня 2015 року, відбулися вибори в місцеві ради. Зараз можна говорити про певну тенденцію в управлінні нашим містом. Для початку ознайомлю читачів із здобутками Франківського «УКРОПу» в міській раді.

 

По-перше, ми стали реальною і жорсткою опозицією до міської влади. Така позиція почалася із першої сесії, через те, що жодного представника фракції не було включено до жодної з комісій. Це порушення не тільки Закону про статус депутатів місцевих рад, а ламання всієї системи місцевого самоврядування у місті. Таке робилося хіба що в радянські часи. 

 

Друге, як наслідок, це те, що завдяки жорсткій опозиції влада змушена хоч трохи працювати на людей. Тому все, що доброго робиться в місті – заслуга «УКРОПу». Уявимо, що опозиція відсутня, влада автоматично «розслабляється».

 

Третє, УКРОП став народною партією, депутати якої спілкуються з мешканцями не в теплих кабінетах, а в дворах нашого міста. Дуже часто це відбувається за сильного вітру або в дощову погоду. Проте на зустрічі приходить від 20-60 чоловік.

 

Що стосується влади, то вона сформована безглуздим чином: націонал-комуністична «Свобода», безідеологічна БПП і «Батьківщина» об’єдналися в міськрадівську більшість. Період їх правління можна назвати «ерою тотального освоєння коштів міського бюджету просвободівськими фірмами».

 

Раз за разом виникають скандали із завищеними кошторисами, підписання актів виконаних робіт одними і тими самими людьми, які виступають і замовниками від МІУК, і виконавцями від приватних підприємств.

 

Проте завищені бюджети ніщо у порівнянні з низькою якістю робіт. Прикладом безгосподарності є міст на Пасічну. Його ремонтують уже вчетверте і не можуть довести до ладу.

 

Окрім того, давно мало бути розпочате будівництво другого мосту на Пасічну поблизу залізничного  моста. Адже ще на квітневій сесії Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків обіцяв, що кошти перевиконання бюджету будуть резервовані на будівництво нового мосту. За інформацією фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді фактичне перевиконання бюджету міста за перші дев’ять місяців 2016 року (завдяки децентралізації бюджетних надходжень) складає 232 мільйони 286 тисяч гривень. На депутатський запит нашого депутата Мстислава Тараса міський голова відреагував не зовсім адекватно. Очевидно, що влада не має пояснень, - куди саме витрачені ці величезні кошти. Адже мещканці міста не відчувають піклування влади. Влада не спрямувала коштів (всього 9 мільйонів гривень) для безкоштовного харчування школярів початкових класів, як це робиться в багатьох інших містах. Влада не знайшла коштів на щомісячні доплати до зарплат вчителів та медиків, як це є в інших українських містах… За кошти перевиконання бюджету влада могла б вже розпочати будівництво третього моста в Пасічну, проте, не розпочала і будівництво першого…

 

Тому наша політична сила і далі здійснюватиме контроль за використанням коштів від перевиконання бюджету міською владою.

 

Також мусимо з сумом констатувати, що ТРК «Вежа» – комунальний засіб масової інформації – став практично монопольним рупором міського голови та однієї політичної сили – а саме ВО «Свобода». У випусках новин ТРК «Вежа» негласно заборонена трансляція будь-яких коментарів опозиційних депутатів, зокрема від фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Фактичним цензором стала «завгосп» міського голови Вікторія Дротянко. Сумно, що це неподобство твориться саме в нашому місті. При чому, після Революції Гідності та під час війни з московським агресором...

 

За нашою інформацією саме «завгосп» міського голови, пані Дротянко, одноосібно дає вказівки журналістам про те, як саме висвітлювати резонансні події, чиї коментарі можна давати в сюжет, а хто з депутатів і політиків є під забороною.

 

Попри все, фракція «УКРОП», яка представляє сучасну модерну європейську патріотичну партію, ідеологія якої базується на героїчній українській історії, але яка спрямована в майбутнє, стоїть і буде стояти на захисті інтересів мешканців міста і змушуватиме Руслана Марцінківа і міську владу в цілому працювати на людей.


Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1935
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1844
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1842
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5436 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2138 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1496

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

720

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

781

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

976

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

992
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1754
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3661
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10240
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26124
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10167 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7698
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

879
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

161
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

239
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

367
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1261
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

863